8
  • bino512
    #8
    LA noir... hol ebben az ujdonság?XD
  • Stryker
    #7
    Kár ,hogy ezek az új technologiák mindig olyan "patent troll"-ok kezébe kerül ,mint az M$.Valaki kifejleszt valami hasonlót egyből mehet a bíróságra.
  • Rotyoka
    #6
    iFace
  • Magiszter
    #5
    Öhm. Ebben mi az újdonság? Anno a Force Unleashed-ben is ilyen "arcra-pötty" rendszerrel csinálták meg a mimikát, illetve a színészek arcát. A másik meg hogy az a technológia amivel az LA. Noire-t oldották meg még csak pöttyöket sem kér. Csak beülsz 20 kamera kereszttüzében és RealTime megy az arcod minden rezdülése át a gépbe egy 3D-s modellre.

    Majd akkor lesz ez a technika jó, ha én itthon a 3D-s webkamerámmal (mint tudjuk hamarosan lesznek), is le tudom másolni az arcomat és Pl Blenderbe ráültetni egy másik testre... vagy ilyesmi.
  • item
    #4
    Elkéstél,mert az epül már régen levédette az ájfész technológiát,szóval aki ezentúl nem hajlandó epül cuccot venni azt beperelik és sortűz általi halálra ítélik. Mindenki vegyen gyorsan egy mekbúkot,vagy ájfónt,de az ájped is jó.

  • csulok0000
    #3
    Én már megszabadultam az arcomtól (: ugye így már nem kell félnem?
  • NEXUS6
    #2
    Azt még nem de létrehoztak egy adatbázist, amibe legenerálták az összes arcot és aztán ezt levédették.
    Most került a bíróság elé egy beadvány, amiben azt követelik hogy a jogsértő "természetes" másolatokat azonnali hatállyal meg kell semmisíteni!
  • sanyicks
    #1
    remélem az emberi arc felismerését szabadalmaztatták már, és lassan indul a per minden ember ellen aki felismer egy másikat :)