14
  • Loverman
    #14
    Lopni mindig gond.... Programok? Zene? Mobilos appok?
  • Ender Wiggin #13
    Az IMDB ezeket már elég rég írta, kurva nagy fogás: "Scenes from Michael Bay's The Island (2005) freeway way chase were recycled for the chase on the freeway between The Autobots and the Decepticon Dreads."

    Az anyahajó pedig anakronizmus volt, elismerten később épített hajók is szerepeltek anno a Pearl Harbor-ban. Nem is ugyan az a két felvétel, a Transformeresen láthatók modern repülőgépek, a "1941-es felvételen" nem.
  • szabod
    #12
    Az egész csak egy pár mp-es jelenet, ha úgy nézzük fel lehet fogni easter eggnek is :D
  • tmk
    #11
    Ennyivel is olcsóbb volt a film, nem kellett leforgatni ezeket a jeleneteket még1x
  • tibisan
    #10
    újrahasznosított film..
    a jövő mozija.
  • tibisan
    #9
    vagy skizofrén..azt csak kölcsön adta
  • m minnifield
    #8
    de saját magától nem lophat...lopni mástól lehet, ezért hívják lopásnak, nem? ;)
  • bmw
    #7
    Ez inkabb szegyen....
    Ha magatol ha nem de ez finoman szolva ciki...
  • Narxis
    #6
    Lopni mindig gond.
  • Mister
    #5
    Nincs semmi baj a Szigettel.
    Önmagától lopni szintén nem gond.
    Egyéb probléma? :)
  • Fenrir
    #4
    A sziget egy teljesen korrekt film volt, nekem megvan eredeti dvd-n.
  • kalapos01
    #3
    Nekem is, mondjuk az egészt sztori ronda nyúlása a Logan futásának, csak itt a csajt nem Jessica-6-nak hívják, hanem Jordan-2-nek. Nem is arról van szó, hogy nem tetszett az embereknek, hanem arról, hogy meg sem nézték.
  • Laza
    #2
    Mondjuk Nekem a Sziget című film tetszett ...
  • kerge30
    #1
    Na ugye!Én megmondtam,de szerintem ez csak szimpla és szerény tisztelgés Michael Bay részéről Michael Bay részére:-)