11
  • Ender Wiggin #11
    ja, a Splinter Cell nem volt történetközpontú? Mondjuk a Ghost Recon meg Rainbow 6 sorozatot a mai napig nem értem, nem is érdekel a sztorija, szóval, ha lesz valami történet a szokásos "izgága diktátor neon dildót kap a seggébe a szuperkommandótól", akkor hajrá!
  • Fenrir
    #10
    Én a karakterekre gondolok belőle.
  • tomcsa4
    #9
    Jah, dilemma. Mindenképpen le kell lőni, különben mission failed. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #8
    "Van egy küldetés például, amikor egy ártatlan férfira tesznek fel bombát a terroristák és elindítják New York felé. Döntenünk kell: megöljük azt az embert vagy kockáztatjuk több ezer ember életét?""

    Ez most dilemma kell hogy legyen?! Beszarok, komolyan.
  • Carbine
    #7
    "A Rainbow Six sokkal inkább történetközpontú lesz, mint az eddigi Tom Clancy játékok voltak"

    Tom Clancy pont, hogy a történetet adja a programhoz. Most akkor vagy figyelnek is rá vagy csak nem félálomban fogja írni?!
  • tomcsa4
    #6
    Csak ne olyan legyen, mint a ritka sz*r Vegas 1-2.
  • broman191
    #5
    Elég pre-alfa szagú képek, ilyenek alapján felesleges ítélkezni, a végleges verzióhoz biztos hogy semmi köze nem lesz ennek a grafikai színvonalnak. :)
  • wraithLord
    #4
    A mai tendenciákból én is azt saccolom, hogy szar lesz. De ahogy mondani szokták: a reményhal megy utoljára.
  • davidka003
    #3
    A Vegas már le van zárva.
  • mad363
    #2
    2. kép valami ritka fos... már ebből megitélem hogy az egész hányadék lesz. persze ne legyen igazam :)
  • Fenrir
    #1
    Akkor ezek szerint semmi köze nem lesz a Vegas spinoff-hoz?