7268
  • Thaddeus
    #1152
    Na jelentem én is büszke tulajdonosa lettem a játéknak, már csak a warezből kéne átvarázsolni a mentéseket :D
  • szomferi
    #1151
    vehet fel más is, főleg ha 20. szint körül van, és Siren (vagy Gunzerker) :D
  • Csokis
    #1150
    Ez.

  • Fpocok
    #1149
    Mi a gamestop preorder bonus?
  • Noodlee
    #1148
    Sziasztok!
    Hol találom a személyes raktárat, mint amilyen az 1. részben is volt?
  • Csokis
    #1147
    Háhá, nézzétek csak az első DLC-t!

  • lalakov
    #1146
    A speciális képességedet nem használod? :o A kapott pontjaid nincsenek elosztva. ;-)
  • szomferi
    #1145
    fero_89 lennék
  • Fpocok
    #1144
    adj egy steam nevet.
  • szomferi
    #1143
    beférek hozzátok a csapatba? akikkel hébe-hóba játszottam, most 27-28-as szintűek, bementem hozzájuk, és nyávogtak, hogy csak 1XP-t kaptak minden gyilokért, én meg majdnem egy teljes szintet léptem 18-asként, míg ott voltam (kb 10 perc) :D

    szóval most kéne egy jó csapat, akikkel lehetne zúzni, Zero vagyok, bár ha valakiből kettő van egy csapatban, nem hátrány
  • Fpocok
    #1142
    Miért? Én pont annyi vagyok.
  • szomferi
    #1141
    van itt lvl 20-as emberke? vagy +/- 1 szint belefér
  • Fpocok
    #1140
    Járd körbe azt a régiót, ahol írja, hogy van qst... azt vagy megtalálod...
  • gagax
    #1139
    Gondoltam : D
  • wedge31
    #1138
    Az egész játékban ez az egy halálfejes chest van szerintem ezt nem észre venni a nehéz.
  • Bluuzia
    #1137
    Többen mondtátok, hogy nehéz észrevenni a Golden Chest-et. Majdnem Én is kinyitottam, de kiszúrtam a felvillanó kulcsot. Azért 10-es szinten nem örültem volna neki.
  • Fpocok
    #1136
    Discoverelni :D
  • gagax
    #1135
    Sziasztok. Undiscovered mission el mit kell csinálni ? :)
  • Bluuzia
    #1134
    Azt észrevettétek, hogy a Gearbox Gunpack fegyverek szinttől függetlenül sebzik az ellenfeleket? Vagy már mindenki eladta mi, és csak én hurcolom magammal?
  • Csokis
    #1133
    Esetleg ezt próbáld meg!
  • Prince23
    #1132
    Nektek nem szaggat be a játék random módra?
    Nekem értheteltenül be-beszaggat, próbáltam phisics lowon is, úgy is...
  • IMYke2.0.0.0
    #1131
    Még nekem sem :)
    A menürendszer már teljesen magyar - de most visszatérek a Prototype 1-hez.
    Mire végzek azzal, meg az Alpha Protocol-lal, addigra minden DLC-je kinn lesz a piacon, és érdemes lesz vele foglalkozni, mert már nem jön majd ki hozzá tartalom és javítás.
  • Nagydög
    #1130
    Ja, mar mindketten Sanctuary-ban ucsorognek. Claptrap-et meg valahol Dr. Zed kornyeken talalod, ha jol emlekszem.
  • gabo91
    #1129
    nem tűnt el csak nem jelzi a térkép. Moxxi kocsmájában van a pult melett.
  • Ironman2
    #1128
    De jó hogy neked már magyarul van meg
  • crosscut
    #1127
    Gameshopba megérkezett végre a loot chest edition! Most hívtak, odaadták a futárnak, úgyhogy holnap hozza!
    Catch a looot! :D
  • Prince23
    #1126
    Na, így már jobb :)
  • Bluuzia
    #1125
    Bocsánat, már közben megtaláltam. Készen van, de nem tudom leadni.
    Eltűnt Hammerlock is meg Claptrap is.
  • wesker24
    #1124
    Azokat Meele-el kell legyőzni hogy dobjon ilyen kis szörcsomokat !
  • Bluuzia
    #1123
    Elég furcsa dolgot tapasztaltam. Menet közben valamelyik pályán (véletlenül, nem szándékosan) begyűjtöttem a Bad Hair Day küldetést, de nem pipálta ki, hanem visszaküldött Liar's Berg-re, hogy ott csináljam meg. Viszont ott meg nem jelöli sehol. Hiába próbálom meg leverni a Bullmongokat, nem dob "szőrcsomót". Mi a fenét kéne csinálnom?
  • MerlinW
    #1122
    Kapcsold ki a felhőt:)
  • Prince23
    #1121
    Borderlands 2 - Szinkronizációs ütközés

    WTF

    Már másodjára jelenik meg nekem

    És ha benyomom felhőbe, akkor elveszik egy csomó szintem
  • IMYke2.0.0.0
    #1120
    Szerintem, ez is érdekelhet Téged.
  • antgecc
    #1119
    Vásárolt már vki innen? Elég jó ár, kérdés megbízható-e az oldal.
  • lalakov
    #1118
    Közelről szintén robbanó golyóssal lövöm, de szeretek távolról lőne, ha csak lehet.
  • antgecc
    #1117
    Tud vki tippet adni, hogy hol a legolcsóbb a játék? Elég nekem egy kulcs, nem kell doboz.
  • vhooper
    #1116
    Zero-nak a hosszú kardját tudom majd használni?
  • Nagydög
    #1115
    Van egy egesz baratsagos robbanogolyos karabelyom, a szorasa eleg hozza, hogy mindket karjat lekaszalja a konzerveknek, mielott eldolnek.
  • lalakov
    #1114
    Én is szemre megyek, két-három lövés és végük.

    Bluuzia: Csak ilyen pajzsot használok. :) A gyengébb ellenfelekkel nem is foglalkozom, hagyom hogy megüssenek és meg is halnak egyből.
  • Avenger
    #1113
    Én mindig a "szemükre" megyek, az is kritikus pont, ráadásul kevésbé mozgatják. :) Mondjuk csak távcsöves fegyverrel. Mással elég nehéz kilőni.