18
Öko-thriller kalandjáték
  • lafi19
    #18
    Sajnos nekem is ez a gond írtam privátot :)
  • Tehasut
    #17
    Tavaly megjelent a játékhoz egy javítás, ami miatt nem kompatibilis a magyarítással, ergo nem is lehet telepíteni.
    Még lusta voltam hozzáigazítani, mert nagyon macerás és időigényes.
    Az egyetlen megoldás, hogy a frissítés előtti állapotot eteted meg a Steammel.
    Írj nekem egy privát üzenetet és megoldjuk.
  • sevendoor
    #16
    Sziasztok a steames verzióhoz nem tudom feltenni a magyarítást, nem lesz aktív a telepítés gomb, hiába választom ki a helyes könyvtárat. Van rá megoldás?
  • pityke0211
    #15
    Sziasztok!
    kis segítséget kérnék! A "No shame" achievmentet szeretném megszerezni, amihez a bomba hatástalanítós puzzle-t át kellene ugrani, de nem tudom, hogyan kell. Előre is köszi!
  • totyak
    #14
    Azt már észrevette valaki, hogy a Skidrow kiadásnál (mondjuk talán nincs is másik) elindul a játék az ISO-ból is. Csak be kell mountolni, megnyitni a lemezt és az .exe-vel elindul a játék, nem kell telepíteni.
    Vagy lehet, hogy csak nálam van így?
  • csgj
    #13
    Én azt csak éppen hogy kipróbáltam. Hangulatos volt eleinte, de valamiért beleuntam. Ez most nagyon tetszik, tök jó, kellemes játék. :-) De azért vannak benne bugok is... Egyszer például átmentem a falon. o.O :-P
  • Bandris86
    #12
    Nekem ez tetszik jobban.
    Amúgy egész jó, bár néha van 1-1 tök logikátlan feladat.
  • MerlinW
    #11
    Nem rossz a játék, de a Whispered World után visszalépésnek érzem:)
  • Picsafüst
    #10
  • Carlos
    #9
    zsír... akkor leszedem a demót... (merthogy elfelejtettem)
  • ZsZso
    #8
    Én szeretem ha pofin nyom a játék. Biztos az ablakos metodikának is megv van a maga romantikája. Kinek a pap, kinek a papné.

    Hogy valami hasznosat is szóljak: van a játékban ablakos üzemmód (tesztelve).
  • Carlos
    #7
    Ablakba futtatni a játékokat?

    Miért? Közben megy FB, Sg, msn, stb. Nem kell ALT+TAB-olni, kapcsiból látom, ha történik valami. Évek óta így játszom mindennel (asszem 1400x900-ban vagy ilyesmi).
  • ZsZso
    #6
    Hú, az komoly perverziónak tűnik első hallásra :).
  • csgj
    #5
    Lehet ezt is, megnéztem. :-) Amúgy engem sem zavar annyira. Csak annyi, hogy jó lett volna teljes képernyőn látni ezt a szép rajzolt grafikát.
  • Carlos
    #4
    Nem gond, mert úgyis mindent ablakban futtatok, remélem lehet ezt is...

    +fav
  • Pistike 007
    #3
    Meglessük milyen:) (4:3-as monitorja van)
    :D
  • zorrobomber
    #2
    "4:3-as képaránnyal fut"
  • csgj
    #1
    Gamestar cikk.
    Honlap.

    Nemrég jelent meg, de demot is lehet tölteni. Szerintem nagyon igényesre sikeredett, az a tíz perc, amennyit eddig játszottam vele, egész jó volt. :-D Szépen rajzolt, és szerintem a sztori is érdekes lesz. Egyetlen gonosz hibája van: 4:3-as képaránnyal fut. Csak és kizárólag. :-S