10
A zenekarról, ki melyik számukat szereti, koncertek, stb...
  • gaben215
    #10
    Üdv mindenki!
    Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy azon tanakodtam, hogy ha black metal-t hallgatok, attól még lehetek-e normális jó ember, vagy csak megrontana?
  • tenkenorman
    #9
    csak sajnos nem hiszem hogy van jövőjük a rev nélkül
  • Metalmilitiakid
    #8
    +fav
    Igen jó zenéket tolnak, bár inkább az újabbak tetszenek, főleg a Nightmare album. Bár a Blinded in Chains egyik kedvencem.
  • Ic3 m4n
    #7
    kurva jók! :D
  • Zsolek123
    #6
    én is azt hittem, hogy már rég van.
    de kellemeset csalódtam.
  • mike0013
    #5
    hatalmas, imádom őket!!!
    +fav:)
  • Pistike 007
    #4
    ennek még nem volt topiktya?
    zomg
    +fav.
  • davidka003
    #3
  • tenkenorman
    #2
    további infók, albumok >>

    Pár számuk:





  • tenkenorman
    #1
    Avenged Sevenfold - (1999)





    Az Avenged Sevenfold egy amerikai hard rock zenekar. 1999-ben alakult Huntington Beachen, Kaliforniában. 2005-ben megjelent City of Evil című albumukkal átütő sikert ért el. A zenekar az Avenged Sevenfold című albumukkal folytatta a sikerszériát, olyan kislemezekkel, mint a "Critical Acclaim", az "Almost Easy", az "Afterlife", a "Scream", és a "Dear God".
    Első két albumukon (Sounding the Seventh Trumpet, Waking the Fallen még egy erőteljes metalcore-os hangzással bukkantak fel, majd a későbbiekben változtatva ezen a zenei stíluson sokkal hard rock-osabban közelítették meg a City of Evil névre keresztelt harmadik nagylemezüket. Sikerült elismertetniük magukat, jó hírnévre és sikerre tettek szert világszinten, ezek közül a legjelentősebb, hogy az egyik vezető együttes lett az amerikai heavy metal új hullámában és az Ultimate Guitar's Top Ten Bands of the Decade második helyére választották őket.[1] A 2009-es év végén sajnálatos módon az együttes dobosa James „The Rev” Sullivan halála sújtotta őket.