39
The Secret of the Unicorn The Game
  • JonasSandor
    #39
    November 7-én jelenik meg az új része.
  • JonasSandor
    #38
    Jövőre jön a folytatás.
  • sb1
    #37
    Magyarosítást nem tudtok, van/készül hozzá? :)
  • nagyzoli19
    #36
    Sziasztok!

    Én annál a résznél ragadtam le, ahol egy lift felfelé visz a kapitánnyal és minden szinten megáll ahol le kell küzdeni a muksókat, de közben meg két oldalról ágyúk is lőnek. Amikor a tetejére érünk egyszer csak nem jönnek emberek, csak az ágyúk lőnek. Ki kellene iktatni az ágyúkat, mert ez egyszerűen lehetetlennek tűnik.

    Köszönöm a segítséget.
  • Tatyla
    #35
    jó volt csak rövidke...
  • ibhu
    #34
    Hatalmas game, mostanába nem volt ilyen jó játék kiadva :)
  • Danryu82
    #33
    Végignyomtam a Story módot.:)
  • Danryu82
    #32
    Hálás köszönetem.:)
  • Tatyla
    #31
    ha még mindig nem jutottál túl a papírokat ha megfogod lehet forgatni is az irány gombokkal a szövegek szineljenek egymáson és kész jön a videó
  • Takimate
    #30
    kifagy az első videónál..
    visszabaszarint az asztalra..
    miért ?
  • Tatyla
    #29
    kellemes és élvezetes kis játék ez,leszámítva a silány minőségű átvezető videókat...
  • Danryu82
    #28
    Sziasztok

    Valaki végigvitte már a Story módot? Mert én elakadtam egy résznél, ahol egy gyertyánál kell három papírcetlit húzogatni. Mind 3 cetlin van 1 unikornis ló fej. Mit kell ennél a résznél csinálni? Bárhogy logikázom nem tudom megfejteni ezt a feladatot. Kérlek szépen titeket ha tudtok segitsetek légyszi. Előre is köszönöm.
  • xido
    #27
    Az első pár perc nyögős és csúnya,de aztán scrollos módban van elég hosszan és az nagyon kellemes,de nem okoz nagy gondot:)
  • Takimate
    #26
    kijött

    jó ?
  • Attila8805
    #25
    Semmi hír eme csodáról?
  • Broafka
    #24
    hát, inkább nem mondom, mert felkutat, rámuszítja a skynet-et, ketté vág, és élvezettel iszik a véremből. Mondjuk úgy, hogy vannak emberek akik ha hatalmat kapnak akkor istennek érzik magukat. amúgy az ilyen embereknek ajánlom a black and white játékot, vagy a god of wart, vagy a simcity isten módját, ahol kedvére szadizhatja, kínozhatja az embereket, miközben ő teli pofával röhög.
  • Attila8805
    #23
    Akkor nem csak én lepődtem meg?:D
    Na de ez lényegtelen ő így látta jónak én meg nem halok bele.
    Most nézem hogy csak karácsonykor lesz a játék kiadva.
    A film is akkor lesz?
  • szabii98
    #22
    mi a bajod Cifuval?
  • bakkerman
    #21
    nézd meg ki adta és minden világos :)
  • szabii98
    #20
    Azthiszem a TV2-n a gyerek műsorok közt hétvégén szokott menni, de már egy ideje én sem láttam.
  • Bronx South
    #19
    Hát sg-n csak pozitív véleményeket lehet írni valamiről, ezek szerint, a trollkodást már mindenre lehet általánosítani szinte. Nem egyezik a véleményünk, trollkodsz ! :) Fail hogy a billentyűhuszár a sértegetés + káromkodásért ugyanannyi pontot kap, mint aki jogosan megírja a véleményét. De ha már benéztem akkor én is hozzászólok a témához: A mese nekem se tetszett, de a játék nem néz ki rossznak.
  • Broafka
    #18
    hmm, melyik adón megy? lehet megnézek belőle párat.
  • Broafka
    #17
    pofa leszakad, és te ezért kaptál büntit? oda a szólásszabadság már megint, vagy mi?
  • Tyler1
    #16
    nem év hsz-e, hanem év oltása :DDDDD

    amúgy a filmnek adok esélyt, a játék annyira nem izgat.
  • Attila8805
    #15
    Ejnye ne trollkodjatok.
    Amúgy ezt az új mesét megnézem így animációs formában egy fokkal jobban tetszik:)
  • szabii98
    #14
    xDDDDDDD
  • bakkerman
    #13
    asszondja tintin szétkapna te gyík XDDDDDDDDDDDDDD év hsz-ére mehetne
  • szabii98
    #12
    Én imádtam :P még most is megy néha és nagyon érdekes szokott lenni :)
  • Broafka
    #11
    hmm, a játék ígéretesnek tűnik, habár én sose szerettem ezt a kis kölyköt. Habár elméletileg egy fiatal újságíró, szóval lőjük be mondjuk 22-23 évesnek, mégis úgy van megrajzolva mint egy 14 éves (habár lehet hogy annyi is, de akkor meg a korához képest furcsa).

    Szóval lehet hogy csak a rajzolása nem tetszett nagyon :)

    A játék remélem nem a film alapján készül, mert az olyanokról mindig az a benyomás, hogy: jó grafika, rövid játékmenet
  • Attila8805
    #10
    Békepipával jöttem:)
    Én egy rossz szót nem szóltam a játékról és az hogy én kis taknyosként nem szerettem a mesét az egy dolog.
    A játék jópofa és ki is fogom próbálni meg szerintem az asszonynak tetszeni is fog.
    Nem rossz szándékkal mondtam csak lehet hogy utána kellett volna írni ezt a részt is:D
  • Jim Morrison
    #9
    tenyleg fogd vissza magad. a jatek meg... erdekes lesz...
  • Carloska
    #8
    mégis mit képzelsz te ? bejössz ide fikázol azt hitted valakit majd érdekelni fogsz? tintin szétkapna téged te gyík
  • Attila8805
    #7
    Gratulálok a megnyilvánulásodhoz.
  • Carloska
    #6
    és ez ki a faszt érdekel? köszönjük emese
  • Attila8805
    #5
    Sose szerettem ezt a mesét.
  • Picar77
    #4
    meg tintin :DD
  • Carloska
    #3
    jókis játék lesz szép a grafika is :D
  • Picar77
    #2
    +fav
  • Carloska
    #1
    Steven Spielberg újraálmodta Tintin kalandjait egy egész estés animációs filmben, annak játékváltozatát pedig ki más készíthetné mint a Ubisoft. Debütáló trailer következik, mászkálós stílusban.

    Platformok: PC , Xbox 360 , Wii , PlayStation Portable , PlayStation 3 , Nintendo DS
    Kategória: Kaland
    Kiadás dátuma: 2011-12-31