29
  • CArtmaN6666
    #29
    HP ből az első 2 film volt vmire fogható, aztán lecserélték a rendezőt meg felvettek vmi drogos színvak operatőrt+kimentek skóciába. Am a 3. rész még tényleg nem volt rossz a maga szintjéhez képest de utána siralom végig az egész.
  • Rusy
    #28
    Igazából én értem a hypot, mert nagyon gyengére sikeredett az első rész, valahogy el kell adni ezt a kupac szart, nemtom ki hogy van vele, én a könyvek rajongója vagyok, és nem tudom elhinni hogy az imdb-n hogy lehet 80 ezer szavazat után 7.6, hosszú és rohadt unalmas egy film és isszonyatosan sok dolgot kihagytak belőle már az előző részekben is, ami sokat hozzátesz az egészhez, de a part 1-ben már olyan kulcsfontosságú dolgokat hagynak ki, hogy miért törnek majd be a gringottsba a part 2-ben illetve annak magyarázatát, hogy Voldemort miért is hal majd meg a végén, szóval a könyvhöz képest a film szerintem 2/10, aki nem olvasta annak fele dolog nem derül ki mi miért van, aki meg olvasta az nagyjából vágja, de nekem kifejezetten unalmas volt.
    A színészi játék is felejtős talán Harry meg Hermione hozzák magukat, de Ron mint egy fogyatékos, a többiek sem valami kemelkedőek
  • smaszi
    #27
    ...ja és Stallone rulez...
  • smaszi
    #26
    Bár nem komálom a HP sorozatot, de láttam az eddigi összes filmet, és még mindig azon a véleményen vagyok, hogy az Azkabani fogolynál eddig sem volt jobb (hozzá kell tennem, hogy nálam sokat nyomott a latba az időutazás, és a vérfarkasos rész), inkább rosszabb... Remélem az utcsó részben legalább lesz valami csavar, vagy brutál pálcaharc, vagy valami, mert ez így számomra nagyon halovány...(ezért nem értem még mindig ezt a nagy hype-ot körülötte)
  • tmk
    #25
    Én is veled értek egyett, az utolsó 1-2 HP nekem is jobban tetszett mint a korábbiak, meg is lepődtem rajtuk. A félvér hercegtől kezdette el érdekelni a story, és várom az utolsó részt
  • BaliBoy
    #24
    Na még 1x utoljára:
  • BaliBoy
    #23
  • BaliBoy
    #22
    Ebből is lehetne egy akkor és most kép. :))
  • Culram #21
    Osztom Old PS Fanboy véleményét!!!
  • Inquisitor
    #20
    Sminkes meg erősen jobbkezes volt, hogy mindenkinek bal arcán van a sérülés?
  • Old PS Fanboy
    #19
    Isten-császár filmsorozat, isten-császár lezárása lesz.
    És, hogy tetézzem a szemöldökráncolást, nekem az Avatar és az Inception is durván tetszett.
    És a Viharsziget is durvajó volt!:D
    (elrohan)
  • Szefmester
    #18
    Az ott tutira Chewbacca csak 3 gyereknek álcázta magát az erő segítségével. Az erőt meg kölcsönkapta Vader szellemétől hogy elpusztíthassa Jar-Jar-t aki meg Voldemort egyik segédjének álcázta magát. XD
  • H3nG
    #17
    tényleg ott a wookie ^^
  • pokolfiu
    #16
    ha hirtelen odapillantok is 3 gyereket látok... nem tűnt viccnek... de ha az volt akkor: :D:D:D így már jobb?! mafla...varázskép alatt azt érted, mikor a kép síkja mögé kell nézni kb 5 centivel, s akkor emelkedik ki a képből az ábra? mert akkor csak halkan jegyzem meg, nem vagyok/voltam szerencsétlen, s a képzőművészetire sem járhattam volna te himbilimbi... :P
  • fika ferenc
    #15
    ez egy poén: a kepen valóban 3 gyerekfej van, de ha hirtelen odapillantasz, vagy egy picit hunyorítasz, akkor olyan mintha egy wookee lenne, vicc, érted?
    vagy ti is azon szerencsetlenk közé tartoztok, akik annak idején csak bámulták a varázs képeket, de soha nem állt össze a 3D lol
  • Dynamic
    #14
    Akkor ideje lenne már monitort cserélni, ha ennyire elmosódik a kép nálatok, hogy 3 ember 1 wookienak látszik.
  • asgh
    #13
    "Az eredmény főleg azért meglepő, mert a Harry Potter utolsó részei már vesztettek minőségükből, köszönhetően David Yates rendező gépies megoldásainak."

    Vicces, ahogy egyes amatőr szerzők milyen bénán próbálják a privát véleményüket objektív tényként előadni.
    Nem vagyok a HP filmek nagy rajongója, egyes részek határozottan idegesítettek, de pl. az utolsó előtti film egyáltalán nem sikerült rosszra, főleg a többiekkel összehasonlításban nem.
    Mondjuk nem ártana kifejteni mit ért a szerző "gépies megoldások" alatt, ha már abból vezeti le a sommás véleményét.
  • Narxis
    #12
    váááááááááá de várom már
  • pokolfiu
    #11
    ti mi a faszt láttok? :D (wookee) szemből a jobb (azaz neki a bal) válla felett? az 3 gyerekfej egymáson amiből kettő csaj, s hosszú hajjal... menjetek el szemészhez baszki... :D:D:D
  • fika ferenc
    #10
    én is látom a wookee-t lol
  • kalapos01
    #9
    A "büntetés" óta nincsenek szinkronos mozis ripek. Hatott.
  • nohea
    #8
    A rajongókkal szembeni eszméletlen szemét bánásmód tükrében: remélem legalább nálunk NEM lesz csúcsdöntögetés, legalább az első hétvégén. Rohadjanak szét - minket büntetnek pár f.szfej miatt (akik úgyis megszerzik, amit akarnak), de ők maguk meg gyk az egész filmet kiszivárogtatják - nem egy nappal a nemzetközi premier előtt, de minimum egy héttel a díszbemutató előtt. >_<
    http://www.facebook.com/hunhpjuly14
  • Loverman
    #7
    valóban páratlan, de elég sok ideje lezárult már :) könyvek > filmek
  • Fresh Duke
    #6
    Túl sok a fotóbolt rajta.
  • Grodt
    #5
    Szerintem amire te gondolsz. az 3 ember és szerintem ron anyja meg huga meg nem tom még ki:D
  • menpe
    #4
    Jól látom, hogy Hermione vállánál egy wookie áll? Minden segítség jól jön :D
  • fejo1989
    #3
    Ez mi f*s poszter harry mintha vmi játékból lenne kiszedve :D
  • Terence007
    #2
    Jó vagy nem jó, ez akkor is egy páratlan történet lezárása. Legalábbis én ezt tartom a Harry Potter korszak lezárulásásnak.
  • thelegend
    #1
    ez csak szerintem lett rémes? Harry arca a játékokban szebb lett. úgy nézem, ez nem kicsinyítés miatti torzulás.