58
  • zetortraktor
    #17
    "Kemény elgondolkodtató, művész filmet nem moziba néz az ember!"

    Akkor hol? Tévében, reklámok között? Ja, várj. Az RTL Klub és a TV2 nem ilyenekben utazik. Ilyen filmeket érdemes moziba nézni.

    "Transformerst és a többi hasonló látvány filmet pedig ott nézni, jól van ez így :D"

    A birkák esetleg moziban nézik, lehetőleg telt házzal, popcornnal az arcukban, de ezen filmek 95%-a általában tipikus és/vagy gyenge, amiért én speciel biztos nem adnák ki pénzt. Egy jó filmre bármikor, de egy Transformersre soha. Ha kell letöltöm, vagy kölcsönkérem, vagy reklámok között megnézem, mert ilyeneknél nem zavarnak a hirdetések. A nép meg hadd fizessen.
  • morden
    #16
    Kemény elgondolkodtató, művész filmet nem moziba néz az ember! Transformerst és a többi hasonló látvány filmet pedig ott nézni, jól van ez így :D
  • kalapos01
    #15
    Nem kell mentegetni a filmet. Tetszett neked, örülj. Neked 100% a látvány, ettől 10/10 a film. Másnak csak 30% a látvány, mindenkinek mások az elvárásai.

    De, ha csak látványt akart, akkor minek az első 80 perc a filmbe? Nem lett volna sokkal jobb, ha az kimarad és csak 70 perces a TR3? Ha a film fele rossz, akkor 5/10-ről indul
  • asgh
    #14
    Már az első rész is überciki volt (sztori: vigyél el egy kockát A pontból B pontba ... wtf?), ehhez képest művészi teljesítmény, hogy a másodikkal sikerült annyira alulmúlni, hogy még a fanoknál is kiverte a biztosítékot. Most pedig azon verik magukat, hogy a 3. valamivel jobb, mint a második. Szánalom.
  • jamamura
    #13
    Szerintem a film látványvilágát senki sem firtattatta. A gondok máshol leledzenek.
  • freemanone
    #12
    A LÉNYEG:
    A Transformers franchise egy LÁTVÁNYELEMEKKEL TELITŰZDELT MICHEL BAY ORGIA. Sosem a storyról volt híres, sem az első, sem a második, sem pedig a harmadik ami ráadásul a mai 3D hype-ra épít! Ebben hol volt a hiba? Tökéletes látvány tökéletesen durva 3D-vel. Erről szólt ez a film nem másról!!!!
  • Dynamic
    #11
    Légyszi részletesebben fejtsd ki a végét, ügyelve arra, hogy semmi ne maradjon ki és mindenki által jól látható legyen
  • freemanone
    #10
    Sokszor épp ezért nem tudnak élvezni egy filmet... annyit láttak már, hogy túl magas lett az elvárás. Arról már nem is beszélve, hogy ízlés... nem tetszhet minden műfaj mindenkinek. Ez egy látványfilm! Volt baj a látvánnyal?! NEM! Sőt.... nincs párja egyenlőre!
  • jamamura
    #9
    Szerintem amikor a kritikusokat abuzáljátok, arról elfeledkeztek, hogy ők a legnagyobb filmrajongók.
  • freemanone
    #8
    Te meg szánalmas :)
  • freemanone
    #7
    ott a pont.... 7,4es jelenleg ami még kúszhat feljebb.
  • spike0007
    #6
    A Geekz blogos srác ezt is írta Viktorkám ami a lényeg:

    "Az első résznél cseppet jobb, a másodiknál ezerszer élvezhetőbb."

    Egyébként a Vox magazin szerint a másodiknál jobb az elsőnél nem.

    kalapos: nem az a komoly kritikus de az első kritikák részben pozitívak voltak.
    De A rotten negatív kritikái nem lepnek meg. Egyik részt se csipázták. Imdb ebből a szempontból mérvadóbb nálam.
  • zetortraktor
    #5
    Egy utolsó tapló bunkó vagy.
  • freemanone
    #4
    Szekeres haza!
    Tegnap premieren néztem meg és azt kell hogy mondjam minden forintot megért a jegy ára! Olyan látvány volt IMAX-ban, hogy még egy kicsit rövidnek is éreztem. Az egyetlen probléma ezzel a filmel a gagyi szerelmi szál (amiből hála égnek redukáltak), valamint a végharcoknál már már epic ahogy Optimus fővezér jön, harcol, feltartóztatják, majd végszóra nyom egy hatalmas darálást és az aktuális BOSS tuti h összetöri, DE még így is mindíg a jóöreg kamion nyer! xD
  • kalapos01
    #3
    Hahaha, komoly kritika és Harry Knowles??? Kábé az ég leszakad esete. Szegény Harry és a sok fizetett kritikája, érdemes megnézni, hogy milyen filmekről írt pozitívat az elmúlt időszakban.

    (Ahjogy látom az a komoly kritikus, akinek tetszett a film.)
  • spike0007
    #2
    Az első komolyabban vehető kritikák a TF 3-ről!!!

    Harry Knowles, AICN: “A TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON a franchise legjobb darabja. Messze a legjobb 3D az Avatar óta. Az akciók mögött elképesztő munka van. Az egész látvány csodálatos.”

    IGN: “ A Transformers: Dark of the Moon talán nem lesz egy nagy film, de ettől még egész biztosan óriási élmény és szórakozás..”

    MovieWeb: “A látvány terén a Transformers 3 csodálatos. A nyári blockbusterek között nincs kihívója. EZ NEM EGY HAGYOMÁNYOS MOZIFILM…HANEM EGY IMAX 3D MOZI.

    HitFix: “Az Avatar óta először tudom azt tanácsolni, hogy keresd fel a legnagyobb és legjobb 3D mozit, és vedd meg a jegyet, mert a Transformers: Dark Of The Moon elképesztő vizuális élményt nyújt. A Transformers: Dark Of The Moon simán a trilógia legjobb darabja.”

    Jeff Wells: Úgy telt el közel két és fél óra, hogy észre sem vettem.

    The Mirror: Az első nagy nyári blockbuster, amit érdemes megnézni.

    Kevin McCarthy: “Most érkeztem meg New York-ba, hogy megírjam a cikkem a Transformers 3-ról, és igen, azt kell mondanom, SOKKAL JOBB, mint a második volt. Végre egy film, amiért megéri 3D jegyet váltani. Az akció ebben a részben minden kétséget kizáróan a legjobb, amit valaha láttam.

    Scott Mantz – Access Hollywood: “A legjobb 3D az Avatar óta.”

    Mike Wilber – NBC: “A legjobb Transformers film!”

    Kevin McCarthy – FOX-TV Washington DC or CBS Radio: Végre egy 3D élmény, ami szétdurrantja az agyadat. A legjobb 3D az Avatar óta.

    Mondjuk a rottenes kritikákat meg valahova oda vártam százalékban ahol most áll.
    Még egyik trafó film se pirosodott be, kritikusok nem szeretik...de nem baj a közönség igen és ha tényleg jobb a másodiknál és az első rész szintjén mozog, akkor már jó filmet fogunk látni.