7
  • Zombee
    #7
    Igen, de nem erre gondoltam. Az enyhén szarkasztikus, 3 képkockában ütős képregényből csináltak egy másfél órás tipikus kutyás-macskás gyerekfilmet. Annyi erővel bármilyen kutyáról-macskáról is szólhatott volna, kb. annyi köze lett volna hozzá.
  • zetortraktor
    #6
    Garfield a modern világban él. És gondolom azért teleportálnak a modern világba, mert ilyen még nem volt. Vagy volt, nem tudom, de ennek általában örülni szokás. Végre nem a béna, unásig ismert sztorik lesznek.
  • Zombee
    #5
    Megcsúfolás, mert az édeskevés, ha jól néz ki. Viszont mi a szarért kell mindenkit a modern világba teleportálni mindig? A Garfield-ot is úgy cseszték el, hogy totál mást csináltak belőle, mint ami.
  • xido
    #4
    Én azt bírtam volna,ha tisztelet jeleként rajzfilmként indítják,mint annak idején a Disney a Bűbájt..aztán lenne itt is ilyen elvarázslós teleportálós dolog és így kelne életre Hókuszpók is,meg a törpök...mondjuk kíváncsi leszek Haumann helyett kit képzelnek a jóval fiatalabb Hank Azariához...
  • tmk
    #3
    Ki kiváncsi arra hogy mit művelnek New Yorkban? Miért nem játszódik már az egész akkor rögtön a Marson? Elférne még ott ET is.

    Az meg megint egy más dolog hogy egy egész generáció Cseke Péter hangján hallgatta okoskát, Törpilláról nem is beszélve.

  • kalapos01
    #2
    Nem tűnik megcsúfolásnak. Remekül néz ki, a karakterek ugyanolyanok, eszembe sem jutott, hogy ennyire jól meg fogják csinálni. Ettől még lehet pocsék a sztori.
  • Etinger
    #1
    Tarantino az eredetiben Okoska hangja. Ettől függetlenül remélem bukik a film, mert az ilyen megcsúfolása az eredeti meséknek sosem vezet jóra. Azzal nincs gond, hogy film született belőle.. de az, hogy pont így..... kár értük :/