33
  • Ender Wiggin #33
    Ma végre megnéztem DVD-n. Nálam az év 10 legrosszabbja között van...
  • csimmasz
    #32
    Nem volt egy rossz film, de nem értem mi volt ezen 200 millió dodó?
  • Jozsó
    #31
    Olyan változat miért nincs a szavazásban, hogy megvárom, még kijön a HD-s verzió és azt töltöm le?
  • kalapos01
    #30
    "aki szereti a Sci-Fi t ne hagyja ki!"

    Hmm, most higgyek egy kommentelőnek, vagy sok-sok filmértőnek, akik szerint ne nézzem meg. Inkább nem fogok.
  • Yagami
    #29
    Én is szoktam ezekkel lenni valahogy:)
    További szép estét!
  • MsUser
    #28
    Jó film, a kritikus cikk és ki tudja mi ellenére simán nézhető.
    A negatív hangok ellenére megnéztem és kellemes csalódás volt aki szereti a Sci-Fi t ne hagyja ki!
  • Rotyoka
    #27
    Mellesleg én nem a DVD rip et hanem a BRRIP et töltöm le. Ilyen szavazás miért nincs? :(
  • Rotyoka
    #26
  • shaba23 #25
  • COOLancs
    #24
    Engem épp az eredeti felállás miatt érdekel, jobb mint az 58. folytatásos teleregény (Potter, Transzformátor, Karibi matrózok stb.) amiben tök ugyanazok a szereplők meg a az egész sztori harmadszorra is eladva... Őszintén szólva sztem is a gagyi cím taszította az embereket, de az meg az eredeti képregényből jött ugyhogy azon nem lehetett változtatni.
  • Inquisitor
    #23
    A cikk már a FreddieW videóért megérte. Ez a srác egy állat :D
    A film ötlete nem nagyobb baromság, mint a legtöbb sikeres képregény adaptációé ...
  • sandor8206
    #22
    leszarom ,hogy buktak
    legyen jó a film és én élvezzem
  • Loverman
    #21
    és mi vagy ki dönti el hogy mi a jó meg a rossz film?
  • _Atti_
    #20
    a hipergagyi címválasztás lehetett az ok..
  • zetortraktor
    #19
    Nem érted. Nem a szerintem jó meg rossz filmek, hanem a jó és a rossz filmek. Elég érthetően leírtam.
  • Laza
    #18
    Lehet sokan összekeverték ezzel :)))

    Ninjas vs. Zombies
  • Laza
    #17
    Na, ott a 3D vetette meg a jegyeket. Maga a film meg a történet igen gyorsan felejthető. Elég volt 1x iMax moziban megnézni, többet már nem vagyok rá kíváncsi.
  • Nethyrrea
    #16
    bár a filmet még nem láttam (de meg akarom nézni), sztem a cím kicsit komolytalan a filmhez. mármint az angol. nemtom mi a magyar címe, ha van neki valami, de ez a cím nekem leginkább egy z kategóriás sufni-scifi tartalmát sugallja, még ha nem is az, látva a készítő és a szereplőgárdát.
  • Loverman
    #15
    Mármint, a -szerinted- jó filmek nem érdeklik a tömegeket, és a -szerinted- rossz filmek meg nagy sikerek? ja így már értem.
  • cylonflatus
    #14
    Érdekelt ez a film (és érdekel még mindig), viszont eddig nem igazán követtem az eseményeket 2db trailer megnézését leszámítva, ezért most a cikket elolvasva meglepődtem, hogy ez is képregény adaptáció. Azt hittem egy eredeti történet alapján készült filmet fogok megnézni a moziban a sok adaptáció, reboot, folytatás, stb után. Persze ettől még lehet jó, és az eredeti történet is lehet egy rakás, szóval nem fikának szántam az előbbit, csak meglepődtem.
  • Nwis86
    #13
    A naviknak még gumicsizmájuk se volt, de mégis harcoltak technikailag fejlett idegenek ellen:) és nem igazán lett bukás a film:)
  • asgh
    #12
    Ez nem ilyen egyszerű. Egy franchise vagy bestseller megfilmesítése lehet sikeres annak ellenére, hogy rossz film. Ezzel szemben egy viszonylag ismeretlen képregény adaptációja - aminek eleve ZS kategóriát sejtető címe van -, kevés ahhoz, hogy önmagában a téma sikerre vigye a filmet, igenis le kellett volna tenni valamit az asztalra minőség terén is.
    Jó példa erre a Karib tenger kalózai: ha az első rész nem lett volna jó (ami nagyjából Jonny Deppen múlott) akkor megbukik és nincs utána 3 blockbuster folytatás, amik nagyságrendileg szarabbak voltak, mégis bevételi rekordokat döntögettek.
  • morden
    #11
    Engem az alaptörténet, nem nagyon csalogat be a moziba, bár lehet hogy jó meg minden, de az alap story elég film+ os :D
  • zetortraktor
    #10
    Milyen jó filmeket? A jó filmek nem érdeklik a tömegeket, a legtöbb jó film megbukik, a rosszak viszont nagy sikerek. Ez is megbukott. Akkor lehet, hogy jó film. Mondjuk mindegy, hogy jó vagy sem: lehet a világ legjobb filmje ez, de azért bukta, mert nem érdekli az embereket, és nem azért, mert rossz vagy jü.
  • kalapos01
    #9
    "Ekkora marhaságot. Nem értem miért csodálkoznak, hogy bukta a vége."

    Ugye tudod, hogy a 36 millió dollár az nagyon sok eladott jegyet jelent?

    Egyébként egyetértek! Végre! Kábé akkora marhaság az egész, mint az ötméteres robotok egymás elleni harca, vagy, mintha egy kisfiú varázsolni tudna és egy orrnélküli fazon ellen vonulna mindenféle sárkányokkal, vagy, mintha egy hülye kalózkapitány zombikkal meg mindenféle tengeri lényekkel harcolna, vagy ha egy germán isten leszállna a földre, mert a testvére elveszi a szupererejét, vagy ha pár mutáns az egész Föld sorsát befolyásolná képességeivel és egymás elleni harcával vagy ha már kicsike kék lény New Yorkban héderezne. Teljesen érthetetlen, hogy miért csinálnak fantáziafilmeket, ha senkit nem érdekelnek.
  • asgh
    #8
    "az írószakszervezet által letisztázott végső kreditet egyrészt az a Roberto Orci - Alex Kurtzman-duó kapta, amely jól tudja, hogy kell sikerfilmet (Transformers 1-2, Mission: Impossible 3) és scifit (Star Trek, A sziget) írn"

    Ha figyelembe vesszük, hogy a Transformers filmek alapvetően a nevetségesen ultragagyi forgatókönyvek miatt szarok, talán lehet valami összefüggés a forgatókönyvírók személye és a gyenge nézettségi adatok között.

    "A kudarc okát valószínűleg jelenleg is keresik a Universalnál, s ezúttal kivételesen nem a marketing minőségén és a készítők elkötelezettségén múlott. Akkor vajon min?"

    Arra úgy látszik nem gondoltak, hogy esetleg jó filmeket kellene alkotni. Néha az is számít.
    Erről az a vicc jut eszembe, amikor a borosgazda a halálos ágyán magához híva a fiai:
    - Gyerekek, mielőtt meghalok, meg kell tudnotok az igazat: bort szőlőből is lehet csinálni!
  • kalapos01
    #7
    Egy szóval sem mondtam ilyesmit, csak belengettem, hogy egy bizonyos kört érdekel.

    De ilyen erővel hagyjuk azt is, hogy te mit hittél, hogy mi robbant bankot, mert nyilván semmi közöd a témához, míg akik a filmet csinálták, azok ugatják a szakmát.

    "manapság egyik western témájú film sem aratott sikert moziban,"

    Ezt szerintem nem gondoltad át. Csak mert éppen tavaly mutatták be minden idők második legsikeresebb westernjét. Idén meg minden idők harmadik legsikeresebb westerntémájú filmjét, ez meg valósznűleg minden idők negyedik legsikeresebb westernje lesz.
  • KP27
    #6
    a cowboyok harcolnak gumicsizmával lóháton a technikailag fejlett idegenek ellen. Ekkora marhaságot. Nem értem miért csodálkoznak, hogy bukta a vége.

  • Laza
    #5
    Engem érdekelne a film, de valljuk be, hogy manapság egyik western témájú film sem aratott sikert moziban, ennek meg aztán a története is ki van csavarva .... illetve Én nem voltam elájulva a trailerektől sem. Elég 'fapadosak' voltak, nem sok hangulattal.

    Szóval Én nem csodálkozom, nem hittem hogy bankot fog robbantani.
  • Laza
    #4
    Hagyjuk már ezt a szavazást, mint etalont ... az csak azt mutatja, hogy az SG látogatok körében mi a helyzet. Köze nincs Magyarország érdeklődési szintjének méréséhez ... főleg az ég világon semmi köze USA-hoz.
  • kalapos01
    #3
    A szavazás nem ezt mutatja.

    Hogy állsz a Cowboyok és űrlények-kel?
    Érdekelt a film és most is érdekel. (60%)
  • portable
    #2
    Nem találják érdekesnek a filmeta nézők gondolom.
  • gulyasandras
    #1
    Baltaarcú Bondot sosem bírtam. Fordnak meg kellett a lóvé.