6
  • Luise
    #6
    így van!

    meg nem mindegy, hogy 2000huf-ért nézem meg, vagy 1 hét múlva 500-ért...

    lehet, hogy nekik van pénzük a külömbségre, nekem sajna nincs...
  • Laza
    #5
    "pedig a minőségre, valamint a műfajválasztékra sem lehet panaszkodni"
    "egy jól sikerült thriller (Hanna - Gyilkos természet) mutatkozott be gyengén"

    Jól sikerült thriller ??? OMG ... annyira gagyi lett, elvont, értelmetlen, hogy kidobott pénz, elpazarolt idő ... lehet, hogy valakinek ez bejön, de nekem nagyon nem ...
    Ráadásul a verekedős koreográfia béna, a megvalósítás pedig annyira mű, hogy ordít róla ...

    Csak saját felelősségre!

    És ne legyen már ez a magyar mozizók ízléstelensége ... ez pl sehol sem jött be!
  • Merces
    #4
    ...nem jut el hozzám, nem vadászom,viszont nem szoktam elkapcsolni,szóval némi mennyiség sem ártana,manapság ha nem keresed nem fogsz felbotlani a filmajánlóban......
  • winnie
    #3
    a marketing nem a mennyiségről szól csak - ráadásul ilyen lelkes reklámnéző vagy, hogy ott ülsz az rtl és a tv2 előtt és vadászol a reklámszünetekre?:)
  • Merces
    #2
    ..talán át kéne gondolni a marketinget, emlékszem pár éve még voltak a tevevizióban „ilyen reklám izék” nem is kevés, ma meg alig akad
  • Etinger
    #1
    Én nem akartam megnézni a Másnaposokat, de egyáltalán nem bántam meg. Baromi jó! A Karib 4 viszont nem vonz. Only DVD...