31
  • tomboy013
    #31
    Én már foglaltam is helyet a vasárnapi Végső Állomás 5 3D-re. Nekem ez az egyetlen film amit megéri megnézni a moziba szeptemberben. A 3D nagyon tetszett a negyedik részben is. Az összes 3D-s film közül amit láttam ennél láttam értelmét. Pl. a Fűrész 3D is egy hoki volt szerintem, nem volt egyáltalán arra kiélezve. Horror filmen kívül meg nem sok értelmét látom a 3D-nek. Sokat ki lehet hozni a filmól az ijesztgetős részeknél. De ez az én véleményem =)
  • Narxis
    #30
    Az a te szellemi szintedről mindent elárul, hogy filmek alapján próbálod meghatározni mások korát. :)
  • Lantee
    #29
    1. Óriási mozifanatikus létemre ezek közül egyik sem érdekel - itt már nálam meg is bukott a Kemény Szeptember. (talán majd a Final Destination 5. eredeti nyelven BBRip-ben)
    2. Mióta az összes (tisztelet a kivételnek) AAA-s filmet CSAK szinkronnal adják, azóta nem nagyon járok.
    3. Az itt felsoroltak talán jó filmek, de nem MOZIBA való filmek. Moziban olyan filmet érdemes nézni, ami meghálálja a nagy vászon+brutál hang kombót.
  • kalapos01
    #28
    "Úgy harangozta be a cikk írója, mintha a következő filmek jelenének meg:
    Batman 8, Pókember 7, Alien új része és még sorolhatnám."

    Te írsz kalap fosokról és közben Pókembereket vársz meg hetedik meg nyolcadik részeket? Mert szerinted azok a királyok? :)))

    Persze az ember koráról mindent elmond az, ha neki akkor rossz egy film, ha nem tetszik a címe és akkor jó egy film, ha csöcs van benne. Ha nagy leszel, akkor majd nem csak filmen fogsz látni olyasmit.
  • kalapos01
    #27
    Nyilván ez rád nézve kritika. És persze szomorú is, hogy a jelen legjobb színészeit nem ismered. Bezzeg Shia Labeouf nevét gondolom álmodból is.
  • Yagami
    #26
    Meg a "butafatraktor". Imádom ezt a párost, ha valamit be kell szólni, mind a kettő felbukkan :D És jah, fatraki...attól még, hogy te akkora film-májer vagy, hogy arcról ismered az összes színészt, még nem mindenki ekkora tehetség, és sokakat zavarhat (köztük engem is, aki azért tudja ki az a Javier Bardem, és mennyire sehogy nem játszott pl. a Nem vénnek való vidékben), hogy nincs képalá. Tényleg igénytelenség, de ezt már megszoktuk Viktortól. Meg a semmitmondó okoskodást az SG felkent filmpapjaitól. További szép napot!
  • alien47
    #25
    Úgy harangozta be a cikk írója, mintha a következő filmek jelenének meg:
    Batman 8, Pókember 7, Alien új része és még sorolhatnám.

    Ezzel szemben egy kalap fos film, amit még letölteni sem érdemes. Nem még mozijegyet venni rájuk.

    Pl: Srác a biciklivel (Le gamin au vélo) MI EZ? Ki néz meg ilyen szemetet? (max ha sok szép csöcs lenne benne)

    Megint a szokásos kamu cikknevek!

  • Laza
    #24
    Vele nem kell foglalkozni, ő az ügyeletes okos.
  • Bhalage
    #23
    szerintem kegyetlen fos a szeptemberi mozi kinalat
  • Hoz_Hun
    #22
    Szorozd meg kettővel vagy hárommal a koromat. A robotos filmeket kifejezetten utálom. Továbbra sem tudom ki a franc az a Javier Bardem meg Ryan Gosling. Nekem ezek a nevek nem mondanak semmit.
  • Laza
    #21
    Kerüljük már a személyeskedő jelzők használatát ... vagy ez az SG-n az ismeretlen életkorú (vélhetően nem több mint 16) emberkéknél már alap? Elég sok van belőletek. Csak saját magatokat minősítitek.

    A 6 képből 4-et be tudok azonosítani. És akkor? Nem kötelező mindenkit és mindent kép alapján felismerni. De egy kb 20 filmet felsoroló cikkhez elvárható lenne a képaláírás, hogy a hozzám hasonló 'sötétek' is megvilágosodhassanak.
  • H3nG
    #20
    Végre Viktor magához tért :) Ez egy nagyon jó cím!
  • Magiszter
    #19
    Viktor! Viktor! Viktor! Öhm...
    Mi a bánatosa francért nem lehet a kép alá odabiggyeszteni hogy melyik filmből van? Letörne a kicsi kacsód? A címadásodon már nem is akadok ki, hiszen minek. SG Film rovat = Blikk magazin. Még jó hogy a bannerban ott van hogy Informatikai és Tudományos Hírmagazin. Különben néha nem tudnám hogy hol is járok. Kemény, Brutál, Büntető...stb. Jól van Viki, csináld csak, pont leszarom. Dehogy ha már veszed a fáradságot hogy írj egy cikket, arra is vedd a fáradtságot hogy a linkelt képek alá odaírd hogy mi a francból is vannak. Ugyanis ez igénytelenség és kb 2 percedbe telne hogy odaírd.
    Ha pedig azzal jössz hogy nekem teszel szívességet azzal hogy ingyen írogatsz cikkeket... hát kösz, tényleg. De ha már csinálsz valamit csináld jól.

    Már várom a lesifotós, lesivideós és büntető, brutál, kemény kezdetű cikkeket. Jah nem, mégsem.
  • kalapos01
    #18
    Na, megjelent a 10-14 éves menőgyerekek képviselője. Majd lesznek biztos ticsung-ticsung robotos filmekben is. Ha pedig nagy leszel, 20-30 év múlva visszanézed, hogy milyen jó filmekről maradtál le, amikben szerepelnek.
  • Hoz_Hun
    #17
    Ki a franc az a Javier Bardem vagy Ryan Gosling??
  • WoodrowWilson
    #16
    Gosling.
  • zetortraktor
    #15
    Akkor most bevallhatod, hogy egy átlagnál tájékozottabb vajon Zoe Saldana, Javier Bardem vagy Ryan Gosling arcát nem ismeri-e fel. :)
  • immovable
    #14
    Fúú de jó filmek. Ja nem. :)
  • WoodrowWilson
    #13
    Én az átlagnál tájékozottabbnak tartom magam filmes téren, és csak kettőt tudtam elsőre beazonosítani.
  • zetortraktor
    #12
    Ahhoz mondjuk elég sötétnek kell lenne filmes téren, hogy valaki ne jöjjön rá, hogy a képek zöme melyik filmből lett véve.
  • Laza
    #11
    Mitől ígérkezik 'keménynek' a mozis szeptember? Talán bevett egy Viagrát? :)

    Jó lett volna, ha legalább a képek nevei sejtetik mi is van rajtuk, de ez csak álom marad, úgy, mint az aláírások is.
  • Dynamic
    #10
    A második mondattal természetesen erre és a korábbi címekre utaltam ;)
  • Dynamic
    #9
    A "sok"-nak is rengeteg, temérdek, tengernyi... szinonimája létezik. Ez a visszafogott, óvatoskodó keménykedés(hogy stílszerű legyek) néha kissé bénának hat.
  • koschwarz
    #8
    a drive lesz a legjobb, mindenki nézze meg!
  • zetortraktor
    #7
    A gond csak az, hogy fogalmad sincs, hogy milyenek lesznek a filmek a hónapban, mert a zömét nem láthattad. Így marad az, hogy sok film lesz. Vagy kevés, mint az előző hónapokban.

    Mondjuk ebben a hónapban tényleg elég jónak ígérkező filmek lesznek.
  • Szlajos
    #6
    Az egyszerű címek már unalmasak?

    Például:
    - Nagyszerű filmek tucatjai várnak ránk szeptemberben
    - Kiváló filmeket láthatunk októberben is
    - Széles választék a novemberi filmpalettán
    - A decemberi mozis kínálat sem marad le a korábbi jó szériától

    És nem kellett rajta hosszan gondolkodni sem. :)
    Nem védett, szabadon felhasználható! :)
  • Tetsuo
    #5
    Szerintem az oktober brutalis lesz. :DD Fogadjunk!
  • Locutus51
    #4
    Köszi! Egyszer használtam a képkeresőjét, valami elf lányról akartam képet keresni, és helyette asszem templomokat meg vigyorgó embereket adott ki, úgyhogy akkor leírtam magamban.
  • scnad
    #3

    Kugli képkereső
  • Locutus51
    #2
    A szőke leányzó melyik filmben fog szerepelni, és hogy hívják? :D
  • Egerwin
    #1
    Király vagy Viktor! Nagyon változatosak a címadásaid. :D