284
The Sims Social
  • kem001
    #244
    Pont ezért, hogy nem írnak, kicsit lehetne pangás DD
  • Ironman2
    #243
    Attól hogy még nem irnak ide,sokan olvassák az infókat,úgyhogy lehet nyugodtan irni,ha van valami újdonság.
  • Ironman2
    #242
    Persze hogy van értelme.Akkor most se adtál volna infót a játékról.
  • kem001
    #241
    Megjelent az úszómedence, és az autóvezetés. Egyébként ennek a topiknak van értelme?
  • Ironman2
    #240
    Megérkeztek a karrierek a Sims Social játékba. Még több Simoleonra vágysz? Szeretnél különleges jutalmakra szert tenni? Vállalj állást!
    1. Válaszd az új karrier ikont.
    2. Válaszd ki a munkádat.
    3. Döntsd el, melyik feladatot szeretnéd végrehajtani.
    Döntésedtől függően kapsz Simoleonokat és karrier pontokat, melyek segítik az előre jutásodat. Csak arra ügyelj, hogy mindig időben visszanézz, hogy bezsebelhesd a jutalmakat.
    4.Menj munkába.
    Ez 1-3 energiádba kerül. Ha pontosan érsz be a munkahelyedre, több előnyre tehetsz szert. Minél jobban teljesítesz, annál magasabb szintet érhetsz el. Összesen 3 csillagot kaphatsz, minél jobb vagy, annál nagyobb fizetés és több jutalom vár.
    5. Érd el, hogy előléptessenek.
    A karrierek szintén 3 szintre vannak osztva, tehát háromszor kell előléptetést szerezned, hogy a következő lépcsőfokra juthass.

    mysims.hu
  • kem001
    #239
    Megjelent a nyaraló a játékban :))
  • kem001
    #238
    Egyébként most olvasom, hogy állítólag ma kapunk ajándékba 25 simcash-t :D
  • kem001
    #237
    Hát a küldetések gagyik kicsit benne szerintem, de nézőpont kérdése.
  • akyyy
    #236
    miért, van storija is, amit jó érteni:D
  • kem001
    #235
    Magyar nyelv? Felesleges bele, meg amúgy sem fogják lefordítani az ilyen játékokat
  • akyyy
    #234
    én játszom folyamatosan, kár hogy nincs magyar nyelv, pedig brazil portugál, és indonéz is van:D

    én FB csoportolba vagyok ott irkálgatnak hogy mit kell csinálni és mit nem:D
  • kem001
    #233
    Ejj de kihalt ez a topik. Állítólag hamarosan lehet venni nyaralót a játékba
  • Ironman2
    #232
    Nem hiszem.Nincs is róla infó
  • akyyy
    #231
    sztetek később lesz benne magyar nyelv?:PP
  • FZoleee
    #230
    nekem már most az
  • Ironman2
    #229
    Hamarosan bővíthető lesz a telek!
  • disgust
    #228
    Aki ha kell valami cucc, tudom tőle kérni hogy kattintson/küldjön. Én napi szinten vagyok és persze küldöm a holmikat vissza is.
  • Mike at home
    #227
    milyen nálad a szorgos?
  • Mike at home
    #226
    16-osnál már legalább van még 2 féle zeneszerszámod, fejleszd magadat azon
  • disgust
    #225
    Miért van az, hogy 16-os szintnél nem tudom feljebb húzni a zenei skillem? Egyszerűen a következő szintné se gomb se semmi.
  • disgust
    #224
    Üdv, szorgos és aktív szomszédokat keresek, aki szeretne felvenni please küldjön privátot.
  • FZoleee
    #223
    a legjobb bug az, hogy kétszer küldi el azt a cuccot, amit kérnek tőled :D
  • Carlos
    #222
    akkor az insane skill-nek annyi. Pedig milyen süti volt növényekkel beszélgetve social mutatót növelni.
  • Mike
    #221
    régebben lehetett zuhanyozni
    pont nélkül növénnyel beszélgetni

    de most már nem
  • Coolfire
    #220
    Csákó!
    Használjátok a botokat?Pölö ilyenek;mikor Bellánál alszol a kanapén,akkor pénzt és szoc. pontot ad,meg ilyesmi.Mert találtam unalmamban egy szatyornyit.:)Igaz már nem sok műxik,de mindig vannak "újítások".:)
  • Ironman2
    #219
    Gondoltam én is,csak bók volt
  • Carlos
    #218
    Én nem lennék biztos benne, hogy ő van a képen... Csak gondoltam szólok mielőtt beégsz...
  • Ironman2
    #217
    Nincs mit.Szépek a szemeid,mondtam már?
  • Chamelia
    #216
    köszi
  • Ironman2
    #215
    www.mysims.hu-n minden rajta van,amit tudni lehet a Sims játékról.Baloldalt fel vannak sorolva a kiegészítők időrendi sorrendben,jobb oldalon meg a várható megjelenések.Nagyon király egy oldal
  • Chamelia
    #214
    Sziasztok!

    Szeretném elkezdeni a Sims játékokat, de nagyon nem látom át a részeket, mert eddig nem követtem figyelemmel őket!

    Kérnélek szépen titeket, hogy írjátok meg nekem, akár itt akár priviben a játékok címeit a kezdetektől (nagyon hálás lennék ha időrendben lennének és kiegészítőkkel együtt)

    Nagyon szépen köszönöm!
  • Mike
    #213
    úgy hogy kérsz az ismerúseidtől
  • Ármány
    #212
    Hali! Hogy lehet szerezni újságpapírt,(írás 10. szintjéhez kellene) és kávébabot, szárnyas szívet? :)
  • Carlos
    #211
    Sims Social Reaches top 5
  • Carlos
    #210
    Ennyire nem jött be a dolog?
    Senkinek nem kell a szépkertiszék meg a csiniúkképafalra?
    Mondjuk ha 1 ember megveszi, akkor már megérte...
  • rage
    #209
    Ennyi pénzért kapsz igazit is :)
  • kem001
    #208
    Egy masszázskád és egy fürdőszobai polcért kicsit sok
  • rage
    #207
    Nézd meg a speciálisok között :)
  • kem001
    #206
    Milyen tárgyak azok, amik ennyibe kerülnek?:D
  • rage
    #205
    A játékba betettek két új tárgyat, ami 10 000 aranyba kerül.
    Vagyis mintegy 218 ezer Ft-ba.
    3,1 millióval dobja meg a ház értékét

    Remélem, mindenki megveszi mind a kettőt...
    :-D