Évek óta adatokat gyűjt a helyi lakosokról a szászországi rendőrség

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Alien69
#1
Lehet, félnek a kecsek politikusok, hogy lehallgatják õket? Me valszeg NEM a kisembereket zavarja, ha mondjuk a "közértbõl" felhívják a párjukat, hogy mit is vegyenek még. <#ravasz1>