25
  • emile zola
    #25
    igen, nem skoda :)
    *csoda akart az lenni
  • emile zola
    #24
    hát ha az usa-ban is ilyen pocsék narrátorral reklámozták, nem scoda hogy elhasalt
  • Rotyoka
    #23
    Szerinted miért röhögtem? Látom a szöveg értésed nulla.

    Ekkora baromságot mint az előzetes becslés ki nem találtak szándékosan.
  • zetortraktor
    #22
    Magadon röhögsz? Mert tudhatnád, hogy végleges eredmény csak valamikor hétfőn lesz. Addig csak saccolni tudják a számokat.

    Egyébként azóta már kiderült, hogy a Cowboyok még nagyobbat fog bukni, még a 40 milliót sem fogja elérni a nyitánya és a Hupikék törpikék is lehet, hogy beelőzi.
  • zetortraktor
    #21
    Senki nem írja, hogy nem jó a film.

    "mire alapoznak ilyen meresz becsleseket mikor csak alig par oraja jelent meg a film???"

    A mozik látogatottsági adataiból. Szerinted miből? Már péntek délben jó közelítéssel meg tudják mondani az egész hétvégi bevételt.
  • Rotyoka
    #20
    Előzetes becslés :D:D:D:D:D::D:D:D
  • Magoo
    #19
    Tegnap megneztem es egyaltalan nem szar film! A rohej az hogy meg csak par oraja jelent meg a film mikor meglattam a cikket itt...es hat nalam is borult a bili, hogy megis mire alapoznak ilyen meresz becsleseket mikor csak alig par oraja jelent meg a film???

    NA mindegy...a film maga szerintem marha jo lett, legalabbis en nagyon jol szorakoztam! Nehol kicsit tul sotet a kepi vilag, de nagyon feelinges. Craig szamomra egy kicsit az uj Clint Eastwood-da valt ezzel a szereppel :)
  • kerge30
    #18
    Szerintem az elég nagy marhaság,hogy ha 10 milliós hétvégét akarnak és 20 millió jön be,akkor az siker,ha meg 2 millió,akkor az bukta.Tisztán a gyártás+marketing költség versus bevétel osztva kettővel,ennyi a képlet.Tegyük fel,hogy ez a film össz-vissz került 180 millióba.Ha összejön világszerte 360 millió vagy több akkor pénzüknél lesznek a készítők.Erre jön még a dvd-bd eladás,on demand és kábeltévé bevétel valamint a végén a kereskedelmi tv-k után járó jogdíjak.Ja és persze legeslegvégül a Film+ is.Ebből simán lehet egy szolid kasszasiker.
  • Mister
    #17
    Én is úgy gondoltam az első tréler után, hogy bukni fog, ezek szerint igazam lesz.
    Nem kívántam nekik persze, főleg Favreau-nak, dehát ez van.
    Ettől függetlenül szerintem megnézem.
  • sandor8206
    #16
    kétlem, hogy csak a film tényleg 200 milkóba került, sztem beleszámolták már a marketinget, azt figyelembe véve meg egy átlagos kezdés egy ilyen filmnél
    ilyen apróságok meg "...Az iparági források szerint 163-200 millió dollárba kerülő Daniel Craig,.." stb. sztem azért nagyon de nagyon nem mindegy, hogy 163 vagy 200 :-)
  • Bulics
    #15
    Engem már csak azért is érdekel mert Harrison Ford hátha szart nem vállal el.
    De hogy lehet valaminek ilyen hülye címet adni..?
  • Zombee
    #14
    Marslakók inváziózzák meg a vadnyugatot... ok, én szeretem az ilyen erősen B filmes témákat, de azért elég merész húzás volt 200 milliót belefektetni, az ilyesmire nem igazán vevők a nagy tömegek.
    Harrison Ford ráadásul nem is főszereplő, és egyébként sem vonzza már úgy a tömegeket, Daniel Craig pedig sosem fogja. Egy Bond filmnél nem rá ül be senki, hanem Bond-ra.

    Amúgy miért van az, hogy az sg-n minden cikkben van elírás, helyesírási hiba, kihagyott szó?
  • Axlkenobi
    #13
    Szerintem az előzetesekből csak úgy süt, hogy ez egy igazi nagy nyári blockbuster, amit érdemes megnézni. Én őszintén meglepődnék, ha a film végül nem lenne sikeres, persze csak magamból tudok kiindulni, de mint néző én ezt a filmet ezerszer érdekesebbnek tartom, mint pl. egy TransFormers 3-at.
  • kalapos01
    #12
    "Nemzetközi szinten simán kitermelheti a 200 misit még"

    Azzal nem ér semmit a stúdió, főleg, hogy más végzi a forgalmazást.

    "40 milkós nyitóhétvége? Attyaúristen mire számítottak?"

    Hát, többre, mint egy Battle: LA, amiben nem volt Ford meg Craig. Egy ilyen blockbuster alapból 60 millió körül kéne, hogy induljon.
  • nlght
    #11
    hogy lehet 200 millió a költségvetése??? nem hiszem, hogy látványosabb lesz mint a transformers3, ami hasonló összegbe került, viszont a dvd/blu-ray/tv-jogokkal biztos, hogy plusszos lesz pár év alatt
  • Chocho
    #10
    A film egy rétegnek készült, méghozzá azoknak, akik vevők erre a bizarr témára. Tehát vagy olvasták a képregényt, vagy vannak akkora geekek, hogy érdeklődjenek. Sajnos nem voltak elegen ahhoz, hogy pénzt hozzon, így bukott. Szerintem is várható volt a dolog, pedig én tényleg szeretném megnézni.
  • NEXUS6
    #9
    Nemzetközi szinten simán kitermelheti a 200 misit még. 40 milkós nyitóhétvége? Attyaúristen mire számítottak?

    Amúgy szerintem megnézem, szeretem a zufós filmeket.
  • Molnibalage
    #8
    Én már a trailer alatt benyögtem, hogy zsééééééééééééééééééékat... :)
  • tyuklepes
    #7
    Vannak íratlan "szabályok" vagy szokások vagy minek nevezzem, ami szerint megjósolható az első nap/hétvége bevétele alapján egy film sikere, bukása és várható eredménye ... és mielőtt megkérdeznéd, igen, engem (is) érdekel ...
  • Zolivok
    #6
    JÓL BESZÉL
  • kalapos01
    #5
    :) Mindig poén olyanokat olvasni, akik látványosan hülyék, mint te és még reklámozzák is. De egy bukást vagy sikert csak az alapján lehet megérteni, hogy egy stúdió mennyit vár a filmjétől. Ha 10 milliót akarnak tőle az első hétvégén, akkor a 20 millió siker, a 2 millió bukás.
  • rumkola
    #4
    :))))
    igaz
  • Betonparaszt
    #3
    Ez mekkora gáz már! Előzetes spekulációk alapján megítélni egy film sikerét vagy bukását...... Mi ez itt? Tipp mix? Plusz még cikket is írni róla...... LOL
    Gondolom, teljesítmény bérben dolgozik a kedves cikk író
  • anubys1984
    #2
    Szerintem bárki, aki látta bármelyik bemutatót, az meg tudta mondani, hogy ez bukta lesz. Ezzel az alapsztorival max akkor lehetett volna sikeres, ha Rodrigez rendezi és 30 millió a költségvetés.
  • portable
    #1
    Szegény Bond.