8
  • alien47
    #8
    A film nekem is tetszett. Pedig én is néztem a sorozatot és a régi mozifilmeket is. A játékot várom, ha csak fele olyan lesz mint az A.O.T.
  • TeDDyRuSh
    #7
    Én sem értem "ezeket". Szerintem állat feldolgozás volt. Én a sorozatot is szerettem és a film kifejezetten jól sikeredett. A játékra kíváncsi leszek. Meglessük.
  • BrockSamson
    #6
    Megvan minden sorozat, minden film, es sztem nem volt semmi baj az uj resszel. Egyetlen hatalmas kulonbseg, hogy a regiek kb csak engem erdekeltek, az ujat meg osszes haverom es baratnom is szivesen megnezte. :D
  • Tomalak
    #5
    Hát ti honnan szabadultatok? :D batlethet meg a te segeddbe már bocsi, de ez egy kiváló film volt, mondom ezt ugy hogy itt pihen a tos-is meg az összes többi film is
  • hdo
    #4
    Irritálóan tehetségtelen gárda? Karl Urban?

    Azt mondjuk én sem bírtam, hogy mennyit szenvedett az a pöcs, aki Kirk akart lenni, mert állandóan ütlegelték ...
  • Ender Wiggin #3
    Ilyen nincs. Azért mert reboot, még lehetne jó film, ami felnő a régi nagyok szintjére. Ez egy buta popcorn mozi, irritálóan tehetségtelen gárdával.
  • hdo
    #2
    Ha elfogadtad volna annak ami - egy franchise reboot -, akkor igenis jó film. A játékról meg csak annyit, hogy remélem nem ST:O szintű lesz, és most direkt nem a színvonal szót használtam, mert ST:O-nak nincs.
  • Carbine
    #1
    "J.J. Abrams Star Trek filmje"

    Ennyi elég is hozzá, hogy véleményem legyen róla. J. J. Abrams megérdemelne azért a rakás szarért egy Bat'leth-et a seggébe.