11
  • tatish
    #11
    Mi lenne ha 2 hetente lenne egy Superman nap, egy Pókember... és így tovább? A 2 hét alatt összegyűlt infót osztaná meg egy közepesen hosszú cikkben, nem 2 naponta ilyen morzsákat dobálni aminek nincs valami sok értelme.
  • Reg5
    #10
    Attól még az értelme megkérdőjelezhető.
  • pokolfiu
    #9
    a 'milyent-melyik"-et úgy értettem, hoyg rajongói, sorozatfilmes, werkfilmes, netán dvd-s kiadás, vagy akármi... olyan bolond nem vagyok mint te, hoyg batman jutna eszembe töki...
  • Lejti3
    #8
    Rotcsa: nem kötelező rákattintani
  • Rotcsa
    #7
    Sajnos igen!
    Leállhatna már vele! Teljesen fölöslegesek ezek a képek/videók!

    Olyan, mintha a születésnapi vagy karácsonyi meglepetésedről látnál képeket, vagy videókat, ami csak egy év múlva lesz,de addigra már mindent tudsz majd.

    Csak a hype-ot csinálja ezzel a filmeknek, aminek semmi értelme!

    Aki olyan kibaszott nagy ínyenc fanatic, az úgy is megtalálja ami kell neki, de nem kéne minden fogyasztót a receptekkel zaklatni!
  • LacfY
    #6
    Hááááát, piros-kék jelmezben rohangáló ember láttán, biztos nem egy Batman film forgatására lehet asszociálni.
  • pokolfiu
    #5
    igen, ilyen benyomásom van nekem is. egyedül a háttérben lévő fehér paraván az ami jelzi vaalamilyen módon, hoyg itt valóban filmforgatás lehet... kérdés, hoyg milyen, s melyik filmé... :D
  • zetortraktor
    #4
    Minden külföldi filmes oldalon megjelennek ezek a képek, nem az SG kiküldött fotósai ügyesek. Vagyis mindenki rákattant.
  • ddt500
    #3
    Viktor nagyon rákattant ezekre a forgatásos képekre/videókra.
  • lcee
    #2
    ezekből a épekből semmi nem derül ki
  • dzsagon
    #1
    ez nem filmforgatás, csak néhány idióta fun ratyi jelmezben rohangál egy kisváros utcáján