13
  • ugh
    #13
    llaszlo: te egy faszfej vagy...
    de tenyleg
  • cloud.strife
    #12
    Tudoménazt. Meg nyitrán közösködnek a Sony-val (már eladták a Foxconn-ak), meg bérgyártatnak még jópár helyen.
    Annó kérlek jártam én Székesfehérváron pl.
    Az egyik szalag a Philips-et gyártotta, mellette pedig a Bang and Olufsen-t rakták össze.
    Hol az igazság? :)
  • Gerygrey
    #11
    Tévedés. Az itthon és Európában kapható Samsung tévék nagy része Samsung, ráadásul Made in Hungary. Jászfényszarun és Gödöllőn van gyáruk, előbbiben én is melóztam droidként :) (ami inkább érdekes, hogy olcsóbb Toshiba tévék is készültek ott, nagyjából ugyanazokból az alkatrészekből, ugyanazokon a gyártósorokon)
  • tomboy013
    #10
    Érkezik 4 új Galaxy hogy az Apple ne unatkozzon, legyen miért perelniük a samsungot =D
  • SzirmosSzisza
    #9
    Az a 2. teló nem ütésálló ? Burkolat alapján annak tűnik.
  • gergod
    #8
    Nem is fogjak venni :D
  • cloud.strife
    #7
    Egyébként ezekkel a telókkal semmi baj nincs, igaz a baloldali szép Blackberry klón, majd a BB is betiltatja, de a jobboldali legalább nem majmolja az iPhone-t.
  • cloud.strife
    #6
    Úgy nagyjából visszamenőleg 20-30 évre az össze elektronikai termékbe találsz Philips chip-eket, tranzisztorokat, alkatrészeket, stb....

    Akkor most az egész világ egy nagy Philips?

    Ez annyira fantáziátlan érvelés, hogy ők gyártják. Persze, hát hógyne....
    Lefogadom hogy azt az alkatrészt amire megy itt a pöcsreszelés a samunál, valami felvásárolt üzemben fejlesztenek. Ennyi erővel a samu tévék nagy része meg Foxconn. Bérgyártatnak velük szépszámmal.
  • llaszlo
    #5
    A samsung nálam elnyerte a legfantáziátlanabb cég díjat a telefon design terén.
  • Magnum PI
    #4
    Nem olyan ez a bal oldali mintha kettévágtak volna egy bb-t és egy iphone4-et és összeragasztották volna őket?
  • NEXUS6
    #3
    De azt tudod, hogy az "egyedit" is ők gyártják, de legalább is az ő alkatrészeiket használják!?
  • NEXUS6
    #2
    TILCSÁKBE, MONNYONLE!
  • Szemjuel
    #1
    szamszungék csinálhatnának valami egyedit is mostmár... bb 9700 klón is kell a repertoárba? :S