19
  • Risu Führer
    #19
    szerintem illuzióromboló lett volna bármelyiküket is megölni az első részben.ők olyan ikonok akik a klasszikussá vált akciófilmjeikben nem haltak meg, viszont megöltek k*rva sok embert, meg megsérülhettek de nem haltak meg.azok a filmek erről szóltak, lehet hogy nem voltak realisztikusak de akkor is alapfilmek.
  • CaptainRumi
    #18
    Nem is minősítettem őket, elismerem és ismerem a "munkásságukat". Csupán azt akartam megvilágításba helyezni, hogy a technika és a megerőltető kiképzések ellenére ők sem halhatatlanok, mint ahogy a pokolsrác beállítja.

  • [UNQL]Echo
    #17
    Marmint azokra a kecskepasztorokra gondolsz akik kozul sokan edzodtek a 10 eves Szovjetek elleni haboruban ahol kikepzest es fegyevreket is kaptak?Bizony csunyan megalaztak a Seal-eseket mikozben lelottek a szallitohelikopteruket.Nem akarom az amcsikat vedeni de ez az esemeny nem az o harcteri ertekuket minositi.
  • adampierson
    #16
    Hogy húzzátok lefele az első részt pedig, szerintem igenis jó volt. Film imádó vagyok, majdnem mindent szeretek, csak a totális hülyeségeket nem, és nekem hatalmas élmény volt Dolph Lungren-t mozivásznon látni. Ahogy Eric Roberts-et is, akit pl a Dark Knight-ban láttam először a vásznon, addig csak DVD-n vagy TV-ben. Hogy a Jet Li Vs Dolph Lungren csemegéről ne is beszéljek. Ilyeneket ma már nem csinálnak, mert mindenhol Potter meg Alkonyat, meg a kibaszott fiatalok. Nekem tetszett, és tuti megnézem a másodikat is. No nem Lautner miatt. Az egy buzi. XD
  • CaptainRumi
    #15
    Nyilván az MI6-es elhalálozási lista ott van a fiókodban, mivel azért titkosszolgálat, hogy bárki megtudhatja hányan haláloznak el egy küldetés során. Nyilván arról sem hallottál, hogy nem is olyan régen egy osztag Navy Seal-t lőttek szét egy homemade rakétával az afgán kecskepásztorok. A világ legtökösebb fenegyerekeit... Attól, hogy megnézel sok Michael Bay stb. filmet, ne gondold, hogy mindent tudsz a fegyveres erőkről, fiú !

    Soha nem szoktam egyetérteni a kalap úrral, de most bizony beletrafált!
  • RoyalPredator
    #14
    "Az Alkonyat sztárja és Nic Cage is a The Expendables 2-ben?"

    A Címet is lehetetlen értelmesen fordítani? Viktorka...
  • pokolfiu
    #13
    mint 20 éve....
  • portable
    #12
    hogy nézhet ki most Chuck...
  • asdasdasd
    #11
    Hogy igazán nosztalgikus legyen legalább a négereknek meg kell halniuk.
  • pokolfiu
    #10
    szerintem egy ilyen osztag attól jó, hoyg nem vérzik el szinte soha... hogy nézne ki, ha egy akció során megfeleződne a létszám? erre nem gondoltál... mondd meg kérlek hány olyan csoportról tudsz, legyen az MI6, S.W.A.T. idegenlégió, Ranger vagy akármelyik, ahol nagy a pusztulat, te gyökér... attól válnának hírheddté, hoyg hullanak? marharépa...

    az a baj hoyg a vaskalapod eltakarja a szemedet, s nem tudsz kinézni alóla...
  • kalapos01
    #9
    Ha-ha. Kinyírják, persze. Nem sok olyan nyápic film van, mint a The Expendables, ahol szinte senkit sem mernek kinyírni, csak szerencsétlen dél-amerikai statisztákat. És Stallone erre verte. Hihetetlen, hogy mennyire nem volt tökös az 1. rész.
  • Fresh Duke
    #8
    Weathers, Seagal és Chan kellene csak.
  • pokolfiu
    #7
    remélem hamar kinyírják ezt a Lautnergyereket benne... :D
  • lcee
    #6
    "Az Alkonyat sztárja"
    már azt hittem a fehérbőrű drámahős tetszett a Stallone-nak :)
    De miután a nevét is kiírták és rákerestem hogy ki is az egyáltalán :)
    Látom hogy ez nem az...
  • Aldo Moro
    #5
    Hogy is lesz: Stallone, Schwarzenegger, Willis, Lundgren, Li, Statham, Rourke, van Damme, Norris, Travolta, Slater, Lambert, Cage. Akkor már tényleg csak Seagal hiányzik. Vagy Mel Gibson. Vagy Carl Weathers.
  • SupraMKIII
    #4
    Hát, talán ez feldobja a filmet, mert az első rész címe a tartalomra is igaz volt... Talán mostanra sikerül eldönteni, mit is akarnak kezdeni ezzel a filmmel - legalábbis nekem ez az akció-vígjáték-paródia-nosztalgia-dráma téma nem igazán volt feldolgozható... Kicsit mint a vicc: sok szép és új volt benne, csak ami új, az nem szép, és ami szép, az meg nem új :-)
  • booa
    #3
    Ezért reméljük a jó rendezői tehetséget.
  • Nailyenugysincs
    #2
    épp az h nem. pár másodperc lesz az egész film. megmutatják a szereplőket. aztán bejön chuck norris és kész. a következő másodpercben mindenki halott:D nem lesz idő semmilyen betegségre :D
  • xido
    #1
    ez nagyon beteg lesz ennyi nagy névvel nyakon öntve:)