355
  • Papichulo
    #355
    Persze en... hogyne. Amugy targyalas sem volt, csak meghallgatas, ami nem nyilvanos. De szarjal bele. Gondolom a oldalak, amiket te olvasol, azok mast mondtak.
    Amugy ha nem elfogultan valogatnad a forrasaidat, akkor olvashattal volna ilyenet is:
    "The judge at the centre of the Apple-Samsung patent spat did have his hands on the iPad and Galaxy Tab hardware"
    http://www.pcpro.co.uk/news/369340/updated-judge-did-see-tablets-in-samsung-patent-case
  • morden
    #354
    Én a cikkekből -amik kikerültek netere-, azokból tájékozódom, gondolom te ott voltál a tárgyaláson azért tudsz mindent jobban ( lehet te állítottad össze a peranyagot is :DDD )
  • Papichulo
    #353
    "Szerintem fogalmuk se volt mit tettek eléjük"

    Szerintem meg neked nincs fogalmad arrol, hogy mirol van itt szo. Foleg ha ugy gondolod, hogy egy biro ele leraktak 2 fenykepet es neki az alapjan kellett dontest hoznia, hogy felfuggessze-e a forgalmazast. :)
  • morden
    #352
    Amúgy a bírákra is kíváncsi lennék. Szerintem fogalmuk se volt mit tettek eléjük, mert hogy meg se nézték rendesen a dolgokat, az mostmár biztos.
  • morden
    #351
    Biztos a véletlen műve :D hisz egy 100 milliárdos cég simán megengedheti magának hogy kontárok képviseljék őt egy 500 milliós piacon :D
  • Papichulo
    #350
    Nem lehet tudni, hogy a periratba hogyan kerult a torzitott aspect ratio-val rendelkezo galaxy tab foto, de a beadott dokumentumban talalhato tobbi fenykepen tokeletesen latszottak a meretaranyok:
    http://www.scribd.com/doc/61993811/10-08-04-Apple-Motion-for-EU-Wide-Prel-Inj-Galaxy-Tab-10-1

    Egyebkent arra is van esely, hogy valami samsung promocios anyagbol, mivel mashol is feltunnek hasonlok: http://static4.macnews.de/uploads/2011/08/MediaMarkt-adv.jpg
  • morden
    #349
    Hehe, SG újságírás, 3 napos hír, hogy az apple meghamisította a peres dokumentumokat, természetesen az SG nem hozza le mint pártatlan média. ( gondolom kaptak a szerk. pár iphonét aztán csönd van.)
  • morden
    #348
    Narumó hol vagy :DDDD
    http://index.hu/tech/2011/08/16/megtevesztette_a_birakat_az_apple/
  • morden
    #347
    Inkább divatnak mondom, mint szimpla ostobaságnak :D
  • item
    #346
    Azt nem tudtam,hogy ez divat lenne,de biztosan így van ha te mondod.
  • morden
    #345
    Értettem nyugi, csak egy magyar fórumon magyar emberek ne angolul kommunikáljanak ( mégha divat is ).
  • item
    #344
    A kedvedért,bár ha annyi erőd sincs,hogy ha nem érted a nyelvet,hogy a forítóba bedobd,akkor csak sajnálni tudlak. " A lopás az lopás "

    #340" : Mindig is arcátlanul elloptuk a jó ötleteket. Steve Jobs Apple Chief executive officer vagyis Ügyvezető igazgató.

    Van még kérdésed ?

  • morden
    #343
    Bocsi ez egy magyar fórum, (sry, this is a hungarian forum), kérlek tisztelt meg azzal a magyar fórumozókat, hogy magyarul írsz, nem kell divatmajomkodva angolozni...
  • item
    #342
    Stealing is stealing...
  • G_ArchAngel #341
    Ez rendben is van, ha az otlet nincs levedve.
    Ha le van vedve, akkor pedig vallalni kell a kovetkezmenyeket lebukas eseten, lasd: fizetes Nokianak.
  • item
    #340
    “We have always been shameless about stealing great ideas.” – Steve Jobs, Apple CEO

  • G_ArchAngel #339
    kiemelned a kommentedbol az okostelefon szot?

    valami baj lehet a kepernyommel, mert en nem latom...
  • sanyicks
    #338
    Nem? Akkor milyen okostelefon os-es telefon van ami olcsóbb mint az androidos olcsógépek? symbian? Na ne...
  • Sir Ny
    #337
    „Hardverben igen, de a szar OS nem tudja kihasznalni, ebben is jobb az iPad.(*)"

    Hogy lenne már a tegra 2 erősebb, mint az A5? Ne hülyéskedj. Vannak nagon szép diagramok, ahol az a5nél vagy 7szer nagyobb csík van, mint a tegra2nél. Ez tény. ( persze vannak ellendiagramok, ahol csak másfélszer, de az ellendiagramokon is nagyobb csík van az ipad2nél mint mondjuk a xoomnál vagy a galaxy tabnél )
  • Sir Cryalot
    #336
    fényévekre lesz az ipad3 a konkurenciától úgysem hoznák be , az egocentrikus "ezért gyűlölöm" banális közhelyes irományok meg kb. szerintem senkit nem érdekelnek.
  • Csaba42
    #335
    Az ilyen dolgok miatt gyűlölöm az Apple-t, és agyon örülnék, ha tönkremenne egyszer (álom csak). A termékei nagyon jók (az iPod Touchom már 2 éve boldogít, és imádom), de az a politika, amit folytat (különösen az a bunkó, tahó Steve Jobs, aki a rivális cégek termékeivel akarta megmagyarázni az iPhone 4 hibáját ahelyett, hogy elismerte volna: hibáztak a antennával, és kész!) gusztustalan. Érdekes módon az MS-t mindenki meghurcolta a Windows beépített médialejátszója és böngészője miatt (ha jól emlékszek még: ellehetetleníti a versenypiacon az ingyenes és fizetős szarokat), de az Apple mindent megtehet. Van amúgy IE MacOS-re, és felajánlja a Leo a telepítés során, hogy választhatom Safari helyett? Vagy a Chrome-ot, vagy a FireSuxot Safari helyett? Hol az egészséges versenyszellem??? Korrupt EU, jó nagy adag pénz cserélhetett gazdát. :( A design lopás pedig a legnagyobb blődség, amit valaha is hallottam, ennyi erővel minden céget be lehetne csukni, mert mindenki vett át valamit a másiktól, különösen design téren.

    Bocs mindenkitől, de kicsit kikeltem magamból. :) Egyébként az Android 3.0 már nagyon fain kis rendszer (na jó, a 2.1 is már nagyon jó), remélem, a 4.0 is beváltja a hozzá fűzött reményeket, és a partnerek már végre update-elik a régi rendszereket a telókon (18 hó követés kötelezi őket már, azt hiszem), és kevésbé fognak lecserélni dolgokat benne (sicc!), ugyanis egyvalaki szívja meg: az átlagfelhasználó, neki mindig nagy adag s***t kell lenyelnie a cégek és az inkonzisztens belső dolgok miatt - na meg a fejlesztő, akin csattan az ostor. :(
  • morden
    #334
    Android ingyenes, a sznob jelentése nem pont az ingyenesség :D
  • paradan
    #333
    El vagy tévedve okostóni. Ugyanis hiába jobb a hw ha a sw 834562 féle hw-re íródott. Nem lehet elég jol optimalizálni. Következésképp az Apple sw-e jobban kihasználja a hw-t ergo, az Apple lesz gyorsabb.

    Fogadjunk hogy erre már nem tudsz értelmes érvet irni, hiszen ezek racionális tények.

    Buktad!.:)
  • socheater
    #332
    Rákerestem párotokra különböző internetes oldalakon.
    Na most, szeretném ha tudnátok, hogy jó nagy bajba fogtok kerülni ha továbbra is úgy zselézitek a hajatokat, ahogy én már évek óta teszem. Ne nevessetek ki, komolyan mondom. Tudja az, akiről szó van. Akinek nem inge...
    Én szóltam...
  • G_ArchAngel #331
    Hardverben igen, de a szar OS nem tudja kihasznalni, ebben is jobb az iPad.(*)

    Ha pedig kovetted volna az esemenyeket, akkor tudnad, hogy volt fejvakaras a Samsung marketingosztalyan, mikor kijott az iPad, mert olcsobb volt.

    segitek

    (*) egyik sem jobb a masiknal, mert ezt adott felhasznalo igenye donti el, de mokas a szinteden jatszadozni
  • G_ArchAngel #330
    Legolcsobb helyen 0-ba kerul az iPhone, Blackberry, Samsung, etc..., az mas kerdes, hogy tobbet fizetsz havonta a szolgaltatasert:)
  • G_ArchAngel #329
    Hat, a legolcsobbakat kozel sem a Google jegyzi...
  • sanyicks
    #328
    MUHAHAHAAAAAA android mint sznobmárka? :) nem is márka egyébként.
    Gondolod sznobrendszer lehet az ami a legolcsóbb telefonokon is van? :D
  • llaszlo
    #327
    OFF:
    Felszabadult a gyártósor és nincs mit gyártani. Tabot felesleges, mert be van tiltva. Aztán jön az apple és máris lehet újra dolgozni. :) :) :)
  • Sir Ny
    #326
    Annyira ostoba vagy hogy az már fáj, az Android-nál nagyobb sznobmárka nincs a világon...
  • Sir Ny
    #325
    Szinte mindenben, leszámítva a processzort és az árat. Bár ezek lényegtelenek.
  • DjDano
    #324
    Annyira ostoba vagy hogy az már fáj, az Apple-nél nagyobb sznobmárka nincs a világon... A drágaságról meg annyit: Iphe 4 a legolcsóbb helyen is 160 ezerbe kerül, míg a hasonló vagy sok esetben jobb specifikációkkal bíró Samsung Galaxy S 2 már 120 ezerért kapható, de a HTC Sensation is :))
  • DjDano
    #323
    Ezt hol álmodtad ember... Samsung Galaxy Tab 10.1 16Gb 160 rugó, Ipad 2 16 Gb 3G meg inkább 170 ezertől a csillagos égig terjedő áron kapható. A Samsung táblája rosszabb lenne? Szinte mindenben ráver az Ipad2-re megsúgom :)

    Ipad 2 vs. Galaxy Tab 10.1
  • TWN
    #322
    Aha, googliztam, ez a cikk szar.
  • TWN
    #321
    En meg mindig nem ertem, bar talan tobb reszlet kellene. Igy elso blikkre ez sajnos olyan, mintha MS nekiesne Linuxoknak, egyik monitorgyarto a masiknak (ja, vegulis keret veszi korbe a kijelzot..).. Elkene par szabadalmi reszlet, nyilvan tamaszkodtak pontos levedesekre.. Valami elkerulte a figyelmem a cikk olvasasakor?
  • Sir Ny
    #320
    Mégis hogy lehet az, hogy minden Galaxy Tab ugyanúgy néz ki? És ha nekem másra van szükségem? És hogy lehet az, hogy egymillió embernek ugyanolyan Galaxy Tab kell? És ezt el is higgyem? Azért Eric Schmidt aszonta, hogy Így fog kinézni a galaxy tab 2, és a sok bégető birka rohant is a boltba, mert a sok bégető birkának PONT UGYANOLYAN tabletre van szüksége. Jah, én meg a pápa vagyok. Agymosott bégető birkák, akik benyelik a marketingszövegeket, és nincsenek saját igényeik.
  • Sir Ny
    #319
    Igazából rájöttem, hogy Androidot csak a sznobok, a buzik meg az Erik Schmidt hívő bégető birkák vesznek, akik képesek tizensokezerrel többet kiadni egy Galaxy tabra, ahelyett, hogy vennének hugyérszarér Ipad2-t. Ez a google meg komolyan emlékeztet engem a nácikra, hallottátok, hogy az én telefonomba belenyúlt, és leszedte róla a progit? Olyan kibaszott undorító a google üzletpolitikája, hogy szart drágán, és azt is lekorlátozza. Nem rakhatok fel olyan progit a telcsimre, amilyet akarok? De hát a nyomorék buzi Erik Schmidt hívők meg is érdemlik.
  • Sir Ny
    #318
    Mégis ki a franc terjeszti azt, hogy a Samu olcsóbb, mint az Apple? Mert drágább.
  • G_ArchAngel #317
    Raadasul rosszabb es dragabb is sok esetben, mint az iPad.
  • Ender Wiggin #316
    Az Apple egyetlen indoka az lehet, hogy a Samsungé olcsóbb és jobb is, mint az iPad. De mindegy, sok értelme nincs a tableteknek.