1502
IZÉ
  • zzeN
    #41
    Május 4, most találtam!
  • mester1987
    #42
    Sehol se találtam eddig. Thx. :)
  • Prince23
    #43
    Új képek
  • tutituti
    #44
  • Fpocok
    #45
    VÓTMÁ! Jó régi videó :D
  • tutituti
    #46
    jaja mire belinkeltem már rájöttem.
    Max lehet azért került fel, mert hádé.
    sorry a duplázásért
  • zzeN
    #47
    "Dates for the demo release just in! 360 will be the 10th April, PSN US normally update on the 10th as well, PSN EU normally updates on the 11th. PC demo will be out shortly after."
  • Prince23
    #48
    Xboxosok már játszhatnak a demóval. Egy héten belül a PC-sek is megkaphatják.
  • Maxtreme
    #49
    Várjuk sok szeretettel.
  • drop
    #50
    én nem látom fent még hol lehet leszedni?
  • zzeN
    #51
    Mikrofos remek rendszerének köszönhetően gondolom csak a goldosok szedhetik egyelőre.


    Demoból egy kis szösszenet:


  • Maxtreme
    #52
    ...ez egy balfasz :)
  • drop
    #53
    hát az mikor ujrakezte ugyan úgy szarul löte meg az elsőt xd
  • Maxtreme
    #54
    Én csak pár percet néztem belőle, elég is volt :)
  • Prince23
    #55
    OMG!!!! Nézni is rossz? Xbox + mesterlövészet? XD

    de lassú istenem
  • Prince23
    #56
    Mi a fazsnak adnak ki sniperse játékot konzolokra, könyörgöm... ne süllyedjen már idáig a gamer világ

    sry, de nagyon felhúzott ez a videó :D
  • Maxtreme
    #57
    Egyébként ja. Bárki bármit is mond, kontrollerrel SOHA nem lehet olyan precízen célozni mint patkánnyal. A játék meg ugye pont hogy arról szólna..
  • Maxtreme
    #58
    ---------------------------------------------------------------

    Just finished playing 360 demo , I liked it too..

    First of all , there are 3 difficulties:

    Cadet: Arcade gameplay , no gravity , no wind..easy AI , quick health regen

    Marksman: Normal AI ofc , gravity is present , no wind..small health regen

    Sniper Elite: Everything mentioned above is present ( gravity , wind ) , one bullet maybe two..you're dead.

    Decent gfx but the ambient sound is great , animations are a bit clunky and kill cam is fuckin awesome...AI can be stupid but they are very aggressive , sometimes too much , one guy saw me in the building ruins from 100m..cmon , wtf !

    You have to use your binoculars to see enemy positions ofc and to find good sniping spots , then you position yourself properly , set up some traps behind you..and then you start killing them. Very Happy Cause when they see you they'll immidietly try to flank you.

    You have 3 weapons , one sniper rifle , machine gun and silenced pistol...Springfield , Thompson and Welrod in the demo.

    One small thing that I loved is heart rate ( bpm ) , when you run or sprint to cover...and if you try to shoot an enemy scope becomes very shaky , cause you're tired and your bpm is high , so it's always better to sneak around.

    Game is definitely fun I give them that , AI is so - so ... so 7.5 from me so far , 8.0 tops. I need to play more.. :)

    ----------------------------------------------------------------------
  • Prince23
    #59
    Ráadásul a demónak PC-re kellett volna megjelennie előbb...
  • mester1987
    #60
  • Nohab
    #61
    A Springfield itt mért félautomata?

    Undi rész 11:50-nél.
  • zzeN
    #62
    Kilőtte a heréit LÁL!:DD
  • mester1987
    #63
    Nem tudom, de inkább nem is nézem végig, mert jöhetne már.
    Itt az április nameg a május és semmi jó nem lesz PC-n.
  • Shep
    #64
    Kontrollerrel tökéletesen lehet játszani fps-t. :D
  • kemencebalázs
    #65
    Ez mikor jön ki??
    PC demo nem lesz gondolom....
    :(
  • kemencebalázs
    #66
    Ja de lesz...ok!
  • mester1987
    #67
    dede lesz hamarosan

    @Nohab: Lehet fejlesztés lesz, mint pl. az Airbornbe-ban
  • kemencebalázs
    #68
  • The Protector
    #69
    Tegnap volt alkalmam kiprószálni a játékot ps3-on.Nekem nagyon tetszenek a sniperes játékok de nem akarok elfogult lenni.Eléggé átlagos lett a játék és néha picit egy alacsony kategóriás játék hatását kelti.A grafika szép de semmi xtra.Vannak nagyon elnagyolt textúrák,gondolom a pc-s szebb lesz de semmi olyan nincs benne ami meggátolná h konzolon is szebb legyen.Élvezetes nagyon lesből lőni.A killcamok egész pofásra sikeredtek.Az irányítás is rendben van.A fedezékeket nagyjából ki lehet használni bár vannak hibák.Van ami evidens lenne fedezék gyanánt(roncs autó) de nem lehet oda elbújni és ha egy ablakból lősz akkor a keretet sokszor beveszi a célkeresztbe.A hangok azok amik nagyon egyszerűek lettek.a háttérzene teljesen monoton,a hangok eléggé hallottuk már sok helyen kategória,a hangzás sem tökéletes.De mindemellett van hangulata a játéknak és teljesen rendben van majdnem minden szempontból.Csak ajánlani tudom annak aki szereti a stílust.Megéri kipróbálni.
    A gamepad fps dologhoz hozzászólva pedig annyi h jól áll az fps konzolon de a bill egér az igazi.Elég szépen meg lehet tanulni gamepaddal játszani de soha nem lesz olyan egyszerű és hatásos mint egérrel.Már csak abból kiindulva h a multiban(RDR,Killzone) is mennek akkora szenvedések 1méterről 2 ember közt h csak na.
  • Muttley
    #70

    milyen lett az enemy AI + fegyverhangok?
    átjön a játékból a II vh.-s sniper hangulat?
  • Gabe18
    #71
    Szerintem egész jó lett ez a demó.
    Grafika egy tisztes középkategória. Hangok, de főleg a zene szintén átlag.
    Viszont amit be akar mutatni, azt kifejezett jól csinálja. Ha bekapcsolsz minden nehezítést, akkor már nem olyan könnyű egy-egy találatot összehozni. Cserébe jutalmul igen látványos mikor belassítva mutatja az aktuális áldozatot, főleg azzal a csontváz modellel prezentálva...
    Ellenfelek megítélése vegyes szerintem. Néha mintha a falon át is tudná egy-egy enemy hogy hol vagyok (de lehet csak én nem vettem észre honnan látott meg). De volt rész ahol hármat is lelőttem úgy hogy csak forogtak-mászkáltak nem tudva honnan jön a halál.
    De lényeg hogy a sniper része szerintem jól van megcsinálva, ha ehhez végig tudnak prezentálni érdekes pályákat, feladatokat, akkor egy jól sikerült játék lehet. Ami ugye elég nagy hiánypótló is egyben.
  • WEEDORKA
    #72
    Tegnap letöltöttem a PS3 demot és azt kell mondjam, hogy nálam nyerő, bár végigvinni biztos inkább PC-n fogom

    Viszont, ahogy az előttem commentelők írták, mindeképpen hiánypótló alkotás
  • Prince23
    #73
    Steamen elég ratyakul indult be az előrendelés, máris megkapta a -10% OFF-ot :)
  • DarkSector
    #74
    Baszottjó a játék, pár napja nyomom a demo-ját és egyszerűen sirály.

    A sérülések nem csak 1-2 letárolt van hanem én úgy vettem észre hogy sikerült megoldani hogy ott törik a csont és szakad a tüdő ahol eltalálom.
    Függ attól is a sérülés hogy hozzád képest szemben hátul vagy oldalt van a tag.

    Pl most Sniper Elite fokozaton végigvittem és 2 mogyorótörés sikerült. :) (ellőttem a faszukat)
    Meg fejlövésből egy olyan sikerült hogy a feje búbját surolta a töltény és ezért csak a tetején a koponyából egy kis darab szakadt le...:)
  • DarkSector
    #75
  • DarkSector
    #76
    Első része pont akciós!!!

    Sniper Elite 1.75 euro (steam)
  • Maxtreme
    #77
    bazzeg ez már nekem is fájt.
  • DarkSector
    #78
    :)
  • Maxtreme
    #79
    Egyébként faszántos. Látszik hogy fektettek bele energiát.
  • DarkSector
    #80
    +1 like

    Sniper Elite beszerezve. :)