4
Free Webes felületen játszható játék
  • Keyron
    #4
    Sziasztok

    leírok 1-2 tippet azoknak akik most kezdik a játékot
    akik szeretik a körökre osztott játékmenetet szerintem mindenképp megér 1 próbát, főleg hogy böngészőből futtatható játék szóval nincs letöltés és semmi időbe nem telik kipróbálni

    a játék 2 részből áll, az egyik a karaktered fejlesztése, szintezése a másik pedig a saját dungeonod felépítése és fejlesztése amit telepakolhatsz szörnyekkel amiket szintén fejleszthetsz

    a tutorial jól bemutatja az alapokat, így csak azokra térnék ki amik nekem nem voltak elsőre tiszták (lehet csak nem figyeltem eléggé a tutorialnál)

    1. a lényeknek a dungeonodban van morálja és attól függ mennyi lootot adnak neked azután ha valaki volt nálad (a játékban folyamatosan egy másik játékos dungeonjába mászkálunk), a morál folyamatosan csökken és a legegyszerűbb módja visszaállítani ha feláldozzuk 1-2 lényünket (ajánlott olyan kis "small" kategóriába eső lényt amiből kevés van, ugyanis ha pl: egy bizonyos kis lényből összegyűjtesz 12-t akkor lehet fejleszteni és sokkal erősebb lesz, és ha valaki meghal vagy elmenekül a dungeonodból akkor nagyobb lootot kapsz a szörnyeidtől)
    feláldozni úgy lehet hogy kiválasztasz egy lényt és a bal alsó sarokban megjelenik egy piros kör és abba beleteszed

    2. ahhoz hogy a dungeonod fejleszthesd room pontok kellenek, pl: elérhetővé tenni újabb szörny helyeket egy adott teremben vagy a berendezéseknek ad helyet amik plusz bónuszt és sokszor spellt is adnak egyes szörnyeidnek így még erősebbé téve őket
    room pontot úgy szerezhetsz ha fejleszted a szobát, ami rúnába kerül
    rúnát vehetsz dragon ore-ért is ami igazi pénzbe kerül vagy a dungeonokban eső lootból dolgokat el lehet elpusztítani amiért rúnákat kapsz
    (ha egy dungeonba jársz minden kitisztított szoba után megjelenik egy láda amiben lehet pénz, szörny, egy uj szoba, vagy valamilyen berendezés vagy mind egyszerre, amiket felhasználhatsz a saját dungeonodban - de egy ládából csak 1 valamit választhatsz)
    hogy rúnát szerezz a szobákat és a berendezéseket tudod csak elpusztítani, egyszerűen kiválasztod amit szétszednél és jobb alsó sarokban lévő munkapad melletti üres helyre teszed

    nekem ez a room pont és a morál volt ami nem volt tiszta az első pár napban de ha valakinek van vmi kérdése próbálok segíteni

    remélem tudtam segítni
  • Keyron
    #3
    Hali

    Én tegnap előtt kezdtem el van egy 11-es karim és lenne 1-2 kérdésem.
    1. a room pontokat amik a dungeon fejlesztéséhez kellenek honnan lehet szerezni? csak rúnák által?
    2. magyar guild vagy ilyesmi van?

    előre is kösz
    (ingame nevem is Keyron, ha esetleg vki fel akarna venni)
  • soo277
    #2
    Meg a sok SMS es!!
  • Titan
    #1


    A játék 2 részből áll. A karakteredet kell fejleszteni és "dungeonokat" kipakolni, ill. saját halálos "dungeont" építeni és fejleszteni.

    Jelenleg lvl10-es a karim és eléggé leköt. Régen imádtam a Dungeon Keeper játékot és ez egy picit visszaadja a feelinget...:D Csak ajánlani tudom és remélem sok tipp kerül a topikba!

    Itt lehet regizni: Dungeon Empires