12
  • dronkZero
    #12
    Így. 0:11-nél. :P
  • Evoluti0N
    #11
    Én csak azt nem értem, h hogyan fog sajtból rádiót csinálni.
  • Fresh Duke
    #10
    A cikk alapján nekem a véleményem:
    Lehet, hogy jó játék lesz, de semmi köze nem lesz a régi Hitmanekhez...
    Kár is a Hitman nevet adni a játéknak.
  • Fresh Duke
    #9
    Király lenne, ha az ember csak befutott egy rakat katona közé, lelőtte a célpontot, és a checkpoint meg elmenti, ahogy 20an fogják a fegyvert a fejéhez. :)
  • Alfonzso
    #8
    Pl van x db ember akit meg kell ölnöd, ha az egyiket kiiktattad akkor kapsz egy mentést.
  • dronkZero
    #7
    Checkpoint rendszer. Hitmanben. Ahol gyakorlatilag rád van...izé, VOLT bízva, hogy mit csinálsz, azt milyen sorrendben csinálod, meg hogy hogyan. Ez volt MAGA a Hitman sorozat. Hogy raksz bele csekpoint rendszert, anélkül, hogy az egészet seggbekúrnád?
  • BigBlue
    #6
    Majd nyomjátok Hard-on azt szevasz..:D
  • tpM
    #5
    Ösztön mód meg checkpoint rendszer... Ennek a sorozatnak pont az adta a különlegességét a többi játék között, hogy gondolkodni kellett. Szépen lépésenként meg kellett tervezni, hogy hogyan hajtod végre az akciót. El kellett kapni a megfelelő pillanatot, hogy mikor lököd le az őrt a korlátnál, mikor csapsz le a célpontra, hogy még időben el tudd rejteni a holttestet, merrefele hagyod el a területet stb... erre most itt f*szkodnak ezekkel a nyilvánvalóan lustább/agyatlanabb játékosoknak készülő feature-ökkel.
  • KillerBlue
    #4
    Még egy rakás játékban van ilyen szóval nem értem miért idegesít fel. Én pl. az Alice Madnes Returns-ban találkoztam vele legutoljára. Általában igen hasznos. Nem hinném hogy pont ez venné el a játék egyediségét. És egyébként igen ráfér már valami újítás a Hitman-re.
  • EnxTheOne
    #3
    Azért egy coop mod jo lenne. :D
  • Fresh Duke
    #2
    Lényegében egyet értek.
  • dronkZero
    #1
    Miért kell MINDEN frencsájzt tönkrekúrni? Nem egy szájbavert Assassin's Creed: Codename 47-et akarunk, hanem egy Hitmant, basszák meg a kurva anyjukat már!