32
Morning Show - Sebestyén Balázzsal, Vadon Janival és Rákóczi Ferivel
  • WOLF3x6
    #32
    Ahhoz nem tud valaki linket küldeni, amikor Rihanna - Umbrella számát fordították le és énekelték el magyarul?
  • spy803
    #31
    :D Jazzy Radió Fm 90.9 . Nálad a neten megy. :)
  • Sickness
    #30
    Egy komplett stáb van rajtad, de vigyázz nehogy éces legyél.
  • jazzy
    #29
    Wait, what?
  • spy803
    #28
    De szerencsére a milliók reggelire stábja már a Jazzy-n van, Millásreggeli címmel, szóval reggel ismét lehet jót hallgatni ha elég a Balázsékból.
  • Laza
    #27
    De még mindig jobb, mint a Rádió1-es Kukori ... na az aztán az erőltetettség csúcsa ...
  • Laza
    #26
    Erőltetettek és nem összeillő társaság.
  • marxell
    #25
    eléggé unalmasak mostanában..
  • steweee
    #24
    sztem eszméletlen jó, amióta pesten élek és korán reggel mára hungárián tötyörgök, mindig rádiózok. korábban sohasem. először ment a boros bocskor, de amióta vagy másfél éve felfedeztem a morning showt, tisztára bánt ha kimarad egy nap is hogy nem hallgatom vmiért, mondjuk korábban kell bemennem...

    épp a héten volt erről szó, hogy egy hallgató irta nekik, hogy felveszi és délután meghallgatja az aznapit, ha vmiért lemarad :)
  • spy803
    #23
    Feri szerintem sem illik oda. A Deejay óta hallgatom őket (Akkor reggeli tormát csinálták) , mikor kis pesti rádióban voltak látszott hogy nincs megkötve a kezük, most nagyon vigyáznak minden szavukra. Akkor alakult ki náluk ez az egész, mai napig néha vissza hallgatom (akit érdekel webcímet adok privátban) Jani stílusa nagyon bejön nekem, Balázzsal jól összejöttek anno 99ben, Feri meg nagyon kívül áll onnan. Követeljük vissza Mónit!
  • spy803
    #22
    Nem, az a másik banda
  • pzoli00
    #21
    mi van?
  • shaddam
    #20
    Ezek ugyanazok akik ajvékoltak hogy utcára kerülnek mert megszűnik a rádiójuk?Hiteltelenek.
  • Pokerstars
    #19
  • nonicks
    #18
    Vadon Janinak vannak jó beszólásai néha
  • Taptarap
    #17
    legjobbak:)
  • Sickness
    #16
    Ti érettebbek vagytok az átlagnál.
  • immovable
    #15
    +1 kivéve, hogy jó a bumeráng.
  • SLICK
    #14
    ezzel nincs is baj. Mindenki azt hallgat amit akar.
  • pzoli00
    #13
    "old school" vs "new generation", mindkettő különböző stílus, egyeseknek ez jön be, másoknak az
  • SLICK
    #12
    Sztem ratyi az egész.
    Sajnos a melóhelyen ez szól állandóan, tehát nem tudom nem hallgatni őket. Nagy ritka az olyan mikor valamin bírok nevetni.
    Az idióta röhögésük nagyon idegesítő, akkor Feri okoskodásai is eléggé erőltetettek. Vadon Jani az mai napig rejtély, hogy hogyan fér meg a médiában. Balázs meg no comment.
    A Bumeráng még mindig jobb, bár tény ott is elszokott laposodni néha a hangulat.
  • Tsol
    #11
    Erőtlen koppintás. De mivel "akinek nem tetszik ne hallgassa", le is lépek.
  • pzoli00
    #10
    - jó arc a Feri, de ha Balázs és Jani elkezdi a szófosást ember legyen a talpán aki überelni tudja őket, talán a Kasza Tibi
  • Sickness
    #9
    Mármint úgy lapos, hogy alig szólal meg. Csak akkor kap szerepet, ha nincs ott Balázs. De ez csak az én véleményem. Bírjuk azért őt is.
  • Sickness
    #8
    Na helló. Feri szerintem nem odavaló. Kövezzetek meg, de nekem laposnak tűnik, bár így is jó a műsör kivéve, hogy a 4 órából kőkemény 2 óra reklám és hír...
    Meg mondjuk néha Balázs is idegesít, hogy túl fennhordja az orrocskáját, de ezektől eltekintve még így is jó, mert van, hogy könnyesre röhögöm magam rajtuk.
  • pzoli00
    #7
    A cefrés

  • pzoli00
    #6
    [URL=http://www.zshare.net/audio/9383852883754475/]Ottó a "jókedvű"[/URL]
  • ldavid
    #5
    mourning show
  • Rash87
    #4
    +fav
    Múlthéten,a fekete-fehérben,mikor betelefonált a részeg csávó,hát az mindent vitt :D
  • gercse
    #3
    hallgatom én is, amint tudom, jók
  • pzoli00
    #2
    [center]
  • pzoli00
    #1
    Morning Show

    Jöhet minden ami a műsorral kapcsolatos.