112
pirates klón ?
  • Agamemnon69
    #32
    Holnap este már ki tudom próbálni, addig gondoltam még nézegetem kicsit a hivatalos honlapjukat, de hát khmmm... nincs rajta túl sok olvasnivaló :)

    http://www.blackcovegame.com/
  • Carlos
    #31
    "Ahelyett, hogy itt szaroztok meg fikáztok gondolkodjatok kicsit."

    Ma már az nem divat. Ha nincs a szájukbarágva a dolog, akkor szar a játék...
  • cikasz
    #30
    Semmi baj nincs vele. Nekem megy rendesen úgyhogy abba lehet hagyni a szarozást. Főleg ha nem vettétek meg!? Akkor mi a faszért puffogtok itt?

    Topgun miért nem olvasol és akkor megtudnád, hogy mit hogy lehet!?
    Az elején a skill választásnál ha a human katapultot választod azzal lehet hajót foglalni.
    Az ágyúk nem messzire hordanak hanem természetes, hogy egy KISSEBB hajó felett ellőnek a picsába! Odamész egy ugyanakkora vagy egy nagyobb hajó mellé és azt telibelövi!

    Ahelyett, hogy itt szaroztok meg fikáztok gondolkodjatok kicsit.
  • JethroHUN
    #29
    ugyan úgy szaggat azzal is, mondom aki kalózos játékot akar, az Age of Pirates 2, van hozzá egy nagyon jó mod, pirateahoy oldalon, nem tudom a pontos címet. Ha meg jobb grafon akarsz akkor van hozzá ENBseries is.
  • TopGun
    #28
    Most lattam patch 1.1a-t, leszednem azt is, csak nem indul meg, hatha az meggyogyitja? vagy a gamersky digital verzio-t kellene kiprobalni?
  • JethroHUN
    #27
    Ez még mindig szar XD
  • TopGun
    #26
    Ez a szar tovabbra is kifagy, hiaba tettem ra az 1GB patchet :(
  • grebber
    #25
    Valaki megvette eredetibe az is fagyogat?
  • TopGun
    #24
    Mondjuk a grafika nekem is eleg fura es nalam is nagyon beszaggat, eleg erdekes. Azert a Pirates! valljuk be ennel sokkal szebb es jatszhatobb volt anno!
  • TopGun
    #23
    Epp most fagyott ki a game kb. 15 perc jatek utan, most feltettem a patchet, remelem nem fagy ki megint? Azt meg mondja valaki, hogy hogy kell elfoglalni egy hajot? mert nekimentem, de nem allt meg es nem tudtam atmenni ra, hogy kifosszam. Azonkivul, az agyuk csak "messzire" hordanak? mert jo kozel jott egy hajo es nagyon magasan atlottem folotte.
  • JethroHUN
    #22
    Majd kiderül javít e vmit, mert ez eddig egy rakás fos, kb, nem több semmivel. A grafika 2005ös szintet üti meg, de szaggat... komolyan amd X2 +
    ati hd4570 nagyot nevettem amikor még minimumon is akadt.
  • cikasz
    #21
    Ha elfoglalsz egy hajót azzal addig nem kell foglalkoznod amig vissza nem mész a kalózszigetre mert automatikusan odamegy a foglalás után.
    Ott aztán fejlesztheted vagy eladhatod.

    Nem vagyok nagy tapasztalatíró inkább csak azt írom, hogy ha tetszett a Pirates! akkor ez is fog! Azt a 3900.- ft-ot simán megérte!
  • grebber
    #20
    Jól indult ez is kapásból 900MB-os patchet kapott :D
  • TopGun
    #19
    Ez tetszik! Itt is lehet fejleszteni a hajokat? gondolom igen, es nyilvan el is lehet foglalni oket es utana azokkal hajozni tovabb?
  • Agamemnon69
    #18
    Valaki írna egy bővebb tapasztalatok/vélemények hsz-t? Kíváncsi lennék a játékra. Egy kis szórakozásnak jó lehet, amíg nem adnak ki semmi komolyabbat :)
  • zorrobomber
    #17
    ez vajon hogy lehet? jó lenne rájönni az okára, hátha... :)
  • cikasz
    #16
    Megvettem :)
    innen és 20 dodó/3896ft.- volt.
  • Gubberx
    #15
    Sajnos nem :S Melóhelyen céges inviteles net van, ott valahogy úgy érzékeli hogy dollár van :D
  • JethroHUN
    #14
    Mért csak ilyen ratyi kalózos játékot tudnak csinálni??? ez tényleg most 2011ben jelent meg pár napja??? Ne csodálkozzatok hogy ennyi az ára :)

    Nem értem az east india company után h lehetett ilyet csinálni? Az komolyabb játék volt anno (2007ben?), nagyon is.
  • cikasz
    #13
    Nem lehet valahogy átváltani, hogy dodóban fizessek?
  • Muki100
    #12
    Nagyon erős Monkey Island beütése van, de különben nem hagyott a demo különösebben jó benyomást.
  • Gubberx
    #11
    Steamen az a szemétség hogy a dollárt 1 az 1-hez váltják át euróra, bent a munkahelyi gépemen pl nem 20 euro hanem 20 dollár ez a játék :d Ezért szoktam mindent onnan megvenni a steamről.
  • cikasz
    #10
    Na igen, de az Júniusban jelent meg.
    Amúgy az ilyen civilization stilus nem igazán jön be :(
  • Botond #9
    Pride of nationst is leakciózták, szintén paradox gamma. Szintén elég jó, és szintén van demója. Igaz az eléggé más világ mint ez.
  • cikasz
    #8
    Hát nem hiszem ,hogy 1-2 hét után már akcióznak :)
  • Botond #7
    Banktól függ, nem a steamtől. Ma éppen felment, szóval most több, de talán pár nap és megnyugszik a deviza piac. Meg szerintem lesz akció is rá 1-2 héten belül, én azt kivárom, hátha leviszik 10-15 eurra.
  • cikasz
    #6
    Attól függ mennyiért számolja a steam az eur-t :D
    De holnap megveszem szerintem steam-en.
  • Botond #5
    steamen 20 eur, és az 5400 forint körül van amúgy :)
  • cikasz
    #4
    Itt is találtam 5400.-ért
  • cikasz
    #3
    Én süllyesztettem el hajókat és esett pénz is.
    De a sok pénz ha kikötőt támadsz. Épiteni kell a kalózszigeten épületet ahol veszel kalózokat és úgy támadsz kikötőt. Aztán a megtámadott városkában van egy épület amit lerombolsz és onnan zsákmányolod a pénzt!
  • Botond #2
    Demót megnéztem én is. Viszont nem jöttem rá hogy lehet pénzhez jutni. Elsüllyesztettem pár hajót, azokból rum vagy szerelőláda esett, de pénz sose. Aztán láttam a kikötőben, hogy lehet eladni hajót. Most arra nem jöttem rá, hogy én bénázok vmit, vagy a demó egyfajta tutorial és még nem jártam ott, ahol csáklyázni lehet másokat.

    Ötlet?
  • cikasz
    #1
    Sziasztok. Nem találtam ilyen topicot.
    2.-án jelent meg a gém. Olyasmi mint a Pirates! de szerintem több a lehetőség itt és ugye szebb is.
    Kipróbáltam a virágboltit és meg is veszem csak keresem az olcsóbb lehetőséget :)
    A steam-en 20 eur.
    A direct2drive-on 14,95 font
    itt csak 3818ft.-ot ir rá!? ez lehetséges?