93
Legends of Pegasus





A játék honlapja
  • nyirog
    #81
    egyébként ha a sins rebellion-t nem számítom akkor talán az endless space-nek sikerült egyedül bizonyítania, abban nem csalódtam annyit mint a többiben, low budget fejlesztés révén nagy elvárásaim nem voltak és amit markol a játék azt nagy többségben a tenyerében is tartja szerintem, viszont egy második részt szívesen várnék ami már tovább van gondolva és ki van bővítve jóval több funkcióval
  • lammaer
    #82
    Jogos, az ES tényleg totálisan készen jött ki, mindent beleraktak amit akartak és sztem az űrcsata és hajódesignen kívül minden frankón meg van csinálva benne. SAjnos e kettő azonban igencsak hiányzik.

    DE a galaktikus birodalom menedzselése és különösen a felhasználói felület az példaértékű.
  • lammaer
    #83
    Tologatja vki, bugos még a jelenlegi állapotában is?
  • Agamemnon
    #84
    Én az első próba után feladtam, nem hiszem, hogy ebből még élvezetes játék lesz, sajnos.
  • Agamemnon
    #85
    Hátha van itt valaki, aki nem nézegeti már a Nexus topicot: Nexus 2, hátha össze jön a kellő támogatás...
  • lammaer
    #86
    Tönkrement a legends of pegasus fejlesztője

    Nem lesz több patch se, szóval erről ennyit.
  • Sunsetjoy
    #87
    Huh, még jó, hogy nem fektettem időt vagy pénzt bele...
  • Agamemnon
    #88
    Ez nagyon sajnálatos, bár, amilyen formában kiadták ezt a játékot, nem is csodálom, ez még nagyon-nagyon messze volt a késztől...
  • lammaer
    #89
    Amikor olyan cégek bebuknak akik jó programot csinálnak (pl: a Kingdoms of Amalur fejlesztői, ami tuti program lett, már csináltak hozzá két fasza, tartalommal teli DLCt is), akkor nehogymár egy olyan cég ami eleve sunyin állt a dologhoz (ingame videó kiadás előtt egy szál se volt, se béta hozzáférés, csak trailerek meg interjúk) ne feküdjön ki egy ilyen húzás után. Megérdemlik.
  • Sunsetjoy
    #90
    De ez a Kalypso kiadót is megrombolta valamennyire, pedig nem állnak annyira szarok mögé.
  • lammaer
    #91
    Hát, sokak szerint jó nagy felelősség terheli a kiadót ezért a bukásért (hogy negyedkészen dobatták piacra), és az is mindent elárul róluk hogy még mindíg árulják a játékot, holott egyértelműen játszhatatlan és mostmár patchek sem lesznek.

    Igenis hulljon a férgese, aki szart csinál az bukjon.
  • Agamemnon
    #92
    Az a baj, hogy nem tudjuk, hogy mi volt a háttérben, miért így adták ki, miért nem fejezték be rendesen... pedig az első leírások alapján annyira vártam...
  • Agamemnon
    #93
    Hmm, érkezik még egy űrstratégia: Horizon