22
  • menpe
    #22
    Nekem már a trailer elég volt. Mikor a 10mW-os lézer átégeti a lyányt, na ott hangosan röhögtem és kikapcsoltam.
  • tatish
    #21
    Happy Tree Freinds élőszereplős változata
  • Yv@n
    #20
    Ezek eleve hosszú történetek voltak, felaprítva epizódokra. Ő gondolom arra gondolt, mikor leforgatnak valamit, majd amíg még nyúzható bőrrel rendelkezik a cucc, addig csapatják is.
  • tomboy013
    #19
    Tegnap megnéztem moziba. Szerintem nagyon zsír =D A többi részhez hűen itt is jól sikerült a feszültségkeltés. Megérte a pénzét.
  • kalapos01
    #18
    Valamit elrontottál, ha te félni akartál a filmen. A Végső állomások sosem a félelemről szóltak, hanem a rafinált balesetekről, és a minél pofátlanabb halálesetekről, amik még a nézőt is a fal kaparására késztetik. Mégis mi a franctól kellene itt félni? Nincs rosszfiú, nincs sötétben játszódó jelenet, vagy hosszú menekülés a gyilkos előtt. Amikor megjelenik egy szereplő, akkor tudod, hogy meg fog halni, és találgathatod, hogy hogyan. Megrázza az áram? Ráesik a ventillátor? És lám, mi történt a tornásszal.
  • mousee
    #17
    Anno az első két részt egymás után néztem meg DVD-n, eleinte picit elszörnyedve, de aztán úgy megtetszett a dolog, a második rész végén pedig hangosan felnevettem...

    A köztes részek kimaradtak, de most IMAX 3D-ben sikerült meglesni az ötödik részt. Nekem tetszett, megérte az árát, bár volt benne pár jelenet, ami nagyon elrontotta a horror feelinget. Picit többet röhögtem a filmen mint féltem... de ettől függetlenül jó volt, megérte :)
  • skate00
    #16
    A STAR WARS-t, és a Harry Potter-t, és a... mivel magyarázod?
  • winnie
    #15
    hát, ha ilyen ostobaságra rájönni évekbe telt neked...:)
  • NEXUS6
    #14
    Úgy az évek alatt rájöttem, hogy ha egy mozi filmből több mint 3 részt csinálnak, az nem siker jele, hanem egyszerűen csak ciki.
  • kalapos01
    #13
    Szerintem ott érted félre a dolgot, hogy ez egy film, nem a valóság, a valóságban nincs olyan Halál, mint itt, így kár rajta dolgokat számonkérned. Ez a halál olyan, hogy véletlenek sorozatának köszönhetően vége áldozataival.
  • tomboy013
    #12
    Ez egy film, ha mindenkinek unalmas vízbefúlós meg gázolós halála lenne a kutya nem nézné meg a filmet. Ebbe épp az a lényeg ki milyen módon halálozik el.
  • Prof William
    #11
    A halálokban én sem értem hogyha nagybetűs HALÁL már el akarja rakni őket útból akkor miért ilyen kirívó halálnemeket választ? 1-2 gázolás meg vízbefúlás senkinek sem tűnne fel de itt olyan bizarr halálnemek vannak hogy mind ilyen Darwin díj szerű könyvbe kívánkozik.
  • duke
    #10
    Kis jo indulattal kozepes a film. A latvany rendben van, de a halalesetek eleg eroltetettek. Peldaul mikor a tornasz csaj a szivacsra esik, es annyira darabokra torik, mintha 200-al elgazolta volna egy vonat.
  • bandee1
    #9
    Megnéztem mind az öt részt. Mindegyiket moziban. Nagyon gyengén felépített jelenetek voltak az 5. részben. Nem tudtam beleélni magam a filmbe. Volt egy-egy izgulós rész. Remek, sőt kiváló CG volt benne, fantasztikus látvány, főleg a hidas és a repülős jelenet, de a színészek silány játéka, a gyenge dramaturgia, a sztori unalmas volt, nem volt feszültség. Csalódás volt a rész. A vége pedig szintén jó volt, a repülős rész, igazi flash. Összességében közepesnél rosszabb volt.
  • Chocho
    #8
    Köszönöm a válaszokat, annyira nem estem hanyatt. A cikkben nagyobb durranásként festették le ezeket, még jó, hogy nem kajáltam be.
  • zetortraktor
    #7
    Az a vége, ő nem azt kérdezte.
  • zaki
    #6
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zárójelenetben arra a párizsi gépre szállnak fel, ami az első részben felrobbant.


    A film egyébként szerintem is jó volt, talán a legjobb a 2. rész mellett, főleg moziban IMAX 3D-ben (nyertem a jegyet :D). Majd újranézős lesz HD-ben mindenféleképpen, már csak a fantasztikus hidas jelenetek miatt is.
  • zetortraktor
    #4
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    annyi az újdonság, hogy a halottkémtől megtudják, hogy meg lehet úszni a halált, ha megölnek valakit.
  • tomboy013
    #3
    Az első rész jó volt, a 2-ben túlságosan látható volt a halál beavatkozása ami nem tetszett, a 3. szintén jó volt, a 4. pedig a 3D miatt iszonyat jó volt =D Remélem ez is király lesz
  • Chocho
    #2
    Amúgy valaki írja már le, mi az a nagy "csavar", nem hiszem, hogy megnézném, de érdekel a dolog.
  • Chocho
    #1
    Az első rész jó volt, a második elment, a harmadikon elaludtam, a negyediket meg se néztem.