20
  • m minnifield
    #20
    vagy lehet, hogy ez egy oltári nagy összeesküvés és igazából mindenkit az indiánok nyilaztak le
  • NEXUS6
    #19
    "A tinik nyírták ki a Cowboyok és űrlényeket"
    Ez valójában nem igaz, és ezt mindannyian jól tudjuk!
    Csak mert a Cowboyok és űrlényeket valójában Chuck Norris nyírta ki.
  • viasz
    #18
    Csak az utolsó sorom? Nem úgy néz ki a reakciód. :D
    "A függetlenség napja nem zavar? District 9? MIB?" Mondom a sci-fi filmeket megnézem :) Csak ha már kavbojosos, az már nekem nem passzol össze. nem hinném, h ez szomorú lenne.
    A demagógiát pedig kikérem magamnak! :)
  • Betonparaszt
    #17
    Ott a pont!
  • Piszkos  Fred
    #16
    Igen. Akkoriban te sem a 30-as, 40-es évek "divatjához" igazodtál. Minden generációnál megvannak az aktuális trendek, el kell fogadni. Az sg átlagát megelőzöm kb. két generációval, szóval elmondhatom, hogy volt itt már szuperhősös, vadnyugatos, horror- és szirupbuzis generáció is, és mindenki fikázta az előzőeket :D
  • m minnifield
    #15
    ne feledkezzünk meg old firehandról sem. de nem ám fájörhend, firehand, fonetikusan :DDD
    aki gyerekkorában nem volt kobboly vagy indián, az nem volt gyerek.
  • gombabácsi
    #13
    covboyok vs vámpírok köll

    akarom mondani tinikovboj vs tinivámpírok

    sokan is kell legyenek, mert a tinik csordában érzik jól magukat csak
  • Etinger
    #12
    Mintha az űrlények nem mehetnének az 1800-as évekbe... A függetlenség napja nem zavar? District 9? MIB? Soroljam még? Egy másik "világ", ergo akármikor jöhettek, jöhetnek.. csak a legtöbb ember agya annyira földhöz ragadt, hogy az ilyet nem tudja megemészteni. Szomorú.

    A lecsós hasonlathoz hasonlóan demagóg duma az lenne, ha azt írnám paradicsomot esznek egy középkori filmben... nah.. hát ez sem realitás... és? Gondolom az nem zavarna :) Pedig hogy jön a paradicsom 1492 előtt Európába? Hát sehogy...

    DEMAGÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓG :D Na jó amúgy csak az utolsó sorod nem tetszett, a többivel egyetértek : )
  • sajtosnudli
    #11
    Azért vannak kivételek.
  • NEXUS6
    #10
    A kombolyozás meg szerintem sem tinidolog. Emléxem hogy a patronos pisztolyommal egész nyarat végig rohangáltam a ház körül, mert én voltam vinettu, vagy oldcsetterhand, vagy valaki. 30 évvel ezelött.

    Ma egy tini egész nyarát végigzombigyilkolássza a félhomályos légkondis szobában. Ilyeneknek semmit nem jelent a vadnyugat, meg a blues, meg az akármi.

    Nem baj ez, de egyszerűen nem jelent. És ha már Amerikában sem jelent, akkor ott nagyon nagy gáz van!
  • NEXUS6
    #9
    Az idősebb korosztály annál sokkal dúrvább perverziókra is képes ízlés tekintetében, mint a lecsó ízű fagyi.

    Majrályössz!
  • tizedes1
    #8
    Ez az, hajrá!
    Ne adjunk lejjebb a cikírás színvonalából :))
    Beharangozóban: "A tinik nyírták ki.." múlt idő!
    A cikkben: "így ez lehet a film bukásának egyik fő oka."
    El kellene dönteni végre, hogy tudok cikket írni vagy csapongok össze vissza.

    Magyarul is le lehet írni a z idegen szavakat, csak tudni kellene a jelentést, vagy használni a google-t, mint barátot.
    blockbusterhöz - ez mekkora egyes lenne alsó tagozatban...
    exit pollok - itt meg már hazaküldtek volna :D

    Hacsek és Sajó jut eszembe.... " én vagyok a hülye, hogy belemegyek egy ilyen diskurzusba... "
    mit posztolok itt?? Hmm??
    Ha már az elején látom, hogy SZ.V. írta, minek olvasom el.... vagy lemondom a csudába a hírlevelet...

    Nem? De. Ugye. Nem? -
  • viasz
    #7
    Szerintem meg a western egyszerűen nem tini műfaj. Ahogyan a komolyabb, elgondolkodtató filmek sem. Nem is várható el tőlük, hisz még fiatalok,tinik. Fikázhatjátok őket, hogy nekik főleg a szerelmi szálas, néhol akár kis erotikát megjelenítő filmek jönnek be, de gondolkodhatnátok kicsit, és rájönnétek, hogy nekik erről szól most az élet. Most fedezik fel ezeket a dolgokat.

    Nektek a punci már csak punci, a szerelem meg hiú ábránd! :D

    Ez a film engem is pont a témája miatt nem érdekel. Én megnézek egy jó westernt, és megnézek egy jó sci-fi-t is, de a kettő ötvözetére nem vagyok kíváncsi. Még Ford és Dr. House 13-asa kedvéért sem.

    Ti szeretitek a lecsó ízű fagyit?
  • sajtosnudli
    #6
    Kösz az értelmes választ
  • bcrics
    #5
    sztem csak Sápadt vagy még, 10 év múlva majd máshogy látod, addigra a szüzességed elvesztésén is túl leszel, és rájössz hogy ez csak egy film, a punci pedig csak egy punci., köszcsá-
  • Skynet
    #4
    Neeem a fő probléma valóban abban rejlik hogy a nagy tinisiker filmek tartalma:
    - Soksok nyálat tartalmazó akciófilm jellegű tini hős szerelmi sztori
    - Soksok nyálat tartalmazó horror jellegű hős szerelmi sztori
    - Minimalerőszakot megjelenítő mese fantasy
    - Animációs film

    Western meg űrlények??? Ezekben ilyen niiiincs...
    Pontosan ott tart a filmvilág ahol a játékvilág.
    Legyen minden egyszerű buta tucatsztorival megáldva és garantált a siker.
  • sajtosnudli
    #3
    Én tini vagyok. Szeretem Ford filmjeit és Craig-el sincs semmi bajom. Viszont én ennek a filmnek nem látom értelmét. A cowboyok mégis hogy harcolhatnának az űrlények ellen? Szerintem inkább ez a fő probléma hogy a "értelmetlennek" találjuk a sztorit.
  • NEXUS6
    #2
    Nagyjából.
    Craig nem igazán az a tinisztár, Fordról meg talán nem is hallottak.

    Nemtom ki az aktuális szívtipró, de aztat kellett volna belerakni, oszt csak borul a lé.
  • Griphons
    #1
    Naná, hogy nem érdekli a tiniket, hiszen sehol egy csini vámpírlegény, vagy szemüveges varázslóinas...