6
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Érdemes elolvasni a háttértörténeteket - le fogsz hidalni.
  • Slipper
    #5
    Hát a filmek egyenként nem hoztak többet bármi másnál, sőt... 8 filmnek együtt (pláne hogy a világ egyik legsikeresebb könyvsorozatából készült) nem nehéz sok pénzt összehoznia. Mindenesetre én szeretem a HP univerzumot, a filmek között voltak nagyon gyengék (3, 7/1), de jók is, és szerintem ez a befejező rész is jó lesz.
    ,,ennyiből egy Dragonlance vagy Diablo mozit is ki lehetne hozni." ÁMEN
    mit nem adnék egy jó Diablo filmért, persze csak úgy, hogy a Blizzardosok csinálják a storyt hozzá.
    Blas109 : hogyne lett volna, egy egész mitológiát felépítetek a játékokra, melyhez foghatót nem nagyon láttam még!
  • Kaliki
    #4
    Tudod ha valamit leszarozol amit több pénzt hozott összesen mint bármi más lehet benned van a hiba
  • Blas109
    #3
    Diablo? annak volt története azon kívül h mászkálj körbe erősödj és a végén öld meg a főgonoszt?
  • vato loco
    #2
    Én csak azt sajnálom hogy ennyi pénzt és technikát elpazarolnak egy ilyen szarra, miközben ennyiből egy Dragonlance vagy Diablo mozit is ki lehetne hozni.
  • FoodLFG
    #1
    Az előző részt még nem is láttam, de egyébként sem vagyok már nagyon képben, hogy mi történik itt. Egyszerre kéne megnézni az összes filmet.