21
Vélemények digitális magazinról
  • creamway
    #21
    vox, 576.. de inkább könyveket olvasok :D
  • sapkafej
    #20
    ebolamédiára lehet megint ráfenyíteni!
  • Atomreaktor
    #19
    IPM, Élet és tudomány.
  • shaba23 #18
    Horgászújságokat hébe-hóba, paprika magazint, IPM-et, ha utazok és nincs könyvem. Régen nekem is volt 576, meg asszem commodore, aztán túlléptünk a betárcsázós neten, lassan minden egyszerűbb és olcsóbb volt ha ott néztem meg. Úgyhogy mostmár leginkább Metropol de abból is csak a Kázmér és Huba érdekel :)
  • Efreet
    #17
    Bocsánat a törölt hozzászólásokért, de nem szeretjük, ha egy profitorientált cég a médiaajánlaton kívül reklámozgat az oldalon - főleg ilyen módon, hogy ugyanaz az ember ide-oda lépeget a felhasználói között és önmaga hátát veregeti.

    További jó beszélgetést, kicsit reklámmentesebben :)
  • artschi
    #16
    Offline-ban: hébe-hóba GS, Chip magazin előfizum van, veszek Hammerworld-öt és most újra IPM-et.
  • Narxis
    #15
    A magazinoknak is el kell adni minél több példányszámot, ezért tele van bulváros címekkel, cikkekkel, látni mindig a címlapon. Ezért nem veszek már, mindig belelapoztam egy chip, pcworld, gamestar, pcguru magazinba, de sajnos nem igazán győztek meg...
  • karajjj
    #12
    na mondjuk mozi témánál maradva: ha neten olvasod a híreket, kritikákat, akkor nagy előny, hogy meg is tudni nézni a film előzetesét
  • karajjj
    #9
    fura, de pont azért értelmes, mert lassan értelmét veszti a magazinok kiadása
  • Ironman2
    #8
    Elötte meg a Commodore Világot,és az 576 Kbyte-ot vettem vagy 5 évig,óriási sikere volt mind a kettőnek anno.Most volt nekik a találkozójuk,láttam a videót is
  • Ironman2
    #7
    Én sajna már leálltam a Gamestarral,meg a Pc guruval,pedig majdnem 10 évig járattam őket.Amióta van netem,azóta értelmetlenné vált.Ezuttal is bocsi a szerkesztőknek hogy hütlen maradtam hozzájuk.Bár a honlapjukra be vagyok regisztrálva.
  • Ironman2
    #6
    Na.Végre egy értelmes topik! Szívemhez közel áll
  • Narxis
    #5
    Van aki vesz még magazinokat? Én is szétnéztem pár hete mikor vonatra kellett valami olvasnivaló de annyi igénytelen szar van, hogy nem vettem semmit. Ráadásul 99% neten megtalálható info, pl. sport sportoldalakon, informatika info oldalon stb. Csak ne lenne aranyárban a mobilnet.
  • N o N a m e
    #4
    Én az sm.mag-ot olvasom rendszeresen. Mást nem ismerek. Elérhető iPadra, és PDF-ben is.