649
Skyrama
  • PeeTeR
    #369
    igen ez pont az a mission ahol a hangart kapom :D
    deeeee hogy pont ilyen gepet nem vettem.. felhuztam a hangart 25 helyesre es pont ez a fos bilikék öreg szar maradt le
  • Ironman2
    #368
    Szeretnék házigazda lenni,kérlek benneteket hogy támogassatok hozzászólásaitokkal
  • Maximus4
    #367
    Ha jól emlékszem,akkor valamikor kapsz egy + hangárt.
  • PeeTeR
    #366
    ah sajna semmi.. veszek egy kis aircash -t a nagyobb raktarhoz, veszek par ilyen 1930s RH -t aztan lezavarom gyorsan. mert igy csak szivatom magam
  • Maximus4
    #365
    Néha nézz be a raktárba.Van olyan amikor kapsz egy épületet vagy valami kiegészítőt ingyen.Én már jártam így.
  • PeeTeR
    #364
    bazz most nezem hogy 5db 1930s Racer Hughes -t kene inditani hogy kesz legyen a Fo feladat es egy ilyen gepem sincs, raadasul a hangar is fullon van. a hab a tortan hogy elfekeltem minden aircash -t is :DD

    waka-waka
  • Maximus4
    #363
    Én sehol nem vagyok.Nézd meg például Katáét.
  • nowan
    #362
    Az igen, szép nagy reptér már a tiéd!
  • Maximus4
    #361
    Én is felvettelek.
  • nowan
    #360
    Nem probléma. :)
    Egyébként lekopogom, nálam még stabil bár kevés az épület.
  • PeeTeR
    #359
    pfff osszeomlott ez a fos szoval azt hiszem egy geped lemaradt
  • nowan
    #358
    Köszi, megvan. Meg is látogatlak.
  • PeeTeR
    #357
    elvileg felvettelek, majd frissits ra a kliens -re hogy betoltson ujra, ha minden igaz latni fogsz

    (l1meeur0 - Russia)
  • nowan
    #356
    Akkor teljesen rendben, hogy játék közben olvasom végig a fórumot.
    Egyébként ugyanezen a néven szerepelek, ha valaki gépet küldene.
  • PeeTeR
    #355
    de rohadtul, ezert jo hogy bongeszobol megy, tudsz kozbe mast csinalni
  • nowan
    #354
    Én is belekezdtem ma reggel. Eddig szórakoztató, de hosszú távon nem túl unalmas töltögetni a gépeket?
  • PeeTeR
    #353
    "pancser" nevvel, valaki? mert kicsit pekaphatttya
    egyebkent a nyuves chat funkciot nem igaz hogy nem lehet belerakni egy "social" jatekba...
  • PeeTeR
    #352
    mi pusholni szoktunk, 20-22gep egyszerre nontstop oda vissza na az beteg :D
  • Fenrir
    #351
    Nem kispályázol, én soha nem kaptam annyi gépet mástól, hogy 3 állóhely ne kezelje le.
  • Kata
    #350
    Na, megvan a 18-as szint. :)
    Kaptok majd feladatból helikopter hangárt, meg majd külön feladattal helikopter leszálló helyet. Szóval felesleges előre venni. Ja és előbb meg lehet szerezni a heli hangárt, mint magát helikoptert venni, szóval 18-as szintig ne is tegyétek le a hangárt mert csak helyet foglal feleslegesen, helit úgyse tudtok benni bele 18-as szintig, legfeljebb aircash-el.
  • ByB
    #349
    Na pont most indult újra amikor küldtem volna vissza a gépeket. :S
  • ByB
    #348
    Az előbb én is alig tudtam vissza lépni.
  • Maximus4
    #347
    Az egész Bigpoint le van halva:(
  • Revans85
    #346
    De Jó! Amikor látogatót kapok, rögtön lefagy, és sokáig nem is tudok visszalépni.
  • Kata
    #345
    okés :)
  • ByB
    #344
    Akkor kérnék egy kis pihenőt. :D Addig gyűjtögetem az utasokat.
  • Kata
    #343
    Szólj nyugodtan mert akkor leállok, addig küldök másnak gépeket.
  • ByB
    #342
    Legalább lesz egy kis nyugtom. :D
  • Kata
    #341
    Természetesen megint most fagy ki ez a szar :D
  • Maximus4
    #340
    Én még csak 301-nél tartok.Van egy portugál srác,vele majdnem 400 a szivecske:)

    Csináltam egy kis topik dizájnt,ha gondoljátok be lehetne rakatni,így könnyebb lenne beazonosítani a fórumozókat a játékba:)
  • ByB
    #339
    Kicsit elfogytak az utasaim, de már úton vannak a gépek. :)
  • Kata
    #338
    Szólj ha már nem küldesz több gépet, mert fingért nem küldözgetem az egész flottám. :P
  • Kata
    #337
    Most már velem is jól áll, csak ma idáig feltornáztuk 313-ra. :)
  • Maximus4
    #336
    Na ezt nem tudtam,egész jól állok veled :D
  • Kata
    #335
    Nem csak a játékkal kapcsolatosan, hanem úgy általában.
  • Kata
    #334
    Az opera pedig a legjobb böngésző jelenleg az okosok szerint. Mondjuk valóban sokkal jobban megy mint IE vagy Fox. A chrome az nagy rakás szar, azt én is tapasztaltam mikor kipróbáltam.
  • ByB
    #333
    Az opera már az agyamra ment. Persze hogy mindig akkor adta meg magát a játék amikor sok repülő jött, vagy indítottam volna őket. :)
  • Kata
    #332
    én Operával játszom és ebben is csinálja
  • ByB
    #331
    Olyan nálam is szokott lenni. Most átváltottam google chromera eddig még nem csinálta. De lehet, hogy a böngészőnek semmi köze hozzá.
  • Kata
    #330
    Természetesen akkor indul újra kétszer a játék, amikor a gépeid megérkeznek... :/ Ezt utálom benne...