62
Traffic Manager
  • nyirog
    #62
    Hm újra megjelent az a tinyiso féle verzió? ez most különbözik a régiektől valamiben? esetleg végre patchelt (habár kétlem) ? Egy második résznek jobban örültem volna, anno azt írták GS interjúban h már dolgoznak rajta, mondjuk a Police 2-t is kipróbáltam volna, de még az se jelent meg itthon, habár azt originen láttam h árulják, mindenesetre remélem h a srácok még élnek és virulnak mert jó játékokat csináltak eddig, csak hát az a sok buuug :(
  • Sunsetjoy
    #61
    Nekem nem jött elő a probléma, de szerintem az xvid codec kell neki a főmenü hibájánál. Ha a telepítésnél nem került az felrakásra, meg kell próbálni azt is felrakni.
  • Kisponyi
    #60
    Szia!

    Esetleg a megoldást is megoszthatnád velünk, persze örülünk a sikernek, de hátha más is belefut és akkor nem kéne folyton zargatni téged :DD Nem rosszindulatból írtam így, félre ne érts :D
  • Jazzdobos
    #59
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, hogy amikor elindítom a játékot akkor nem jön be a főmenü csak egy fehér háttér. Mit tudok ezzel csinálni, hogy jó legyen?
  • nyirog
    #58
    hm, elvileg a police simulator 2 ( police 2) már megjelent, valaki nem tud róla valamit?

    forrás
  • BCsaba4
    #57
    Megoldódott! :D
  • BCsaba4
    #56
    Üdv! Egy olyan problémám lenne, hogy amikor elindítom a játékot akkor nem jön be a főmenü csak egy szürke háttér. Mit tudok ezzel csinálni, hogy jó legyen?
  • TGWH
    #55
    Jó játék, nagyon bejövős, hajrá magyar játékkészítők :D tudunk mi jobbat a fps-en kívül, bebizonyosodott? :D kb. az első 10 percben azért elég bonyolult :D
  • Jazzdobos
    #54
    Nekem az indító képernyő után, egy fehér háttér és egy fekete téglalap jelenik meg. Légyszíves segítsetek!!!!!!!!
  • Tuvok #53
    Hát na jó, legyen, beérem egy 2. résszel is :DD

    Mindenképp írj, kérdezni is akartam, hogy vajon hol lehet az alkotókkal kommunikálni
  • nyirog
    #52
    szerintem már ehhez a játékhoz nem lesz se patch se semmi, olvastam h már a második részét csinálják. de remélem abban már lesznek a hiányolt dolgok, mondjuk tervezem h a facebook oldalukra beírom üzenet gyanánt ezt a minimapos dolgot, meg még 1-2 ötletekkel kapcsolatos gondolatot - hátha megfogadják :)
  • Tuvok #51
    A minimapot nagyon hiányolom én is, remélem egyszer lesz valami patch-ben, bugjavításokkal együtt .
  • nyirog
    #50
    Hali tök jó a játék meg minden, csak rettenetesen bugos, buszok beakadna, átmennek a házakon, saját tengelyük körül forognak a csuklósok... stb..., ezek még nem is bosszantóak, de az h kibővítettem egy utat és és nem tudom bekötni a forgalomba mert nem jelenik meg hozzá az a karika irányadásnál, na az már idegesítő, gondolom ötlete senkinek nincs rá !? :\

    (am a minimap nem lenne egy szar dolog a játékba :D)
  • Jazzdobos
    #49
    Nekem az indító képernyő után, egy fehér háttér és egy fekete téglalap jelenik meg. Valaki tudna segíteni?
  • spy803
    #48
    Gamestar teljes játéka a Traffic Manager magyarul
  • csige791
    #47
    de
  • hungaryws
    #46
    Nektek nem szokott megfagyni a játék?
  • csige791
    #45
    Sehogy, de van valami maintance gomb valahol. Vagy ilyesmi, pontosan nem emlékszem, ha azt megnyomod akkor eltűnik a kijelölt busz.
  • ch13
    #44
    Hali!

    Az összement buszokat hogy lehet elvontatni?
  • hungaryws
    #43
    Magyarosítás:
    (Egy jól ismert torrent oldalon találtam)

    Letöltés:

    http://www15.zippyshare.com/v/44881914/file.html
  • csige791
    #42
    Mondjuk kicsit csalódtam a játékban, az első pálya túl unalmas. Beállítasz mindent aztán várod, hogy felépüljenek az új sávok ami nagyon sokáig tart...
  • terrorlich
    #41
    mmmm.... igen köszönöm ez(nem meglepő) jobb mint az enyém :D
  • terrorlich
    #40
    ez király... mind1 azért kösz, legalább kipróbáltam milyen játékot fordítani, meg az az érzés hogy na ezt én csináltam az felejthetetlen, na mind1 :D
  • pxxl
    #39
  • csige791
    #38
    gyári english.txt
  • csige791
    #37
    szólhattatok volna, akkor kiszedem az enyémből, az alapból angol.
  • terrorlich
    #36
    saját munkálatokkal elkészült az angolosítás :D beletelt egy kis időbe de sikerült, akinek szüksége van rá az írjon és elüldöm e-mailbe a text filet. kissebb hibák biztosan lesznek benne, de a szöveg az érthető remélem tetszeni fog, mindössze letöltitek a text fájlt és felül írjátok azzal ami a DATA/text mappába van... mellesleg jó játék nekem tetszik akit érdekel az írjon
  • csige791
    #35
    angol, ebayen vettem 14 font
  • Faterx
    #34
    Milyen nyelvű?
  • Tuvok #33
  • csige791
    #32
    Megjött a dvd, most installálom...
  • csige791
    #31
    Magyarnyelvű bemutató
  • drot
    #30
    Németül tudóknak: http://www.spielemagazin.de/spiele/spieletests/verkehrsplaner-die-simulation-pc
  • Tuvok #29
    Igen ? Oda én is átugrok :)
  • drot
    #28
    Kerestem de még nem találtam :(
  • Golra
    #27
    Angol verzió van valahol? Angolosítás?
  • drot
    #26
    Ezen énis kicsit kiakadtam, ráadásul Szegedi és énis itt lakom... :D Mindjárt írok nekik hogyha átugrok hozzájuk, kapok e egyet az angol verzióból, aztán feltöltöm netre :D
  • spy803
    #25
    GS nemzetközi magazin. Simán elképzelhető, hogy a német tesztet hozták le, magyarra lefordítva. Volt már rá példa.
  • Tuvok #24
    Ez azért kicsit vicces, hogy magyar fejlesztés, de Mo-n nem lehet kapni, semmi promója sincs, tulképp semmit nem lehet róla tudni egy GS cikken kívül ...
  • FZoleee
    #23
    ja, hülye vagyok, benne van a nevében :\