34
  • maxy182
    #34
    A férfiak egyik heréje nagyobb, mint a másik... Chuck Norrisnak mindkét heréje nagyobb, mint a másik...
  • NEXUS6
    #33
    Chuck Norris egyik középiskolai irodalom dolgozatában az volt a kérdés 'Mi a bátorság'. Csillagos ötöst kapott, pedig csak a nevét írta föl a lapra, és mást nem, mert addig mélázott.
  • NEXUS6
    #32
    Chuck Norrisnak van a világon a legjobb pókerarca!
    Ez segített neki megnyerni a 84-es póker világbajnokságot egy jollyval, egy treff kettessel, egy kör 7-essel, egy zöld 4-essel az UNO-ból és egy Monopoly-s "Szökés a börtönből" kártyával.
  • pokolfiu
    #31
    ja, bocs... ezt nem olvastam ki a soraiból.... hoyg ez nemér... :D:D:D
  • Darth Sith
    #30
    de az hősi halál és megmentett vele egy egész bolygót :D
  • pokolfiu
    #29
    armageddon, főszereplő.... akarsz még?
  • Rotyoka
    #28
    Háhá, Bruce Willis vs. Chuck Norris mecset megnéznék :D Bár tuti Bruce nyer, mert egy olyan filmjében se hal meg ahol ő az egyik főszereplő. Mellesleg az egyetlen film ahol meghal, az a Terrorbolygó, de kb szerepel ott 15 percet :D
  • pokolfiu
    #27
    mondjuk azért a vért, meg nyaklerúgást leszámítva nemsok cgi volt benne... ami robbant az robbant. az egész falu meg főrezidencia csak azért lett felépítve, hoyg lerombolják...

    de nemis értem, akinek nem tetszett az mi a szart durrog itt? minek nézi meg? azért a nemzetközi kritika, meg a bevételek elég árulkodóak a minőséggel kapcsolatban... egy HP rajongó nesokat várjon a filmtől, se kritikája se sokat ér a filmmel kapcsolatban. énsem vesézem ki, hoyg milyen szar filmek az Alkonyat filmekkel karöltve, és még sorolhatnám a mostani "sikeresorozatokat", mert nem asztalom, nem szeretem a témát, szereplőket, történetet. de ettől még a maga síkján, maga célközönségének biztos jó film, és nemzetközileg is elismertek... de MÁS kategória a kettő könyörgöm....
  • zetortraktor
    #26
    Éppen ez a baj, hogy a film kilóra készül és kiderült, hogy tök mindegy, hogy milyen, csak a nevek miatt megnézi egy csomó ember, akikkel reklámmal mindent meg lehet etetni.
  • pokolfiu
    #25
    én még bevenném sho kosugi-t a régi vonalasokból...
  • Aldo Moro
    #24
    Ez mekkora királyság már! Még Seagal bácsi kell bele, és teljes a kép.
  • Running
    #23
    Ekkora baromságot is régen olvastam már. Gz!
  • pokolfiu
    #22
    halkan jegyzem meg, nem erről szólt a film közelsem... és az, hoyg te nem ismerted a mellékszereplőket, akik nem mellékesen "arc"-ok voltak, nehogymár más szegénységi bizonyítványa legyen bakker...

    a film egyértelműen régivágású akciófilmnek indult-készült, és olyan is lett. ezt valaki nevezheti "B" kategóriásnak is (nemgond, de nemaz)...
  • kalapos01
    #21
    Ez minden volt, csak nem laza meg cool. Inkább mű. És nem a freccsenő kamuvér meg a rángatott kamera miatt, hanem mert akció helyett arról van szó benne, hogy "elhagyott a babám" meg ilyenek. Egy jó akciófilmben vannak emlékzetes arcok, de Stallonéba még önirónia sem szorult.

    Azokat sajnálom csak, akik elhitték ezt az oldschool akciófilm marketingdumát.
  • Quent1n
    #20
    A film alapvetően egy kis múltidézés, hogy milyenek is voltak az igazi akciófilmek ahol nem CGI volt minden második jelenet, hanem kemény arcok némely esetben valós harcművészeti tudással játszották el a szerepüket. Egy igazi B kategóriás nosztalgia film semmi több. Nem az öldöklés a lényeg benne meg az AA-12 hanem az, hogy az még egy másik korszak volt. Az Expendables nem egy zseniális film, nem is egy remekmű egyszerűen csak egy darabka múlt, amit a múlt meghatározó akciósztárjai prezentálnak és sok embernek már csak azért is megéri megnézni a filmet, mert sose láthatta őket együtt szerepelni. Kár, hogy neked csak a hent jött le belőle.

    Mára már csak ezek a mű szarok maradtak, a laza és cool akciófilmek meg lassan kihalnak. 2009-ben még az Avatart is akciófilmnek sorolták meg a Harry Pottert.... Ilyen filmek között nekem személy szerint hatalmas felüdülés volt megnézni az Expendablest.
  • Nailyenugysincs
    #19
    a világ legrövidebb filmje lesz. az előttem szóló rosszul mondta mert nem az első 5 percben fogja kinyírni az összes fickót chuck norris hanem az első mikroszekundumban. a kamerának nem lesz ideje felvenni:D
  • 60voltosNeon
    #18
    Chuck Norris végig vitte az internetett. Kétszer.
  • pokolfiu
    #17
    anno énis küzdöttem érte... ;)
  • Bhalage
    #16
    lattad te a filmet egadta vilagon semmi mondanivaloja nem volt, csak a durrogtatásról meg a hentelesről szólt. AA-12vel meg késsel náddal hegeduvel.

    szal te valamiert totál el vad tévedve a nagyvilágban fiam
  • kissssss
    #15
    pedig a vörös lapátnál nincs értékesebb tárgy a világon...
  • pokolfiu
    #14
    mér? simogatták egymás kobakját s jókat pacsiztak a homokozóban, s a vörös lapátért ment a küzdelem? :) én úgy láttam, elég keméynen a gyilkolásra volt kihegyezve a film, ami persze nem zavar, szeretem az ilyen, anatómiailag megközelített filmeket....
  • endrev
    #13
    Bhalage, ülj vissza egy kicsit az iskolába, művelődj, olvass, és akkor rájössz hogy ez nem a gyilkolásról szól vagy arról hogy ki az erősebb.
  • kgbela
    #12
    Gondolj egy bombajó nőre. Megvan?...Chuck Norris-nak is megvolt!
  • Bhalage
    #11
    olyan filmkéne már ami egy hétköznapi vietkongharcosról szól, vagy bármilyen noname kiskatonáról és levadászná és válogatott módszerekkel megölné, szétvágná, felrobbantaná ezeket (fent felsorolt) a kivénhadt szardarabokat és haverjaikat
  • sajtosnudli
    #10
    Tartalmas film lesz. Az első 5 percben mindenkit kivégez Chuck utána meg megeszi őket
  • ddt500
    #9
    Willis lesz a főellenség.
  • NEXUS6
    #8
    Milyen 70 fölött, talán 270 fölött!? Minimum!
    Vagy nem a sebességre gondoltál?
  • Quantumleap
    #7
    Hogy Arnold benne lesz (remélhetőleg kissé nagyobb szerepben), az oké. De Willisnek milyen szerepe lesz? Megint ő adja a megbízást? Már csak hogy ne legyen túlerőltetve.
  • Justil
    #6
    Chuck Norris nem öregszik. Szintet lép.
  • googlekereso
    #4
    ha legyőzik Norrist, mint a Sárkány útjában, én nem nézem meg, emellett az univerzum megszűnne létezni sztem :D

    de jó lesz ez, jó kis lövöldözgetős, akció film, ilyen kell nekem, nem gagyi mittoménmik :D
  • Erpy
    #3
    Amíg megy neki a körbepörgőrúgás járókerettel, addig ott a helye, hehehe...
  • Zoli007
    #2
    Az vicces lesz Chuck Norrisszal 70 fölött.
  • portable
    #1
    Chuck Norris milyen lehet mostanában...