23
  • Rotcsa
    #23
    Ez a film egy sima vámpíros iparmunka. Semmi különleges, a szörnyek mintha a Doom3 ból jöttek volna.
    Nem tartom rossznak, de nem is emlékszik rá az ember félév múlva.....
  • Ender Wiggin #22
    Igényes akciót játékból? Álmodozzál csak.
  • zetortraktor
    #21
    Azt hiszem, eláshatod mélyre magad. Valaki végre bővebben is leírja mit gondol, te meg hiányolod a két szavas kommentet.
  • hdo
    #20
    "A film világa elég érdekes volt, többet érdemelt volna ennél."

    Minden ami ezt a mondatodat megelőzi, minősíthetetlen. Annyira általánosan beszéltél, hogy egy "szerintem szar" simán kiválthatta volna az egészet! Így mégis hogy lehet véleményt nyilvánítani?
  • Andrew2004
    #19
    Annyira klisés volt, hogy már megfájdult a szemöldököm, valahányszor egy ordenáré tré jelenetet követve kedve támadt felszaladni a csodálkozástól, hogy ez ugyan megint mi a jó édes győri keksz akart lenni???
    Rövid, történet nulla, kár volt megnézni. A film világa elég érdekes volt, többet érdemelt volna ennél. Bár ez szubjektív vélemény.
    Mindenesetre még így is tetszhetett embereknek, és ezzel semmi baj. Nekem nem jött be.
    Ennyi:)
  • Narxis
    #18
    Közepes lett...tucatfilm, tipikusan olyan ami a film+ csatornára való. Pedig többet ki lehetett volna hozni belőle.
  • kalapos01
    #17
    Bocs, azt hittem egyértelmű az irónia. Csak imike baromságára reagáltam.
  • sajtosnudli
    #16
    Van benne valami
  • AZTA
    #15
    Annak lehet más oka is. :D
  • sajtosnudli
    #14
    Egyszer nézhető volt de nem kötött le. 1 hónap múlva már nem is fogok emlékezni belőle szinte semmire.
  • hdo
    #13
    Valóban formás, de ízlésről vitatkozni felesleges. Amúgy sem idevaló a téma, mert lehet rosszul emlékszem, de mikor a filmet néztem nem villogtatta sokat.
  • kalapos01
    #12
    Most nagy hülyeséget mondtál, mert neki a legjobb.
  • vato loco
    #11
    Már letölthető?
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    Tegyük hozzá: szerinted van neki a legjobb...
  • hdo
    #9
    Én eleve előítélettel álltam neki nézni azután a Légiónak keresztelt ordenáré nagy fos után, de kellemesen csalódtam. Valóban kevés tartalmilag, de ettől függetlenül adta a hangulatot!
  • Roli12
    #8
    20percig birtam nézni... Nagyon undorító film... Semmi újdonság nincs a filmben...
  • endrev
    #7
    Ezt is megéltük: Sz.V. tartalmat hiányol egy filmből (ahelyett hogy az egyébként benne lévőt észre sem venné ahogy szokta). (Ebben a filmben tényleg nincs. Több már filmek tényleg van.) Pirospont! :)
  • Rotcsa
    #6
    Azt gondoltam így a promóból, hogy ez a Vampire Hunter D-nek az élőszereplős filmváltozata lehet, bár se a filmet, se az animét nem láttam, csak a külsőségekből így tűnt.
    Szerintem leszedem a filmet, kíváncsi vagyok milyen lehet...
  • nlght
    #5
    Ja és még mindig Maggie Q-nak van a legjobb segge Hollywoodban bárki bármit is mond Nézzétek az új Nikitát, ő a főszereplő.
  • nlght
    #4
    Amúgy csinálhatnának egy igényes akciót a Blood-ból is :)
  • nlght
    #3
    kinek a pap, kinek a papné
  • Inquisitor
    #2
    "Érdekesség, hogy a képregény alapjait a Blood című, FPS-műfajú számítógépes játék ihlette."
    Basszus, most eset le miért volt ismerős a főgonosz :D