14
  • shenmuedc #14
    Kereskedelmi forgalomban láttam már ilyet anno ps1-re is, de ps2,pc,xbox...stb gépekre is. Technológiailag gondolom persze fejlettebbek de ez akkor sem olyan új dolog.
  • hitman08
    #13
    Mondjuk az, hogy néhány év múlva széles körben elterjedhetnek ezek a cuccok, és nem egy kiállítás részeként nézegeted a prototípust. No és a két technikát nem illik összehasonlítani.
  • prybaby
    #12
    Olvasnék egy 'Korszakváltás előtt az sg.hu olvasói' cikket
  • gombabácsi
    #11
    Közvetlenül az idegekre kapcsolódnak az új konzolok!

    Olyan rossz játékok lesznek, hogy idegeidre mennek. :)
  • shenmuedc #10
    Konzolhoz, pc-hez már volt 10+ éve is székbe építhető, mellényes ...stb vibrációs eszköz nem is egy. Na most akkor ebben mi az újdonság???
  • Grodt
    #9
    a bűntetést kihagytad a címből:D:D
  • Omega
    #8
    Hogy hol?
  • Fresh Duke
    #7
    Hihetetlenül keményen zúzós lesz a játékok új generációja!
    Viki stílusban így nézett volna ki a cikk címe.
  • Kenyér001
    #6
    Mikor lesz már a valódi pénzes póker a FB-n?
  • Piszkos  Fred
    #5
    "Újabb korszakváltás előtt a videojátékok"
  • Molnibalage
    #4
    Valóban nem az. Szerintem nem fog elterjedni, hogy a VR sisakok sem terjedtek el, pedig már a '90-es években is volt.
  • Laslow
    #3
    Ugyan, ez semmi Szekeres Viktor mozis cikkeinek a szenzációhajhász címeihez képest! Az a legalja...
  • alien47
    #2
    Komolyan. Más figyelemfelkeltő dolgot nem tudtok kitalálni, mint olyan címeket adtok egy- egy cikknek, ami megtéveszti az olvasót? Komolyan valami új, eddig nem látott technikai vívmányra gondoltam a cikk elolvasása előtt. Erre kapom ezt a vackot. Szégyenteljes az ilyen megtévesztés.

    Puszika
  • alien47
    #1
    Basszus. Tanuljunk már meg rendes címeket adni a cikkeknek. Ez nem korszakváltás. Egy régi technika kicsit feltuningolása.

    KORSZAKVÁLTÁS az lenne a játékoknál ha az agyba vetítenék a játékok képét. Vagy a valóságot teljesen leszimuláló "holo szobát" alkotnának. Azoknak a cikkeknek milyen megnevezést adnátok? khe?