15
  • Laza
    #15
    Nem kell Neked levonnod semmilyen következtetést senkiről, vagy talán megbízott ezzel valaki? Majd ha a Te véleményed a témában előremutatóbb lesz, akkor mindenki a helyén fogja kezelni.
    Mondjuk már van mit a helyén kezelni, végül is előadtad magad ;)
  • Stranger666
    #14
    Egy faszparaszt.
  • kalapos01
    #13
    Leírta, hogy a kritikusokkal sosem ért egyet. Én meg ebből levontam az egyetlen következtetést, hogy azok a filmek, amiket rühellnek a kritikusok, tetszenek neki.

    Dugod őt, hogy ennyire véded? Majd ő leírja, hogy mit gondol, attól nem lesz jobb az estéd, ha most odállsz mellé.
  • Seth
    #12
    Lesd meg az eredetit, 2 része is van. Kiskorom legjobb horrorja volt(ami persze ma már inkább vígjáték:D)
  • Laza
    #11
    Pofátlanul egyszerűen mentek át állandóan személyeskedésbe. Ki vagy Te, hogy bárki felett ítéletet mondj?
  • Merces
    #10
    ..ez egy vicc volt ,no jó sziporka,alpári volt belekötnöd....
  • Axlkenobi
    #9
    Bár nagyrészt a '80-as évek filmjein nőttem fel, ennek az eredetije kimaradt az életemből, így először nem is nagyon akartam az új verziót megnézni, valahogy nem izgatott. Aztán mégis nekigyürkőztem és nagyon tetszett!

    A színészek nagyon jók, főleg Farrell és Yelchin viszik a filmet a hátukon de többiek is jók. Nem veszi túl komolyan magát, ahol kell, ott kellően morbid is, szerintem iszonyú jól megidézi a '80-as éveket.

    Én bátran ajánlom mindenkinek, szerintem nagyszerű szórakozás. A címe (Frászkarika) pedig külön tetszik. Nem hétköznapi, nem is erőltetett. A szinkronért is jár a csillagos ötös. Amúgy is szinkronpárti vagyok, de itt minden hangot ragyogóan eltaláltak.
  • tteron
    #8
    Na akadjunk már le megint a magyar cím pocskondiázásával. Kicsit uncsi már ez a fikagyár. Nem ettől jó vagy rossz egy film és nem ettől nem nézik meg a moziban.
  • kalapos01
    #7
    "n a kritikusokkal soha nem is értettem egyet :P"

    Akkor nyilván Alkonyat meg Gagyi mami meg Jonas Brothers imádó vagy. Akkor nem kéne csodálkoznod, hogy nem fogtad fel ezt a filmet.

    (Eleve már abból látszik, hogy hülye vagy, hogy azt hiszed, hogy van olyan, hogy "kritikusok". Sok kritikus van, akiknek ez vagy az a véleménye. De a kritikusoknak nem egy véleménye van.
  • Fáraó18
    #6
    Még egy Frászkarikás hír lesz én eskü tarkón lövök valakit XD

    Annyira be volt hirdetve itt meg minden, már vagy 3* nyomatták hogy mennyire jól sikerült... Nagy kaland... Amint volt lehetőségem én is megnéztem és rájöttem hogy ez egy szar. Nekem nem tetszett, bár én a kritikusokkal soha nem is értettem egyet :P
  • Rotyoka
    #5
    Hát de van ezeknek egy legendájuk, mint a legtöbb ilyen lénynek (nem nem a zombiknak nincs).

    És minden valamire való film annyira tiszteli, hogy ezeket be is tartja. (lsd. Van Helsing, Drakula, stb. még az olyan elborult filmek is mint az Alkonyattól pirkadatig.) Ennyi erővel, lehetne Odin-nak 12 lába, ha már úgysem létezett
  • AZTA
    #4
    True bloodot nem nézed?:D Milyen mesebeli lények :D
  • winnie
    #3
    ha jól értem, akkor nem azon csodálkozol, hogy vannak vámpírok. ezt elfogadod. téged a nemiszervük működése izgat. hmm. értem. megvallom, engem nem foglalkoztat mesebeli lények nemiszerve, de biztos akad olyan, aki elmélyed a témában.
  • Rotyoka
    #2
    Nade a vámpíroknak nincs vérkeringése.. AKkor hogy a faszba áll fel nekik?
  • Victor1103
    #1
    frászkarika... ki volt az a beteglelkű aki ilyen nevet adott ennek a filmnek?