28
  • wraithLord
    #28
    Attól, hogy ez nem repül, még hasonlíthat rá (formailag). Az más kérdés, hogy nem hasonlít... X)

    ----
    Amúgy még nem késő levédetni a formát, hogy perelhetni lehessen Jobsékat. Bár az i-betű talán jövedelmezőbb lenne... Vagy a fehér szín.
  • sanyicks
    #27
    akkor ezek szerint le fogják védeni a kört, és mindent beperelnek amiben megjelenik.
  • endrev
    #26
    "UFO-ra hasonlít majd az Apple új központja"
    Inkább egy körre. :D Legfeljebb az UFO-k is egy körre hasonlítanak. Már a köralakúak.
  • G_ArchAngel #25
    Ha ezert megkapnam a nyamvadt, magyar, videki 1000Ft/nm-es tervezesi dijat, akkor meg a dedunokaim is penzbe fujnak az orrukat.

    (lehet igy is azt fogjak csinalni, ha erteket veszti a forint)
  • G_ArchAngel #24
    Keso, mar szinte az osszes iGadget le van foglalva, masoknak mar evekkel ezelott eszebe jutott.

    Lehet a sutemenyeket es fagyikat kellene, akkor a Google fizetne. Bar abbol tul sok van:/
  • Cat #23
    •A cruise ship
    •A US nuclear aircraft carrier
    •A blimp
    •A World War II battleship
    •The Empire State building, King Kong jokes aside
    •A supertanker, the "Seawise Giant", the longest ship ever built
    •The Pentagon (pictured in blue)



    http://www.macobserver.com/tmo/article/calculating_the_size_of_apples_spaceship_hq/
  • Rotyoka
    #22
    Bazz tényleg.

    Szerintem dobjunk össze egy csomó pénzt, és védessünk le egy csomó nevet i előjelzővel. Egy idő után az Apple úgy is meg akarja majd őket venni
  • kanduhr
    #21
    iUFO.
  • Rotyoka
    #20
    iDruidák, iColosseum, iStonehenge
  • shandix
    #19
    Köszi jó látni hogy nemcsak engem zavart
  • G_ArchAngel #18
    Ugy tudom, hogy a druidak tanacsa eladta a szabadalmat, de majd meglatjuk mi lesz kesobb, mert allitolag a Colosseum epitoi a jogutodok

  • gemihu
    #17
    :)
  • gemihu
    #16
    Ez nem kör,hanem gyűrű...( az egyetlen)
  • alien47
    #15
    Látom a cikk írója sem volt még magánál. Kéne egy kávé haver. Az UFO - Unidentified flying object tehát repülő tárgy. Az épület nem repül. Ez egy egyszerű KÖR alakú épület. Miért nem adtad a cikk címének a hüvelygyűrű elnevezést vagy csavaralátét. Arra azért jobban hasonlít.
  • Cat #14
    Az index szerint is mostani hír. Valószínűleg eddig nem hozták ezeket nyilvánosságra.

    http://index.hu/tech/2011/08/15/kepek_jelentek_meg_az_apple_uj_kozpontjarol/
  • Cat #13
    Nálam megy a videó.
  • Sir Ny
    #12
  • kjhun
    #11
    UFO!!!

    Mikor fog felszállni

    Ide jön egy, aztán azt gondolja róla, hogy ez egy repülő csészealj, és miért nem repül
  • okosan gyerekek
    #10
    Sanyi, figyelj má'! Ez a cikk alsó hangon két hónapos. Gondoltad itt még így is jó, vagy hogy?
  • endrev
    #9
    Kedves Berta Sándor, a videó már megint egy nagy feketeség. Ez az embed-kód úgy tűnik nem mindenhol működik. A Facebook-os cikkednél más embed-kódot használtál, ott megjelenik a videó.
  • endrev
    #8
    Hú, szédítő!!!

    ... lehet majd körbe-SegWay-ezni benne.
  • G_ArchAngel #7
    lehet soha nem tudjak befejezni, ha majd mindenki nyom ra +1 szintet:)
  • Andr0
    #6
    Mekkora per lesz ebből az épületből!!!! xD amúgy elég sötét Steve Jobs, építtetett volna egy Alma alakú épületet...

    BTW: Google holnap bejelenti hogy épít egy + alakú felhőkarcolót.
  • G_ArchAngel #5
    Google levedette a '+'-t
  • usersg
    #4
    Én azt hittem templomot fognak építeni... :)
  • maxy182
    #3
  • G_ArchAngel #2
    Google+ Circle: Apple employees
  • FoodLFG
    #1
    Ez hasonlít egy már korábban levédetett formára. Én azért meggondolnám!