33
  • Sir Ny
    #33
    nem
  • atomjani
    #32
    A Google plus jobb. Ha kell meghívó kipróbálásra, akkor írj az [email protected] emailre.
    Akármennyi meghívó küldhető a regisztrálás után. Érdemes kipróbálni.
  • VRSDM
    #31
    s ezzel egyidőn áldozik le az almának.
  • netperformer
    #30
    Én nemzetközi vélemények alapján azt jósolom, hogy a nem is olyan távoli jövőben a myspace sorsára jut a facebook. Szinte mindenki kivétel nélkül át fog menni a Google+-ra, amint megtudja, hogy van olyan...
  • Rotyoka
    #29
    Elég rendesen, mert sokkal több Gmail cím van mint ahány Fb regisztráció
  • Pharaoh
    #28
    Meghívóval én sem tudok most bejutni, de a google az összes google fiókot nyilnánossá teszi, gondolom idővel egy klikk és mindenki akinek valaha volt köze a google-hoz bekerüla googleplus-ba is. Akkor a facebookot is megszorongathatja.
  • Cucmey
    #27
    Egy kedves ismerősöm küldött meghívót aki a legelső körben került fel a tesztelők közé. Nekem működött minden tökéletesen eddig.
  • Gerygrey
    #26
    És hogy jutottál be? Mert én is kaptam meghívót, de kapacitási gondokra hivatkozva nem engednek be vele :(
  • Szefmester
    #25
    Gondolom mivel jelenleg még a zárt béta fázisban van, majd amikor bárkit meghívhat bárki akkor lehetne nyílt bétának hívni, vagy véglegesnek attól függően hogy ezt most valaki előnynek vagy hátránynak fogja e fel. :)

    Mivel meghívó nélkül is lehet a fosbúkra regelni én is csináltam egy teljesen kamureget, semmi infót nem megadva, még a hozzá tartozó mailfiókot is csak egyszer használtam. S mindezt miért? Mert pár oldalon egy egy nyereményjáték vagy speciális információ csak ott volt elérhető. Hát köszi
  • Cucmey
    #24
    ma kaptam meghívót. Első blikkre sokkal jobban átlátható és egyszerűbben kezelhető a google+ mint a facebook. de majd meglátjuk hogy mi sül ki belőle. tesztelési fázis alatt van az egész.
  • Sir Ny
    #23
    Ez momentán nem igaz, a hullámot pl nyugodtan felteheted akár a saját számítógépedre is, hogy ahhoz csatlakozzanak az ismerőseid. Sőt, akár belső hálózatra is felteheted, ha gondolod.
  • VRSDM
    #22
    attól nyitott hogy a te látásmódod meg zárt! :D
  • usersg
    #21
    A google és a nyitottság? Ne nevettess. Mitől lenne nyitott? Minden szolgáltatásuk arról szól, hogy tárold az adataidat a szervereiken, majd - a licenc szerződés értelmében - azt csinálhatnak vele amit akarnak. Ebben hol a nyitottság?
  • Gerygrey
    #20
    Mégis kb 10x annyi a spam az iwiwen, mint a fészen...
  • Yv@n
    #19
    Ránézésre a Google+ nekem úgy tűnik kb mindaz ami a facebookról hiányzik, egy jól kezelhető, user számára kellemesen átlátható felület.

    A facebook egy zaj generátor. Nem az a lényeg, hogy átlásd az információt, hanem hogy minél több szemét haladjon át rajta, itt ha minden jól rendszerezhető, akkor az bizony nagyon odaverhet.

    'Jahh, az iwiwen is mennyire "jó" volt ez...'
    Tisztábban tartja talán a rendszert, nem regisztrálhat(legalábbis körülményesebb) annyi spambot, illetve kamu user.
  • Misi az ezredes
    #18
    Én aktívan használom a Twitter és a Facebookot is, mind 2.-őt azért mert kiegészítik egymást. :) Ha ez a Google+ tudni fogja mind azt amit a 2 portál tud akkor nyert ügye van.

    Legalább s nálam!
  • henrikk001
    #17
    "Úgy lenne értelme közösségi oldalnak ha ismerős hív meg. "

    Jahh, az iwiwen is mennyire "jó" volt ez...
  • duke
    #16
    Marha nagy szukseg van az 52.-ik kozosegi szarra. Mindossze az az erdekes benne, hogy kepes lesz e atvenni a vezetest a faszbuktol. Engem legalabb is csak ennyire erdekel, mert hasznalni egyiket sem akarom.
  • psishock
    #15
    "Úgy lenne értelme közösségi oldalnak ha ismerős hív meg. Francnak regisztrál valaki úgy közösségi oldalra hogy nem ismer senkit? Egyik ismerősöd sincs fent és nem tud meghívót küldeni? Akkor meg minek?"

    pl kezdetnek ismerkedni? :)
  • hdo
    #14
    Ja, értem.
  • NullZ3r0
    #13
    Én arra gondoltam, mint nonszensz, hogy marad ami most van. Tehát hogy még meghívóval sem lehet bekerülni, egyszerűen sehogy.
    Ez értelemszerűen rövid időn belül meg kell, hogy változzon.
  • hdo
    #12
    "Ez egy közösségi oldalon nonszensz lenne."

    Épp ellenkezőleg!

    Úgy lenne értelme közösségi oldalnak ha ismerős hív meg. Francnak regisztrál valaki úgy közösségi oldalra hogy nem ismer senkit? Egyik ismerősöd sincs fent és nem tud meghívót küldeni? Akkor meg minek?

    Jó, nyilván ma már a közösségi oldalak túlmutatnak ismerősgyűjtögetésen, de az alapkoncepció továbbra is ez. Ha meg fanclub kell (alapítani, csatlakozni) arra ott a twitter!
  • sanyicks
    #11
    balfaszkáknak anno nem tűnt fel hogy a fácse, és minden közösségi oldal meghívós volt eleinte...
  • Rage47
    #10
    sztem már jövő héten az lesz
  • NullZ3r0
    #9
    Ott, hogy azt hiszi, sosem lesz szabad a regisztráció.
    Ez egy közösségi oldalon nonszensz lenne. Így egyelőre annyit lehet mondani, hogy ez egy non-public beta version.
    Pedig nagyon is az lesz, amint lesz elég kapacitásuk, megcsinálják, tuti gőzerővel dolgoznak rajta. Szinte létkérdés az új szolgáltatásnak, hogy tud-e csatlakozni, aki akar, amíg el nem múlik a hype.
    Ha nem és túl sokáig húzódik, kifullad a dolog és lőttek a terveknek. Pár hónapon belül szabad regisztrációt várok.
  • Rage47
    #8
    ez hol zárt?
  • M2 #7
    A facebook nagy erőssége szerintem a mostanra jól kidolgozott programozói felület, aminek köszönhetően egyszerűen és gyorsan lehet rá építeni bármilyen közösségi szolgáltatást vagy akár játékot.
  • concrete
    #6
    Tudtommal a meghívás letiltva csak az primer meghívók alattiakra vonatkozik. (az elsődleges meghívottak 10 meghívót adhattak ki. tehát ha valaki ismer ilyen embert, vagy netán ő maga ... ne habozzon, adjon meghívót! :D)
  • Ferrer
    #5
    Hát egy zárt rendszerrel nem nagyon fognak tudni "kikezdeni" a FB előnyével..
  • sanyicks
    #4
    Szerintem simán fogsz... max fel kell telepíteni.
  • NullZ3r0
    #3
    Write-only mód, nem olvastad a cikket? Meghívás letiltva.

    Különben én örülök ennek, a Gugli nekem mindig is sokkal szimpatikusabb, nyitottabb cég volt, mint akár a Facebook vagy a Microsoft.
    Most már csak egy normális desktop OS-sel kéne kéne kijönniük. Nem, a Chrome OS nem ilyen, az nem teljes értékű, hanem egy kiherélt rendszer. Videót vágni vagy FPS-t játszani az életben nem fogsz rajta.
  • concrete
    #2
    valaki pattintana meghívót?
  • bvalek2
    #1
    A Google-nek a "Don't be evil" jelszó mellé fel kellett volna vennie azt is, hogy "Don't be stupid"...