16
  • roland366
    #16
    Szerintetek használják majd Adywan (revisited ) felvételeit?


    http://translate.google.hu/translate?hl=hu&langpair=de|hu&u=http://www.ronin-clan.com/forum/index.php%3Fpage%3DThread%26threadID%3D506
  • NovaTerra
    #15
    Azért nincs még egy film a világon, amit 30 éve folyamatosan új változatban adnak ki. Véletlenül mindig előkerül egy jelenet, majd annak a felújított változata, majd egy fénykép, ami extrák közé kerül, majd egy rendezői komment, amit lehagytak, elveszett, megtalálták, utólag előre felújított, stb. Szóval blue-ray ide vagy oda, nem ez az utolsó sw kiadás.
  • Quantumleap
    #14
    Az eredeti, nem felújított trilógiát természetesen csesznek kiadni. Pff.
  • wraithLord
    #13
    Magyarított, nem magyarosított. :D
    Bár szívesen megnéznék egy olyan verziót, ahol Han Soloék a Hoth-on tauntaun helyett magyar szürkemarhán lovagolnak, Yoda gulyáslevest főz Luke-nak a Dagobah-n, Fénykard helyett pedig petrencés rúddal csépelik egymást az Erő-használók. :)


    Végre megjelent BD-n is. :)
  • Bhalage
    #12
    detto

    baljos arnyakkal es azutanmeredeken zuhanni kezdett az egesz a picsaba.
    vege
  • tatish
    #11
    Szép kis gyűjtemény,csak hát ahogy a többiek is írták az ára is eléggé magas lesz. Ennyiért az ember már elvárhatná hogy a 9 lemezes teljes változat maximálisan magyarosított legyen (ha máshogy nem akkor narrációval vagy sima hangalámondással). Az a magyar nyelvű információs lap meg ahogy ismerem a hasonló jellegű cuccokat egy agyonfénymásolt sz@r lesz. Ennyiért már magyarosíthatták volna a kis füzetecskét is meg hozzácsaphattak volna egy fotóskönyvet is amolyan NG stílusút. (Vagy talán ha majd nem lesz akkora kelendősége akkor majd megteszik?)
  • NEXUS6
    #10
    Hát moziban láttam vagy százszor az első 3 részt. A köv hármat meg 1-1X, szerintem többet nem is fogom. Szal nekem erre az életemre nagyjából elegem van a sztárvárszból.

    Lukasz meg egy fax. Az első részeknél körülvette magát tehetséges emberekkel, ezért voltak azok nagyszerűek, aztán elszállt vele a ló.
    A köv 3 résznek 1 másodpercét nem tudom komolyan venni. Értelmes művész meg nem piszkálja a művét 4-5 évente, hagyja önálló életet élni és csinál helyette másikat. Ja, ahhoz tehetség kéne.
    Szorry.

    Rókabőr +1
  • fejo1989
    #9
    Azért egy bd lejátszó már nem eget rengető pénzbeli érték, 30 ezerért már elég jó közép kategóriásat lehet venni. A bd árakkal sajnos viszont nekem is gondjaim vannak még mert ez kompletten 40 ezer ft lesz. Nem valószínű hogy a "pórnépet" célozták meg ezzel a kiadással ugyanúgy mint pl az Alien tojásos meg face hugger-es kiadásával sem, sajnos ezt tényleg csak a nagyon jó keresők számára készül
  • blitzy
    #8
    Szép, szép, csak hát az ára... :(( Talán 5 év múlva, amikor racionális áron be lehet szerezni egy BD lejátszót, meg a lemezeket sem ilyen horribilis összegért.
  • m minnifield
    #7
    ha ezeken múlna, a mai napig nézhetnénk a hangalámondásos szart vagy a tévében leadott másolatát basf-en...meg csontokkal és fadarabokkal zenélnénk a gyertyafény mellett...
  • kalapos01
    #6
    A sok hülye rókabőröző nyilván a VHS-nél megállt volna, még csak véletlenül sem adták volna kik ők sem.
  • shenmuedc #5
    Szép nagy pakk!
  • m minnifield
    #4

    ott a varázsszó: megkapjuk. már aki. aki megveszi az örül neki. aki megkapja az ne rinyáljon.
  • Axlkenobi
    #3
    Picsogi, picsogi, picsogi...

    Biztos fegyvert szorítanak a fejetekhez, hogy meg kell vegyétek.

    De amúgy is röhejes. Ez Blu-ray. Korábban nem volt a film blu-ray formátumban elérhető. De remélem, akkor is így picsogtatok, mikor a vhs után dvd-n hozták ki a filmeket. Vagy bármelyik másik filmnél, amit kihoznak egy modernebb hordozón, majd sírjatok, hogy "rókabőr". :-DDD
  • bertino
    #2
    igy van, aztan megkapjuk majd 3d-ben is vlszleg... pff.
  • viasz
    #1
    Fantasztikus, alig várom...
    Rókabőr ögen...!
    (Igen, szeretem a sztár várzt!)