531
HUAWEI IDEOS S7 SLIM tulajok topikja
  • Montanosz
    #11
    szia, én is várom a héten hogy megjöjjön)

    a bőrtok az biztos jó, illetvee a tokmaster a vaterán árul textil meg mindenféle tokot, vagyis pontosabban táskát,ezért én valószínű a bőrtoknál maradok (szlovákiai cég)
  • carambola
    #10
    Ja igen, a lenti fólia sajnos nem erre a gépre való, csak részben fedi a kijelzőt.
  • carambola
    #9
    Sziasztok!


    Megleptem magam egy ilyen tablettel.
    Eddig nagyon elégedett vagyok vele.
    Bár a GPS-t még nem próbáltam ki, és állítólag ott vannak gondok...

    Jó lenne ha ez a fórum sok tagot számlálna, és meg lehetne osztani a tapasztalatokat, tanácsokat, kérdéseket.

    Nekem pld. a tok és a képernyővédő fólia hiányzik. Sajnos eddig itthon nem találtam ajánlatot, ha valaki tud ilyet kérem segítsen.

    Köszi előre is.
  • Montanosz
    #8
    Snesoid a Super Nintendo emulator


  • Montanosz
    #7
    N64 emulátor))

  • Montanosz
    #6
    DJ Studio

  • Montanosz
    #5
    ....és fólia külön másfélezerért

  • Montanosz
    #4
    vannak klafa bőrtokok hozzá már:



    ...akár billentyűzettel is, amivel garantált a siker ha előkapjuk egy zsúfolt helyen))

  • Montanosz
    #3
    tényleg, fura a kereső nem dobta ki, majd átrakom oda ha tudom, bár mindenütt másutt a mobilfórumban vannak a tabletek azért csináltam ide))
  • VRSDM
    #2
    el-e tévedtél
  • Montanosz
    #1
    HUAWEI IDEOS S7 SLIM most az XXX szolgáltató jóvoltából 5000ezerért+havi 1000 bérleti jógú taggá válik a háztartásomban, ennek örömére e topik, illetve mindazoknak akik szintén beleszerettek))
    Havi 1100forintért kapunk melléje 1giga erejéig mobil netet is, szerencsére nincs túlhasználati díj csak lecsökkentik a sávszélt ha átlépjük a keretet. Mivel ugye a tablet pc előnyeit mobil nettel tudjuk igencsak kihasználni erre is bólintottam.

    Video a kicsomagolásról és beüzemelésről:



    ...egy nagyon jo ismertető a Mobilaréna jóvoltából:
    Huawei ideos s7 slim ismertető

    Külön érdekessége hogy egyedire szabták a menürendszert és kinézetet))
    Többet ha kézhez kapom))
    - már supernintendo emulátort beszereztem)))