16
  • yesname #16
    Én támogatom a dolgot.
  • Reparamorf
    #15
    Barack monnyon le.....
  • kutanmiki
    #14
    részegen letölteni, ahhoz nem is kockának kell lenni, hanem varázslóexpertnek
  • Rotyoka
    #13
    Hidd el én hivatkoznék ittasságra.
  • Szefmester
    #12
    részegen még nem töltöttél le semmit? :P Mondjuk én sem feltétlen azt akartam.. meg mire eltaláltam az egérrel a gombot. XD (persze ez is csak egy ubuntu volt XD)
  • hdo
    #11
    De csakis azért, mert gyilkosságnál hivatkozhatsz nem beszámíthatóságra - ittas állapot stb. -, míg töltésnél nem.
  • morden
    #10
    De tényleg, letorrentezem az xpt azt a szomszéd srácnak odaadod szlovák cd-n 200 forintért többet kaphatsz érte mint egy vétlen gyilkosságért.
  • Rotyoka
    #9
    Tényleg jobban megéri megölni valakit mert kevesebbet kapsz
  • NEGATRON
    #8
    Gratula Brack Obaminak alias fekete Bush ,hogy még az elődjénél is sokkal népszerűtlenebbé tudott válni! Amúgy meg tök uncsi ez a menetrend szerinti rettegj torrent társadalom témájú cikkek! Amúgy a világban és különösen az USA-ban most tényleg a legnagyobb probléma a torrentezés!:)
  • Tetsuo
    #7
    Ha igaz, akkor nem vagy demagog. :)
  • e57
    #6
    "Ezek az illegális másolatok tönkreteszik tagjaink megélhetését"

  • pasi29uk
    #4
    Amikor beperel valakit egy ilyen csoport akkor a per folyamán megállapított pénzbeli kártérítést kik kapják?

    Az érdekvédők, vagy azok akik érdekeit védik????
  • morden
    #3
    Véleményem szerint a szerzői jogvédő cégek használnak ki mindenféle jogi kiskaput arra, hogy adót szedjenek különböző érdekcsoportok egy állam területén.
  • morden
    #2
    Demagóg leszek, mint az állat, de nálunk nemrég részegen, 3 ember halálát okozó autóst ítéltek el 5 évre.
  • okosan gyerekek
    #1
    így kell fellendíteni a hardware-ipart - azon belül is a háttértároló gyártást!