8
  • kalapos01
    #8
    Úristen. Ilyeneket mondanak a magyarban? No komment, iszonyat gáz.
  • Hunter of Deer
    #7
    Nagyon nagy film!! eszméletlenül jó dumák vannak benne :D

    "Úgy megujjaztam magam a vámpír srác láttán hogy beszakadt a körmöm."
    "Felnyalnám a mennyezetre hogy spaklival kellene levakarni" :D:D:D
  • koschwarz
    #6
    ne felejtsd ki a "fingás közben belecsúszik a szar a gatyába a zsúfolt étteremben" poént se.


    egyébként nekem is nagyon tetszett, és külön értékelendő a nem romantikus alapszitu is. colin farell-nek meg nem csak a fizimiskája szuper, hanem a kérója is ütős :D
  • floatr
    #5
    Szvsz elég ritka manapság az ennyire jól eltalált film. Tele van már a t-köm a csak 3D-ben működő csillogó műfilmekkel, az ötlettelen remake-ekkel, a látványra megírt "akció"filmekkel, a beszarásra optimalizált vág nélküli darabolós horrorokkal.
    Ez végre igazán egy jó film, amit valóban élmény megnézni. És érdekes módon én ebben az esetben nem tudtam a fordítás, és a szinkron hibáira koncentrálni, mert sokkal jobban lekötött a történet maga
  • zetortraktor
    #4
    Ajajj, akkor ez nagyon egyszerű film lehet. Nekimennek az üvegajtónak, tortát dobnak egymás arcába, fogkefét nyomnak a seggükbe?
  • Narxis
    #3
    Jó volt de könnyesre azért nem röhögtem magam.
  • sempron07
    #2
    Másodszorra néztem meg, és még úgy is nagyon kellemes felüdülést okozott! :)
  • Mcsiv
    #1
    ültem már be moziba, ültem már be vígjátékra, de ez volt az első olyan film, amit moziba néztem és a mozi egésze végig röhögte a filmet, majd végül könnyesre röhögött szemmel távoztunk. Egy esti asszony<->mozi párosra erősen ajánlott a film:)