11
  • dzsagon
    #11
    Hát ez elég régi hír.
  • Csaba42
    #10
    Ja, annyit még: kíváncsian várom, CS-ből sosem elég. :) De ha olyan lesz, mint a lentebb említett, maradok a szó'sznál.
  • Csaba42
    #9
    Volt valami új béta CS a neten, nem tudom, ennek egy korai változata volt-e, vagy valami fake shit, de nagyon sz@r volt. :( Nekem a szó'sz még megteszi.
  • Stranger666
    #8
    nem emlékszem már a DOTA2ről mikor jöttek infók, de akkor sztem az az 1.
    2.Meg ez a CS:GO
    3.????
    a Portal 2-t még tavaly jelentették ne szal az sztem nem vobatkozik a 3 közé.
  • whisper
    #7
    Sanyi erre csak azt mondaná ,hogy "Fúúúú Dejóóóóóóóóóó, Dejóóó. Én is akarom. "

    SAnyi a király 8) mégecce 8)
  • gombost
    #6
    Nekem ebben csak az nem tetszik, hogy éppen sikerült leállnom a CS-vel, erre jön egy új... *sóhaj*
  • NEOreg3
    #5
    sapkák.
  • attes
    #4
    Hat éve ugyanaz a cs van. Azóta jelent meg pár HL epizód meg Portal meg TF meg anyámkínja.
    Egyébként a legtöbb cs-s elég jól van cs:s-en sokan még 1.6-on, szóval annyira nem lenne égető, csak azt nem értem nektek ez miért fáj annyira.
  • radam85
    #3
    jó lesz biztosan,de a hl ep3 hol marad.?annak sokkal jobban örültem volna.én is jól pofán vágnám ezmiat.
  • JaSoN HuNTeR #2
    Gabe Newell-t legszivesebben úgy pofán vágnám. HL-t akar mindenki és ő ezzel nem is foglalkozik.
  • monster3
    #1
    és mi az istenért kell ezt tovább nyúzni? oké, értem én, nyilván jó lesz, az 1.6 is, meg a Source is fäsza, de HOL VAN A HALF-LIFE?? mintha Gabe Newell 3 leendő meglepetésről beszélt volna tavaly, nem tudom hánynál tartanak, de kapja be a fogaskerék, ha ez volt a harmadik