26
  • jaho
    #26
    The Dark Knight Rises - Official Teaser Trailer [HD]
  • davidka003
    #25
    Felesleges hasonlítani egymáshoz.
    A magyar is jó meg az angol is. A német meg no comment.
  • Rotcsa
    #24
    Why so serious (Eredeti)


    Sthol:


    Német:




    Sthol:
  • Fresh Duke
    #23
    Nem volt rossz Stohl szinkronja, viszont az eredetihez képest sehol sem volt. Ha az ember először nézte magyarul, utána angolul, akkor teljesen elfogadható.

    Nekem a Batmanben (1989) tetszett Joker szinkronhangja, az még Nicolson hangjánál is jobb volt, szerintem. :)
  • Fresh Duke
    #22
    +1
  • pokolfiu
    #21
    a magyar szinkron világhírű, s nem negatívan. ez TÉNY. én kifejezetten nem szeretem StohlBuckót, de marhajó volt tőle az a debilitás amivel előadta... hasonlóan fergeteges volt mint SpeierDávid szinkronja a trópusi viharban (RD.jr.)
  • ZeGa
    #20
    Hát szerintem a Joker szinkronja igen is jó volt, bár ugye nem lehet az eredetit megverni, de akkor is jó volt. Szerintem kevesen tudtak volna a magyar szinkronszínészek közül ilyet produkálni.
  • Rotcsa
    #19
    A, Olvasd el még egyszer és értelmezd amit írtam.
    B, Ha nem megy, iratkozz vissza Ált. isk. 3. osztályába, ott tanítják ezt.

    De inkább leírom, mert szerintem nem fog menni.
    1, Megnéztem eredetiben (felirat) és szinkronosan is.(magyar)
    2, Mind két esetben fenntartom, h a Kezdődik jobb volt.(nekem jobban tetszett, szerintem lényegre törőbb, követhetőbb és egyszerűbb) Sötét lovag kezdett elveszni picit a részletekben. A végére persze összeszedte magát és lett egy magyarázta Batman kitaszítottságának, magányos harcának.
    3,A Jokert meg Sthol Bandikánk elcseszte. Ha láttad az eredetit és több nyelvi szinkron változatát, akkor beláthatod,h a magyar a legszarabbak között van.
    4, Nem erőltetek semmit, egyszerűen szeretem a saját édes anyanyelvemen nézni a filmeket. Ennyi.
  • tomboy013
    #18
    Ez egy ritka szar előzetes szerintem, bár több mint 1 év van hátra a filmig sokat nem is lehet várni tőle. Valaki említette itt hogy az utolsó 2 Batman film a legjobb. Szerintem is így van, bár azért én még odatenném a Tim Butron féle Batmant is a jobbak közé, a legelsőt amelyikben Nicholson alakította a Jokert. A többi sajnos tényleg ipari hulladék lett =D
  • Fresh Duke
    #17
    Az anyag fele az előző filmekből van, vagy én láttam rosszul?
    Kb az egészből annyi jött át, hogy valami nyomorék fekszik az ágyon, és bomlanak az épületek.
  • Stonee
    #16
    azért a 'sötét' hangulat már ebből a sz@r minőségű előzetesből is átjött: amikor felcsendült a Sötét lovag zenéje végigfutott a hátamon a hideg. brr, királyság! :)
  • tatish
    #15
    hajjaj most elképzeltem ahogy Viktor elkezdi vagdosni a centit naponta egyet , majd egy hét múlva felvigyorog és meglátja hogy már "csak" ~365-t kell vagdosnia.
    Nem akarok megsérteni senkit, minden tisztelem a filmrajongóké de a cikk hírértéke = 0 , a film több mint egy év múlva kerül be a mozikba most láthattunk egy pocsék minőségű előzetest, ha valaki tényleg szereti a filmeket akkor inkább kivár egy HD minőségű minőségi előzetest.
  • Hoz_Hun
    #14
    "Kilopták a mozikból a legújabb Denevérember-mozifilm, a The Dark Knight Rises első előzetesét."

    Mi a franc? Már az előzetes is úgy "lopják" ki a moziból?
  • hawkie22
    #13
    Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Gordon felügyelő (Gary Oldman).
  • Etinger
    #12
    A) Miért nem eredetiben nézted?
    B) Miért nem németül nézted?
    C) Jó volt az a szinkron. De ha nem tetszik, nem értem miért a magyar változatot kell elővenni.. ott az eredeti.
  • Rotcsa
    #11
    A Sötét Lovagot megnéztem tegnap szinkronosan is, eddig csak 1x láttam, akkor is moziban és feliratosan.
    Azon előttem szólókhoz csatlakoznék, akik a Begins-t látták jobbnak.
    Abban sokkal lineárisabb, követhetőbb a cselekmény, a 2. rész nekem nagyon olyan volt, mintha külön-külön megtervezett jeleneteket tettek volna egymás mellé és nem lenne folytonosság a filmben
    Az első rész egy következetesen felépített, kitűnően követhető cselekménysorozatból állt, élvezet volt nézni, főleg az elején, ahogy fény derült azokra a részletekre, hogy hogyan tud így bunyózni, lopakodni, stb..
    majd később, hogy miből van ennyi pénze és ilyen spéci fegyverei..
    A DK-ban az nagyon nem tetszett, ahogy a Sthol bucink elcseszte a szinkront.
    Ritka szarul értelmezte a Joker karakterét, a német Jokernek pl a nyomába sem ér, úgy fos az egész, ahogy van. Szerintem. Az egyetlen a filmben ami miatt újranéztem az a Joker, de hatalma csalódás volt így. :(
  • Harkat 89
    #10
    Ki ez az ember aki a betegágyon van, s beszél?
  • tmk
    #9
    A TDK nekem is jobban tetszett mint a Begins, remélem a 3. rész minimum olyan jó lesz mint a 2
  • davidka003
    #8
    Ja Gotham City-ben igazad van, az tényleg jobb volt a Beginsben.
  • spR
    #7
    Egyetertek. A Batman Begins fenyevekkel jobb a Dark Knight-nal. Ledger jo volt, az teny, de a hangulat, a sztori sokkal jobb volt a Begins-ben, Gotham City meg plane jobban nezett ki es jobban is illet a Batman vilagaba.
  • Callisto
    #6
    A Begin nekem is sokkal jobban tetszett. A 2. csalódás, szimpla action film. Az, hogy Jokert jól alakította Ledger egy dolog.
  • Axlkenobi
    #5
    Remélem a Warner felrakja egy-két napon belül a netre normális verzióban is, ebből sajnos nem sokat látni. Bár az durva, hogy még így is elképesztő hangulata van.
  • davidka003
    #4
    Messze a legjobb Batman az utolsó 2 rész. A többi régi sz*r csak szánalmas próbálkozás volt.
  • tibisan
    #3
    neked lehet hatalmas volt, nekem csalódás...remélem azzal ,hogy razal gul feltűnik, visszatér a beginn hangulata is
  • portable
    #2
    zsíííír
  • sajtosnudli
    #1
    Várom nagyon. Az előző rész hatalmas volt, főleg Joker, de hát ő már sajnos nem lesz :(