48
  • Master91
    #48
    Komolyan, kezdek félni, hogy az egyik reggeli Blikkben a címlapon ez a felirat fogad: " A Skynet valóban elszabadult!"
  • dondore
    #47
    Ilyet nem állítottam. Lehet értelmezési problémáid vannak.
    Viszont remekül gépelsz.
  • Rotyoka
    #46
    Kísérleti... ^^

    Agyi hullámaidat figyelik az UTCAI szarminőségű térfigyelők :DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA:DA:DSA:DSA:SDA:ASD:ASD::ASDAS:DSADSAD:ASD::SADSADSDA
  • dondore
    #45
    Discovery. Kísérleti stádiumban van csak. De ezek már működnek.

    Bár ezek 'csak' hangtónusokat figyelnek.
    Mielőtt ugrálsz, tájékozódj.
  • Rotyoka
    #44
    Ezt a londoni baromságot melyik fogyatékos haverodtól hallotad? :D:D:
  • Rotyoka
    #43
    Nem egy helyen archíválják...

    Hidd el lehetséges. Amíg egy magán személy olyan adatbázist létre tudott hozni, hogy a weboldlak 90%-a megnézhető, hogy milyen volt mondjuk 1999 ben az aktuális hírekkel együtt addig szerinted a katonaságok nem tudnak mindent menteni?
  • dondore
    #42
    Epitgetik itt a rohadt nagy adatbazisokat ezek a cegek/titkosszolgalatok/stb. Londonban a kamerak egy resze mar az agytevekenysegedet is figyelik, hogy mennyire agresszivak az agyhullamaid, tiszta '84, aztan egy ilyen barom Norveget meg megsem tudott kiszurni a sok nagytudasu.

  • Sir Ny
    #41
    Ám amire én gondolok az az, hogy még ha Zuckerberg személyesen állítaná, hogy letörölte, akkor sem lehetne jogilag meghúzni, ha nem tette meg. Ha a szomszédomnak mondok valamit, és azt állítja, hogy elfelejtette, akkor sem lehet megbüntetni, állambácsi meg nem véd ::((
  • Sir Ny
    #40
    Valóban, a leírt mondat hibás ( lsd.: van legalább egy tehén, aminek egyik oldala fekete ), ám az általa képviselt gondolat, ami megjelenik az emberek fejében, közelebb áll az igazsághoz, mint a te agyongyengített ( ennyi erővel? kvázi? tölteléknek egyszer? minek? ) mondatod, amit már addig gyengítettél, hogy semmit nem állítottál ( ugye nem lehet cáfolni, márpedig minden, ami állítás, azt cáfolni is lehet ( vagy nem, talántán erről beszélt Gödel, de lehet hogy nem ) ).
  • philcsy
    #39
    A kijelentésed igy túl erős. Ez kb azt jelentené, hogy az internetet folyamatosan archiválják.Ez pedig kivitelezhetetlen. Bár tényleg készülnek másolatok, de azok csak korlátozott ideig tárolódnak. Ha az adatod nem olyan jellegü amire éppen igényt tartanak, akkor az nem fog hosszú ideig tárolódni. Tehát ha én felrakok a weboldalamra egy képet amin éppen kezet mosok, majd tőrlőm onnan, az előbb utóbb tőrlődni fog minden adatbázisból.
    Tehát a kvázi jelző elengedhetetlen.
  • Sir Ny
    #38
    „ Ennyi erővel bármi ami egyszer kikerül a netre az kvázi tőrőlhetetlen. "

    Failed. Kijavítom neked. Valahogy így helyesebb:

    „ Bármi ami kikerül a netre az törölhetetlen. "
  • philcsy
    #37
    Ez nem lámaság. Ennyi erővel bármi ami egyszer kikerül a netre az kvázi tőrőlhetetlen.
  • philcsy
    #36
    Te is elfelejtetted az okitást. Ha jól látom te kezdted egy lesajnálással...
  • Sir Ny
    #35
    NEM. Én kifejezetten a facebookos borotvált amerikai üzletemberekre gondoltam.
  • Ferrer
    #34
    Úgy érted, hogy ha ŐK nem akarják?
  • Sir Ny
    #33
    Lámagyerek te vagy. Én még nem mentem oda az Zuckerbergékhez átfésülni a szerveren az adatbázist, hogy bennemaradtam-e, miután töröltem magam. És ha bennemaradtam volna is, és ki is derülne, akkor sem tehetnék jogilag se semmit. ERGO nem lehet törölni, ha ők nem akarják, hogy töröld magad.
  • Marko001
    #32
  • Globalmaster
    #31
    Azért az elég röhejes, ahogy az interneten egy facebookkal kapcsolatos cikk fórumában a tiszteletreméltó öregemberkék -álszentet játszva- ócsárólják az információs kor gyermekét... -_-
  • netperformer
    #30
    Orbán... te meg inkább kormányozd az országot ahelyett, hogy sg cikkeket kommentelsz...
  • netperformer
    #29
    Azért gondolkozzatok már xD 80 évesen ott állsz majd, 80 év minden tapasztalatával, rengeteg munkával a hátad mögött, mégis csak túléltél 80 évet ezen a tetves világon, azután odamegy hozzád egy tizenéves hülyegyerek, akinek még a seggét is a szüleik törli és azt mondja neked, hogy menny a kurva anyádba xD Ti tényleg betegek vagytok.
  • Ferrer
    #28
    Sajnálom, ez a véleményem, kedves KISZ-es barátaim :)
  • Rotyoka
    #27
    Az idősebbet NEM kell tisztelni. AKkor kell tisztelni ha MÉLTÓ rá. Én egy 80 évest is ugyan úgy elküldök a kurva annyába ha egy paraszt mint egy 15 évest.

    Aki a kor miatt tisztel bárkit is az IDIÓTA. Semmit nem tett az ember azért mert ő öreg.
  • EnxTheOne
    #26
    Ferrer:
    Életkor: Ismeretlen


    :D:D
  • Marko001
    #25
    Úgy látszik nem igazán vagy tisztában a fogalmakkal. Az agyi kapacitásod valószínűleg megrekedt valahol az elvárható szint alatt. De nyugi, ez nem csak a te hibád... :)
  • kanduhr
    #24
    A kenyeret az elefánt szarja.
  • Rapid81
    #23
    Ez a felfogás rólad nyilvánít vélemény, nem rólam. Ennyi. Slussz-passz.
  • Ferrer
    #22
    Mit tiszteljek? Már nem a mezőgazdaságból élünk, hogy tisztelni kelljen, aki többet kaszált életében, mint mi.
  • Rapid81
    #21
    Szerintem meg szégyellned kellene magad, amiért nem tiszteled az idősebbeket. A szüleid jól megtanítottak látom. Nem baj, úgyis hamarabb kihal a te generációd, mint az enyém.
  • Ferrer
    #20
    Köszi, de inkább nekem illene részvétet nyilvánítanom az őslények felé :)
  • Rapid81
    #19
    Őszinte részvétünk...
  • Ferrer
    #18
    Hagy ne fejtsem ki még jobban!
    És igen, a Facebook-generációhoz tartozom, és büszke vagyok rá!
  • Marko001
    #17
    Fail mi? Látom te is a "csodás" új generációhoz tartozol...
  • Ferrer
    #16
    "manapság meg tőmondatokban beszélnek és az a lényeg h ki tud minél több rövidítést és angol kifejezést felhalmozni egy mondatban"

    "A googletől is rúgtak már ki néhány rendszergazdát visszaélés miatt és még fognak is imho."

    Ez egy fail lett, mester :D
  • Szecsi
    #15
    Fent sem vagyok bookon, de ha valaki felrak egy kepet amin en is rajt vagyok, a sok lama szepen megadja a nevem meg mittudomen pedig en azt NEM szeretnem..
  • Rapid81
    #14
    De nem összes ismerősöddel, tevékenységeiddel, munkahelye(i)ddel, hobbiddal, satöbbi... Meg egyébként is "önkéntes" adatbázist írtam.
  • Rotyoka
    #13
    Attól kezdve, hogy van neted már benne vagy egy adatbázisba. (Ezen kívül még vagy 50 be de nem baj)
  • Rapid81
    #12
    Nem kő' regisztrálni sehova. Én se külföldi, sem magyar önkéntes adatbázisban nem vagyok benne. :D Nem is leszek. Akikkel tartom a kapcsolatot, azokkal ezeken kívül is tudom. Akikkel meg nem, azokkal amúgy sem foglalkoznék.
  • Rotyoka
    #11
    Istenem. Feladom.
  • netperformer
    #10
    Most néztem meg... van olyan funkció a féékbukkon, hogy bejelentheted a színlelő vagy fék adatlapokat. Azt hogy azután milyen bizonyítási eljárás következik azt nem tudom. Asszem mobilszámot kérhetnek az igazoláshoz, de az sem biztosít be senkit. Valószínűleg olyankor kimegy egy kérdőív az ismerősöknek, hogy ő fake vagy sem...
  • tmp
    #9
    google első találat -> how to delete facebook acc - van ilyen funkció csak el van rejtve lámikám