14
  • FoodLFG
    #14
    Én most a Game of Thrones nézem. Elég jó.
    A Született feleségekből talán az első évadot láttam. Elején még érdekes volt, aztán meguntam...
  • winnie
    #13
    Segítek. 3 volt. De te komolyan most fedezed fel, hogy a krimi műfaja nem csak egy sorozatot fed. Ejha.
  • sanyicks
    #12
    De unalmas... hány helyszínelők volt? 46? Ja mivel ugyan arra alapszik mint az első sorozatok a 70-es évekből, ezért inkább 35435 helyszínelők volt már. És nem unják :D Ez a sorozatok cod-ja :)
  • zetortraktor
    #11
    2-3 szarabb után tuti - ahogy írják, tényleg van annyi jó, hogy nem kell szart nézni. Azért nem fogok 40-50 szarabbat nézni, hogy utána megint nézzek 20 jót (ezt írod). Inkább rögtön nézek 20 jót és, ha azokból is jön pár szar, akkor megint előveszek valamit, ami jó.
  • Locutos
    #10
    House egy bunkó. Csak az orvosi esetek az érdekesek.
  • hdo
    #9
    Azért az évadzáró elég szar lett!
  • Reg5
    #8
    Akkor ennyi erővel lehet kaszálni minden sorozatot 1-1 szarabb rész után? A House 5-6. évada gyenge lett és unalmas, de a 7. megint nagyon jó lett.
  • kalapos01
    #7
    Azért mondom, hogy ha unja, mi a francért nézi. Akaratgyenge.
  • Tsol
    #6
    Kezdi unni.
  • kalapos01
    #5
    Akkor minek nézed? Basszus, unja és nézi. Miközben olyan a House-nál százszor jobb sorozatokat nem nézel, mint a Sons of Anarchy vagy a Friday Night Lights,
  • DjDano
    #4
    Tucatsorozatok... House-t én is nézem, de már kezdem unni...
  • bino512
    #3
    minden részben ugyan az XD
  • Chocho
    #2
    A Született feleségeket szerettem, de mikor elkezdték össze-vissza pakolgatni a TV2-n, és jött a vizsgaidőszak, szimplán leszoktam róla. Pótolni meg nincs időm, tehát annak lőttek.

    A Helyszínelőket szerettem és néha most is megnézem, de nem követem úgy, ahogy a többi sorozatot.
  • AZTA
    #1
    Vannak bajok..