21
Satisfaction (sorozat)
  • iszab100
    #21
    Köszönöm szépen!
  • davidka003
    #20
    "I talked to Kylie Auldist about the opening titles, she said it wasn't a song, just a quick one minute composition made for the tv show. IT's a shame, I wish it was an actual song."

    Magyarul sehonnan.

  • iszab100
    #19
    Helló,

    Valaki tudna segíteni?A filmben lévő főcímdalt ki énekli és hogy tudnám letölteni?Köszi ha valaki ír!
  • lemongrass
    #18
    még vmikor tavaly felfigyeltem rá a bestseries-en... lehúztam az első évadot... azóta kiírva pihen 1 DVD-n. az első részt megnéztem, de nagyon nem tett rám mély benyomást... aztán az AXN-en kaptam el pár részt... most meg ahogy figyeltem a LifeNetwork-ön adják... /s03-at/
  • Borg
    #17
    Én már letoltam mind a hármat.. sajnos elkövetnek pár hibát a későbbiekben, és folyamatosan leépítik a sorozatot... de azért élvezhető végig.
  • davidka003
    #16
    Végeztem az első évaddal. Jó volt ez. Könnyed kis sorozat.
  • davidka003
    #15
    1x03: csávó odabasz aki babának képzeli magát. :D
  • Borg
    #14
    Na, szerintem 2x04-nél baszták el jól a sorozatot...
  • Borg
    #13
    Nekem megvolt az első évad, és nem csalódtam benne. Nyilván nem csihi-puhi sorozat, de talán ez a jó benne. Érdekes világa van.
  • Andr0
    #12
    hát én már lassan az első évad felénél vagyok, de én kiegyezek vele, jó kis sorozat picit az emberi érzelmekre van kihegyezve, mint a Torchwood (mármint az eredeti BBC verzió) és ez így érdekes, a Torchwoodban inkább arról közelítik meg az embert mint érző lényt, hogy gyilkolásznak, mások sorsáról döntenek... Itt pedig hogy a prostik mennyi mindenen mennek keresztül, szerintem érdekes.
  • MerlinW
    #11
    Az első rész jó, de utána dög unalom lesz sajnos.
  • Andr0
    #10
    elkezdtem nézni, és véleményem szerint tök jó:D
  • shaba23 #9
    na bazzeg...rossz topic :) sry:)
  • shaba23 #8
    azt hol állítom be, hogy ha le akarok tölteni valamit, akkor előtte felugorjon az az ablak, ahol ki tudom választani az egyes letöltendő darabokat?
  • Blum
    #7
    Szetiszfeksön!

  • Borg
    #6
    Miért lenne fordítás, Sherlock?
    Magyarul ez a címe, és kész. Senki nem mondta, hogy a külföldi címeket tükörfordítani kel..
  • bakkerman
    #5
    Bordélyház (Satisfaction)

    igényes forditás (megint)
  • Andr0
    #4
    én csak remélem hogy igen :D
  • Borg
    #3
    Valszeg addigra úgyis eleget tudunk meg erről a 6-7 szereplőről :)
  • Andr0
    #2
    hát ez mekkora rögtön töltöm le xD amugy 3. évad után kaszálták:)
  • Borg
    #1
    Uborkaszezonra, akit érdekel:

    Bordélyház (Satisfaction)


    Ausztrál sorozat, egy luxus bordélyházról szól, illetve az ott dolgozó csajok életéről. Van már 3 évadja, magyarul is elérhető. 1-2 részt láttam, de azt kell mondjam, egész jó. Üde színfolt a futószalagról szart sorozatok között. 18 karikás, de azért annyira nem durva, vagy elborult, mint pl egy Nip/Tuck.