23
  • Ray78
    #23
    Xar lesz ,ezt a készítői is tudják és ezért kell neki a negatív kamu "reklám".
  • dronkZero
    #22
    Ha már alternatív történelem/valóság, akkor igazán csinálhatnának már egy olyan FPS-t, ahol Himmler jobbkezeként megnyerhetjük a 2. VH-t... :D :P

    Lehet, hogy kicsit nagyobb botrányjáték lenne, mint ezek a fatökű CoD-ok. Ha igazán lenne vér a pucájukban, akkor nem csak egy pálya lett volna civilmészárlós, hanem MIND. :D
  • Skynet
    #21
    Fáj az igazság? :)
  • RoyalPredator
    #20
    Hamarabb döglenek magyarok, mint amerikaiak ebben a brand-ben. :)
  • HöfEE
    #19
    +1
  • Voronyezs
    #18
    Azért ez már szánalmasan röhejes amit ezek a hülye amerikaiak megengednek maguknak...a németeket ölni jó meg élvezet, a tálibokat úgyszintén, mindegy hogy civil-e avagy fegyveres, mert az buli. De most hogy a saját földjükön vannak a muszkák, így már nem adja, mert azt a hatalmas zsíros egót megsérti a történet...komolyan mondom, akárcsak a zs...iráfok, csak azok "náci" meg "antiszemita" kártyákat húzogatnak elő... csinálják csak meg egész nyugodtan ezt a részt, hagy fájjon nekik...inkább foglalkozzanak azzal a bizonyos adósságplafonnal...
  • pries
    #17
    http://en.wikipedia.org/wiki/Washington_(state)/ http://hu.wikipedia.org/wiki/Washington_(%C3%A1llam)
  • FoodLFG
    #16
    Engem nem zavar, hogy hasonlít. Nem tudom átérezni ezt az amerikai bullshit szöveget.
  • IMYke2.0.0.0
    #15
    Korr.: Tudok = Tudod
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Tudok, ŐK mindenhol ott vannak... még szép, hogy nem merik / nem lehet beletenni...
  • RoyalPredator
    #13
    Érdekes mód mindig a cúnya német fasírozottakat kell ölni, mert az szép és jó dolog, ugye? Konci'tábort meg nem mernek belerakni egyikbe se.
  • Kopiati
    #12
    "Már elfoglalták Washingtont és a harcok áttevődtek a keleti partra és New York ott egy központi város" - Mintha a kitoszott washington d.c. (ahol a 2 részben játszódik) nem a keleti-parton lenne...sügérek ezek a fejlesztők nagyon:)
  • Zolivok
    #11
    amúgy cod1-2 nek legalább vmi történelmi alapháttér volt ha más nem scene.nek és annyi, többi mese hát nem csoda h felsültek vele
  • narumon
    #10
    Én abszolút nem szeretem az ilyen puffogtassunk játékokat de el kell ismernem, hogy Modern Warfare 1-2-t élvezettel játszottam végig. Pedig egy kezemen meg tudnám számolni hány fpst toltam végig életemben.
  • Ender Wiggin #9
    persze interaktív film, de a Moredn Warfare önmagát ismétli. Belső nézetből hányszor hal meg a karakter? Már vagy 4-szer. Unalmas.
  • nyuny01 #8
    Az aláírásod egyszerűen szánalmas...
  • bladesoft
    #7
    Megharapott a Vértroll? :D
    A Single olyan jól megcsinált mint egy interaktív film.... jó néha néha újra játszani azt a 2-4 órát... :D
    De ez ugyanígy van a Bad Companynál....
    Úgyhogy ha nem tetszik trollbarátom ne töltsd le a torrentről. Mert úgyis csak a helyet foglalná.
  • Mat666
    #6
    Te szerinted a cod 1-2 sztorija jobb volt?
  • Gabe18
    #5
    Mulatságos már ez a CoD ellenességed, meg hogy minden hírhez be kell írnod a lehúzást.
    A CoD 1 vagy 2 amúgy fantasztikus történettel bírt... Azoknál a Black Ops story-ja kb. 100x volt érdekesebb, és jobban előadott.
  • Skynet
    #4
    Reklámbalhé....
    Eddig nemigazán néztem mi lesz a következő fos vagyis cod SP sztorija,de látom hogy megint egy nagyon összetett korrekt komoly sztorit kapunk nagy hősökkel,abszolút nem tipikusan amerikai tizenévesek színvonalára tervezve...:D
    Szánalmas hol tart a COD....
    A multija már temetnivalóan szar az elmúlt 2 rész óta de hogy a SP részben sem tudnak semmi értelmeset felmutatni az már fájó.
  • sempron07
    #3
    Gyanítom, ha nem lenne benne multi - is hasonló ára lenne (vagy csak Multi lenne és Single nem) - lásd az így kiadott játékokat! :)
  • tyuklepes
    #2
    Ne foglalkozz vele, műbalhé, csak hogy köztudatból ne menjen ki a játék ...

    Magam részéről ugyanúgy várom, mint az összes eddigit, sőt, meg is venném, ha nem csak 4-5 óra lenne a single, a multi nem érdekel ... én pártolnám a single és a multi külön termékként forgalmazását, sokakat nem érdekel a single, minek vennék meg, illetve akit nem érdekel a multi (ilyen is van, még ha kisebbség) az minek fizetne érte?
  • NovaTerra
    #1
    Na ne már. A sok világháborús játék, amiben fél Európát lőjük szét újra és újra. Lehet az több embert érintett közvetlenül és közvetve, mint 9/11, mégse tiltakoznak ellene. Meg ilyen alapon lényegében mindenhol történt valami tragédia, a sok film, könyv, játék, egyik se szándékosan kegyeletsértő, de eszébe juthat róla bárkinek egy adott esemény.