15
Böngészőben játszható játék
  • richard092
    #15
    9 napja újra indították a játékot, így most nincs még az a nagy előnye azoknak aki az első naptól kezdve játszanak. Ha szeretnél az első generációval fejlődni, regisztrálj most.
    Ha segíteni szeretnél akkor itt a Meghívó linkem
    Ha nem akkor itt regisztrálj.
  • kifli
    #14
    ha zöld, akkor mi vezetünk, ha piros akkor ök.
    van 3 kategória, az edzési skillek alapján, gun tank és heli.
    Célszerű feljönni irc-re és egy hadtesthez csatlakozni, mert esélyes, hogy kapsz fegyvert. (én kaptam 5 ütésre q5 tankot ^^)

    Célszerű azt a skillt edzeni amiböl kevés van, jelenleg ez a gun. Tankból már sok az erős, heliből a hadtestben vannak kb 15-en, fegyveresből van kevés.

    De ha feljösz chatre, akkor ott sokat segítenek, hogy mit is érdemes fejlesztened, munka és katonai részben.

    Ezt elis felejtettem: TUTORIAL hasznos linkekkel, és leírásokkal!
  • FZoleee
    #13
    azon kívül, hogy nem értem ki áll nyerésre, jó :D
  • kifli
    #12
    na sz erbia megtámadott minket!!
  • SzirmosSzisza
    #11
    Yop. Amúgy, ha még új vagy benne, akkor esetleg próbáld ki az eRepublikot, arról lett ez is másolva (mármint egy régebbi verziójáról)
  • Zheka
    #10
    Nem tetszik,erep klónok mind ilyenek semmi játékos bázisokkal és telve fékekkel.
  • Palinko
    #9
    azért jó nagy bugos béta ez még tanulni sem lehet rendesen
  • Palinko
    #8
    jeee lehet disneylandre regelni :D
  • karajjj
    #7
    bereggeltem, de úgy látom, hogy itt már a hc erepiblikosok fognak érvényesülni
  • Anthrax
    #6
    Közbe meglett, munka meg tanulás napi 1x és annyi ?
  • SzirmosSzisza
    #5
    Keress olyasmit, hogy market, felső menüsorban.
  • Anthrax
    #4
    Nem játszottam erepublik-val,de ezt kipróbáltam,és lehet lesz pár noobnak tünő kérdésem :P
    Kezdem is,hol tudok kaját venni ?:P
  • kifli
    #3
    pedig egyetemi könyvtárba könnyű a fékgyártás XD
  • SzirmosSzisza
    #2
    Áhh, még egy játék ahova gyárthatom a fakeket, inkább passzolok :D
  • kifli
    #1
    Sziasztok, az eRepublik után, megszületett a CyberRepublik nevű játék is, mely nagyban hasonlít a korai eRepublikra.

    A játék lényege ittis, hogy a beregisztráló játékosok, dolgozzanak, újságot írjanak, cégetvezessenek, az ország ügyeit intézzék, harcoljanak virtuális országukért. (persze nem feltétlen egyszerre mind :))

    Megalkotásának oka az volt, hogy eRepublikon sokaknak nemteszett jópár újítás és, hogy mastercardal lehet csatákat nyerni, így hát elkészült ez a játék.

    LINK

    És idetenném még refer linkemet is: LINK
    Megkérek mindenkit, hogyha regisztrál ezzel a refer linkel tegye, hátránya neki nem származik belőle, maximum előnyére válhat, hisz minél több pénze van cHungary-nak annál sikeresebbek lehetünk ;)

    (a játék még igen kezdeti szakaszba van, nincsenek nagy különbségek a játékosok közt, most éri meg regisztrálni!!)

    Ide kapcsolnám még, hogy aki nem ismerné az eRepublikot amiről beszéltem, ITT van neki topikja.

    Illetve ehhez is van refer linkem, ha valaki regisztrálna ;)

    LINK